از یک دکتر و مامان: چرا بچه های من نمی تواند به بازگشت به مدرسه و در عین حال


From-A-Doctor-Mom-1
مامان ترسناک و PeopleImages/گتی

این مصرف هر مادر—هر پدر و مادر—من می دانم. این تصمیم ما هرگز تا به حال به قبل از هرگز انتظار می رود ما را مجبور به. بسیاری از ما نیست و معلمان است. ما نمی خواهیم به homeschool. ما کار تمام یا پاره وقت و یا دریایی از نوزادان و کودکان نوپا زیر پای ما و هیچ ایده چگونه ما مدیریت این ادامه e-learning/در خانه آموزش. و در عین حال ما نمی توانیم درک فرستادن بچه های ما به غیر قابل پیش بینی COVID-19 ظرف پتری که مدارس ناچار خواهد شد.

بنابراین ما به نوبه خود به کارشناسان برای مشاوره. چه می کند جامعه پزشکی توصیه می کنیم ؟ آنچه که آنها انجام می دهند با فرزندان خود را? شاید اگر ما به اندازه کافی انجام تحقیقات و یا خواندن به اندازه کافی مقاله و یا صحبت کردن به اندازه کافی کارشناسان راه ما روشن خواهد شد و ما را می دانم آنچه در حق انتخاب است. یا شاید ما هنوز هم همچنان به اشتباه از طریق این مه نه دانستن آنچه حق, دعا ما ساخت بهترین تصمیم دعا آنها نمی مریض و یا به این ویروس در صفحه اصلی به خانواده ما دعا معلمان خود را قربانی نمی افتد به آن و دعا بیشتر از همه برای COVID-19 تا سرانجام در نهایت ما را ترک جهان است.

خوب یک دکتر در کالیفرنیا به نام آنیتا گوپتا می گوید بچه ها او را نمی خواهد رفتن به فرد در آموزش. هنوز حداقل.

کالیفرنیا فرماندار به تازگی مجموعه ای از یک دستور که همه استان ها در “COVID-19 فهرست پیگیریهای من” خود را در مدارس باز با آموزش از راه دور. زندگی در یکی از این استان ها, دکتر گوپتا تصمیم برای او ساخته شده بود. اما او می گوید: او در حال حاضر انتخاب این گزینه در هر صورت. “به عنوان یک پدر و مادر و دکتر, من هنوز راحت با فرستادن بچه ها به مدرسه در چند هفته با زمان عدم درک از ویروس موج و دانش کمی از آنچه شما می توانید انجام دهید در کودکان و نوجوانان” گوپتا می گوید ترسناک مامان. “وجود دارد هیچ “redos’ در کودکان و نوجوانان. ما می توانیم هر گونه شانس به خصوص اگر ویروس در حال افزایش است در کودکان است.”

به عنوان شناخته شده بین المللی هیئت مدیره گواهی, درد, متخصص بیهوشی و سیاست های بهداشتی التحصیل از دانشگاه پرینستون شناخته شده به عنوان کشور پیشتاز در, دکتر و داروساز™ متمرکز درد ایمنی مواد مخدر و سیاست, دکتر آنیتا گوپتا است که یک نام بزرگ در صنعت پزشکی. او در حال حاضر استاديار Adj. در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی در گروه بیهوشی و مراقبتهای ویژه و فعال بوده است و بهداشت حرفه ای برای بیش از 20 سال است. و او در حال حاضر در حال خدمت به عنوان عضو آکادمی ملی علوم جهانی فروم و خدمت در سازمان غذا و داروی آمریکا به عنوان یک دولت خاص مشاور.

بنابراین ما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن آنچه که او برای گفتن دارد.

گوپتا می گوید او تصمیم فقط در مورد بچه های خود را. او همچنین با توجه معلمان و کارکنان و خطرات مربوط به آنها را در کلاس درس و همچنین فقدان رهبری دیده ایم در سطح ملی. “هیچ روشن یکنواخت گزینه وجود دارد در سراسر ایالات متحده,” او توضیح می دهد. “شده است وجود دارد هیچ راه روشن رو به جلو از نظر سیاست در مدارس چه باید انجام دهد. این است ایجاد سردرگمی و پدر و مادر در حال حاضر از چپ به تصمیم می گیرید.”

و گوپتا می افزاید: معلمان به احتمال زیاد تبدیل به فوق العاده-پخش. “مدارس که باز جای معلمان در خط مقدم خطر به قرارداد ویروس. معلمان پس از آن می تواند دیگران را آلوده در جامعه منجر به گسترش بیشتر.”

بنابراین نه تنها معلمان قرار داده و خود را در معرض خطر اما بسته بندی به طوری که بسیاری از مردم در داخل فضاهای کوچک مانند کلاس های درس گوپتا معتقد است یک خطر عمده به عنوان معلمان مدرسه را ترک ساختمان در پایان روز و انجام میکروب ها آنها را برداشت تا به جامعه بزرگتر.

علاوه بر این کودکان تمایل دارند تا حد زیادی بدون علامت بنابراین ما نمی دانیم که خطر آنها را تهدید بیشتر جامعه به ویژه برای افراد مسن و ما باید آن را در نظر. به عنوان دکتر گوپتا بر این است که در عین حال خطر دیگری که ناشناخته باقی می ماند.

