از آلاباما به Wyoming: گران قیمت ترین خانه برای فروش در هر دولت

آن را اغلب می تواند احساس مانند بهترین نخست املاک و مستغلات در ایالات متحده است که در نیویورک و کالیفرنیا و فلوریدا به غیر از چند فک انداختن مزارع در غرب است. در هر ایالت خود را متنوع بازار و بالا پایان شهرها و محله ها. در آریزونا این منظره دره بهشت در حالی که در کارولینای جنوبی این oceanfront فرار از Kiawah Island.

اغلب دولت در گران قیمت ترین خانه است که یک تعطیلات محل اقامت: دریاچه, خانه, بناهای با نمای ساختمان و یا املاک با یک واقعا بزرگ است. برخی دیگر از خانه های تاریخی است که ارائه یک بار در طول عمر فرصت برای خود یک بخشی از گذشته مانند یک 18.5 میلیون دلار و مستغلات با یک Antebellum عمارت در آلاباما است که قدمت آن به 1800s یا پوسته خانه در دلاور ساخته شده بود که توسط یکی از دولت های حاکم در خانواده در 1920s. سپس کسانی هستند که مانند 500 میلیون دلار “یکی” در کالیفرنیا, گران قیمت ترین خانه در کشور است که بسیار بیش از آن بالا boggles ذهن است.

آنچه یکپارچه همه از این ارائه شده است که جاه طلبی—که آیا آن را به خصوص شجاع ساخت و ساز جدید و یا یک بازسازی دقیق یک معشوق طلاکاری شده سن خانه. خون و عرق و اشک رفت و به همه این های دیدنی و جذاب, خانه, نه به ذکر است مقدار زیادی از پول. چه چیزی این خواص مانند نگاه از دولت به دولت ؟ ما تصمیم به پیدا کردن. در زیر به ترتیب حروف الفبا, گران ترین خانه در تمام 50 ایالت به همراه priciest محل در واشنگتن, DC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im