از خاک دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی به تی: GoPro بنیانگذار نیک نشین است $20 میلیون کالیفرنیا تگزاس ارائه می دهد 150 هکتار از ماجراجویی

شما می خواهم می خواهم یکی از نیک نشین را دوربین GoPro را به تصرف عمل در مایل پیاده روی خاک-دوچرخه سواری و ATV مسیرهای پیاده روی در 150 هکتار کالیفرنیا در مرتع پرورش احشام.

Woodman, 45, که تاسیس GoPro در سال 2002 ساخته شده و آن را به یک میلیارد دلار شرکت در حال حاضر به دنبال فروش اموال او لقب بوگی انزال در تپه فقط در شمال سانتا کروز.

در سال 2014 افغانی پرداخت می شود $13.7 میلیون دلار برای املاک وسیع خود را با پنج اتاق خواب اصلی خانه, دو مهمان کلبه اسباب بازی مزرعه تراکتور انبار, استخر و bocce دادگاه. در حال حاضر او پرسید: Michael دریفوس دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول برای پیدا کردن یک خریدار با 20 میلیون دلار به یدکی.

به نظر می رسد GoPro موسس در حال حاضر زندگی تمام وقت در مونتانا که در آن او و خانواده اش یک خانه در تونی یلو باشگاه در آسمان بزرگ. آن یا وجود دارد و یا روی خود, زرق و برق دار 180 پا, هلندی-ساخته شده ترجمه شده Driftwood که او از آن استفاده نمی منشور برای $275,000 یک هفته.

به عنوان بخشی از خود را آشکار حرکت در خارج از کالیفرنیا در ماه فوریه نشین کردن لود خود را 8000 فوت مربع اهل توسکانی-سبک خانه در سه هکتار بسیاری در Woodside نه چندان دور از بوگی در مرتع پرورش احشام و GoPro را در سن متعو ستاد برای $18.4 میلیون نفر است.

در حال حاضر از آن زمان برای مزرعه برای رفتن. در این گزارش رو نام مستعار خود را برای راه ماجراجویی متمرکز املاک و تشویق بازدید کنندگان به “boogie down” و فعال است. که می تواند شامل پیاده روی در یکی از بسیاری از مسیرهای پیاده روی جنگل نشین ایجاد شده پس از خرید ملک و یا با استفاده از یکی از بسیاری از دوچرخه خاک یا ATVs پارک شده در “اسباب بازی” انبار.

Nick Woodman’s Boogie Ranch

نیک نشین بوگی در مرتع پرورش احشام. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

املاک و نیز ارائه می دهد سنگ چهره به صعود یک bocce دادگاه یک استخر بزرگ برای شنا کردن به عنوان به خوبی به عنوان فرصت به تمایل سبزیجات در املاک و آلی-تولید و باغ.

فلزی-مسقف اصلی خانه دارای پنج اتاق خواب و سه حمام و دو نیمه حمام همراه با خیره کننده چوب-floored زندگی و خانواده اتاق با کف به سقف پنجره ها ارائه نمایش فک انداختن غرب به اقیانوس آرام.

این طرح باز آشپزخانه و اتاق ناهار خوری نیز از ویژگی های درب های شیشه ای; این باز به یک پاسیو با مراحل منجر به تازگی بازسازی شده است.

Nick Woodman’s Boogie Ranch

دیوارهای شیشه ای را بیشتر از دیدگاه ها. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

دوم-طبقه تن به تن سقف کارشناسی ارشد مجموعه خود دیوار شیشه ای با منظره به غرب و یک درب که منجر به یک شیشه طرفه بالکن برای نواز از غروب.

در طبقه اول نیز وجود دارد یک اتاق رسانه های کودکان و نوجوانان’ سفری اتاق و اتاق خواب. نزدیک دو ماشین جدا گاراژ و اتاق. و هنگامی که دوستان و خانواده به ماندن وجود دارد سه خوابه مهمانخانه در زمینه همراه با عجیب و جالب یک تخت باغ کلبه.

شکارچی خانواده عشق پایداری نشان می دهد در خانه مرغ قفس فراوان سبزی و باغ گل, باغ های لیمو و آووکادو درختان و آرایه ای از پانل های خورشیدی بر روی سقف اصلی صفحه اصلی.

Nick Woodman’s Boogie Ranch

آشپزخانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

لیست نمایندگی مایکل دریفوس می گوید: GoPro بنیانگذار خریداری مزرعه تا حدودی به دلیل موقعیت خود را در یک نوع محیط زیست مجموعه و بالا از خط ساحلی. که به معنی کمتر, مه, آسمان روشن تر و درجه حرارت بالاتر از بسیاری از مناطق اطراف آن.

برای GoPro داستان می رود که Woodman راه اندازی کسب و کار در سال 2002 پس از گشت و گذار و سفر به استرالیا و اندونزی است. نا امید در قادر به ضبط کردن عکس های خود را گشت و گذار اقدام او طراحی یک کمربند است که می تواند ضمیمه یک دوربین ضد آب برای بدن است. این تکامل به امروز مانند مکعب دیجیتال GoPro.

Nick Woodman’s Boogie Ranch

حتی استاد, داخل حمام, باور نکردنی views. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

در سال 2014 او در زمان GoPro عمومی و در نتیجه او را به تبدیل شدن به بالاترین میزان درآمد ما اجرایی پرداخت خود را گزارش $235 میلیون. سال بعد به او پیوست فوربسلیست از میلیاردرهای با برآورد ثروت از $1.75 میلیارد دلار است.

از آن پس GoPro ستاره نیست درخشید تا کاملا روشن. تلاش برای وارد پررونق بازار هواپیماهای بدون سرنشین در سال 2018 به پایان رسید زمانی که GoPro سرنوشت هواپیماهای بدون سرنشین متوقف شد. که باعث افغانی برای بازگشت به تمرکز صرفا بر روی خود GoPro Hero دیجیتال اقدام دوربین.

آخرین ابتکار به ارائه نرم افزاری است که اجازه می دهد تا GoPro Hero8 تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وب کم.

چک کردن عکس های بیشتر ملک زیر:

Nick Woodman’s Boogie Ranch

استخر عرشه نمایش به اقیانوس آرام. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Nick Woodman’s Boogie Ranch

بچه ها bunkroom. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Nick Woodman’s Boogie Ranch

اسباب بازی انبار کاه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Nick Woodman’s Boogie Ranch

یکی از دو مهمان کلبه در مزرعه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Nick Woodman’s Boogie Ranch

در مرتع پرورش احشام در 150 هکتار است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد برنارد Andre برای دروازه طلایی Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>