بدون سياست بدون دانستن دقیقا چه اقدامات حفاظتی و تجهیزات ارائه خواهد شد و بدون شناخت واقعی خطر ارائه شده که بسیاری از دانش آموزان و معلمان جمع در همان ساختمان برای ساعت ها در پایان, به خصوص در کشورهای پایدار عمده افزایش کالیفرنیا دکتر گوپتا می گوید ما نمی توانیم با خیال راحت باز مدارس.

From A Doctor Mom: Doctor and son walking on steps
Shestock/گتی

ما مصاحبه دکتر گوپتا شخصا و او اعتراف به درک چرا آکادمی اطفال آمریکا تاکید کرد اهمیت کودکان و نوجوانان از بازگشت به فرد در آموزش. “ما می دانیم که کودکان یاد می گیرند که حضور فیزیکی در کلاس درس. اما کودکان بسیار بیشتر از دانشگاهیان در مدرسه. آنها همچنین یادگیری مهارت های اجتماعی و عاطفی در مدرسه, دریافت وعده های غذایی سالم و ورزش, سلامت روان, پشتیبانی و خدمات دیگر است که نمی توان به راحتی تکرار آنلاین” وب سایت خود اعلام کرد در ماه ژوئیه 10.

“من موافق با آنچه AAP است بیان کرد در مورد مزایای اجتماعی و عاطفی از مدرسه است. هیچ تردیدی در مورد آن. اما آنچه به نفع کودکان و بیماران و جوامع در حال حاضر? هر کس می خواهد و ترجیح کلاس درس, اما ما می خواهیم به آن را انجام دهد زمانی که آن را امن” دکتر گوپتا می گوید.

زیرا اگر چه AAP می کند و تاکید بر ارزش فرد در آموزش, آنها همچنین می گویند که “ما باید دنبال بازگشایی در راه است که امن است برای همه دانش آموزان, معلمان و کارکنان. علم باید درایو تصمیم گیری در خیال بازگشایی مدارس. عمومی سازمان بهداشت و درمان باید توصیه های مبتنی بر شواهد و نه سیاسی. ما باید آن را به کارشناسان بهداشت و درمان به ما بگویید که در این زمان بهتر است برای باز کردن ساختمان مدرسه و گوش دادن به مربیان و مدیران به شکل چگونه ما آن را انجام دهد.”

گوش دادن به علم؟! و به شواهد؟! و به مربیان و مدیران?! چه رمان مفاهیم. با تشکر از شما AAP.

دکتر گوپتا نیز به رسمیت می شناسد, چگونه, ناقص آموزش از راه دور است. “وجود دارد یک شکاف دیجیتالی است که با قرار دادن فشار فوق العاده ای بر پدر و مادر و خانواده. این است که یک راه حل کامل است اما زمانی که شما در نظر گرفتن خطرات بالقوه و ناشناخته ما واقعا لازم نیست که بسیاری از انتخاب با توجه به این وضعیت بی سابقه ای.”

با وجود فشار اضافی در صفحه اصلی آموزش قرار دادن در خانواده ها به خصوص کسانی که بدون تکنولوژی و یا بدون پدر و مادر که می تواند کمک به بچه ها ممکن است نیاز به در خانه Gupta تحسین ایالت کالیفرنیا برای تلاش های خود را. “معنی دقیق آموزش به رخ می دهد و یا راه, آیا آن را در شخص و یا مجازی” او می گوید: اما “ایالت کالیفرنیا در حال انجام همه چیز آنها می توانید مطمئن شوید که هر کودک و هر پدر و مادر است به همان اندازه خدمت کرده است.”

در سراسر هیئت مدیره بدون در نظر گرفتن حرفه ای خود را و یا آنچه که دولت شما در زندگی این است که سخت در پدر و مادر و فرزندان است. گوپتا می گوید که احساس می کند مانند او کار سه یا چهار شغل در حالی که حفظ زندگی خود و نظارت بر کودکان خود را به آموزش از راه دور. “من یک معلم آموزش دیده. من تعجب می کنم اگر فرزند من است مطلوب آموزش و پرورش نیاز به آنها را به سطح خود را. من در مورد کیفیت آموزش و پرورش خود را, اما من امیدوار هستم که در ماه اوت ما را دریافت خواهید کرد یک برنامه درسی برای آموزش از راه دور است که مطابق با معیارهای خود, سطح کلاس,” او می گوید.

با وجود این چالش با این حال دکتر گوپتا می گوید مامان ترسناک است که او به طور کلی فلسفه در برخورد با COVID-19 و بازگشایی مدارس این است: “پیشگیری بهتر از درمان است.”

به عنوان یک مادر دکتر گوپتا می گویند که این یک امتیاز مثبت برای بیرون آمدن از این تجربه است که همه ما باید تعلیم حاضر در اینجا. همه ما مسئولیت مدنی به انجام بخشی از ما. این فقط در مورد خود ما ایمنی و بهداشت, بلکه بیشتر خوب است. این وظیفه ماست که به کمک آنها سلامت و همچنین خود ما این مهم است که ما بحث در مورد آن با ما و کودکان به عنوان آنها باید فداکاری مانند برای مثال رفتن به مدرسه نیست.

گوپتا به پایان رسید مکالمه او با تاکید بر این که همه ما تابع در بسیاری از نقش—ما پدر و مادر ما هستند و همچنین اعضای جامعه. برخی از والدین نیز پزشکان. برخی نیز معلمان است. ما باید انتخاب کنید چه چیزی بهترین را برای خانواده های ما بر اساس تمام کسانی که کلاه ما می پوشند.

اما دکتر گوپتا می گوید: “ما مادران در پایان روز. که ما بزرگترین کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>