رانندگی دستکش—که اکثر شاد از لوازم جانبی مورد علاقه است در حال حاضر بیشتر توسط موتور-محبت flaneur از در 1890s زمانی که آنها استفاده می شود به نگه داشتن دست های گرم هنگامی که چرخ فرمان بودند فلزی و ماشین پشت بام های غیر موجود بودند.

این است که در آن Outlierman مراحل در یک ایتالیایی leatherwear شرکت با تمرکز بر طراحی زیبا ساز رانندگی از دستکش برای آخر هفته. احتراما به خوبی پاشنه بلند دست نیک میسون از پینک فلوید و سابق NBA ستاره Timofey Mozgov میان قابل توجه دیگر نام Outlierman را در دستکش های ساخته شده در ناپل مرکز تولید دستکش در ایتالیا و در طیف وسیعی از 30 رنگ از جمله دو تن کبالت عاج و مسابقه سبز (از $216). نیز وجود دارد جیب مربع و روابط ایجاد شده در کومو کشور artisanal قلب ابریشم ساخت. ما عاشق اهل تفریح و بازی کشمیر و ابریشم روسری به نام Rallyscape—یک مونتاژ تجهیزات رادیاتور و چرخ در برابر یک پس زمینه از نژادها از جمله پاریس داکار و Mille Miglia ($324).

Driving accessories from the Outlierman.

این Outlierman را در دستکش های ساخته شده در ایتالیا و در یک انتخاب از 30 رنگ. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Outlierman.

در میان این شرکت ها ارائه هستند دست گردد کیسه های است که می تواند سفارشی برای مطابقت با ماشین خود را کامل با ابریشم پوشش به عنوان بخشی از Outlierman را خیاط ساخته شده است. این محدوده شامل یک کوله پشتی duffle bag weekender پوشاک و کیف و سند مورد (از $5,400 برای کل محدوده.) خیاط ساخته شده خدمات ارائه می دهد 69 مختلف چرم رنگ و سفارشی کیسه های شما در 90 روز. شما همچنین می توانید خرید کیسه های به صورت جداگانه (هر چند نه در رنگ های سفارشی).

Driving accessories from the Outlierman.

کیف های مسافرتی از Outlierman را خیاط ساخته شده است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Outlierman.

این Outlierman تاسیس شد Andrea Mazzuca که همواره شور و شوق برای رانندگی اتومبیل های ورزشی خواست و لوازم جانبی شیک. صاحب یک استون مارتین Vantage N420 و جگوار F type او همچنین بازگرداندن خانواده 1995 Porsche 993 کروکی. ‘من می خواستم برای خرید دستکش رانندگی و نمی تواند پیدا کردن هر یک از کیفیت و یا ترکیب رنگ من می خواستم او می گوید:. “این فقط افزایش تجربه.

Driving accessories from the Outlierman.

قرار دادی کیسه های آماده در 90 روز. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Outlierman.

آتلیه انتخاب شده است به عنوان یک شریک به سالانه Pebble Beach Concours d’Elegance پس از سال 2016 و همکاری با تولید کنندگان مانند بنتلی مینی و پاگانی Auotomobili S. p.یک. برای ایجاد سفارشی لوازم جانبی. بعدی در Outlierrman مجموعه خواهد بود آن کلاه چرم و جیر—لوازم جانبی کامل برای جفت کردن با اسب سواری واقعی بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im