Barrett-Jackson پالم بیچ حراج شد ضربه از آوریل تا اکتبر و هنوز هیچ کس نمی داند سرنوشت این شرکت در شمال شرقی حراج در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن. همه در سوال به عنوان Barrett-Jackson به تازگی اعلام کرد که آن را میزبانی خواهد کرد فقط آنلاین حراج از مارس 8 از طریق 17. “Barrett-Jackson همچنان به زندگی می کنند تا به ما میراث تطبیق با شرایط بازار می گوید:” کریگ جکسون, حراج خانه, رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. “آنچه که ما شاهد آن هستیم در بازار امروز بی سابقه است اما این فقط بدان معنی است که ما باید خلاق باشد. نوآوری متولد شده است از زمان های دشوار است.”

به عنوان جکسون اشاره حراج شرکت یکی از اولین به معرفی یکی از مؤلفه های آنلاین به فروش آن یکی از ویژگی های است که می توان به اوایل 1990s. جکسون می گوید که شور برای دیجیتالی مبتنی بر فروش قابل توجه است. “اتومبیل تسهیلات گردآورنده جامعه واقعا بسیج در اطراف ما قالب آنلاین جدید,” او می گوید. “انتقادات و پیشنهادات از علاقه مندان فوق العاده بوده است. این نشان می دهد که چگونه پرشور ما در مورد این سرگرمی و چگونه انعطاف پذیر ما هستند; که با وجود آنچه جهان به ما می اندازد, ما متحد که منافع مشترک.”

A 1968 Shelby GT500 convertible.

در سال 1968 Shelby GT500 خوانده شده عبور آنلاین حراج بلوک. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Barrett-Jackson.

زمانی که حراج باز می شود برای مناقصه در جمعه دوم در ماه مه خریداران آینده نگر را کشف خواهد کرد که بسیاری از 75 یا خیلی ماشین های جمع آوری حمل رزرو—یک تضاد کامل از Barret-جکسون طرز عمل. (دفتر ثبت دعاوی حقوقی از وسایل نقلیه در Barrett-Jackson در اسکاتسدیل آریزونا حراج در اوایل سال جاری ویژه تقریبا 1,900 بسیاری ارائه شده بدون ذخیره.)

“مدل کسب و کار ما همواره تکاملی می گوید:” جکسون که اذعان دارد که مزایده زنده در اصل برجسته بیشتر ذخیره بسیاری را به تا حد زیادی بدون سیستم رزرو زیرا که آنچه مشتریان می خواستم. همانطور که او توضیح می دهد که تصمیم به شامل یک ذخیره در بسیاری زیادی در آینده حراج انجام شد به القای اعتماد به نفس در هر دو مناقصه و consignors.

A 1969 Ford Mustang Boss 429.

در سال 1969 Ford Mustang Boss 429 ارائه شده توسط Barrett-Jackson. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Barrett-Jackson.

در حالی که Barrett-Jackson آنلاین-تنها رویداد امکانات نسبتا متنوع از وسایل نقلیه فروش و پشتیبانی با توجه به جکسون با “سه نفر از پرکار ترین و محبوب ترین ماشین های جمع آوری”—یک سال 1968 Shelby GT500 تبدیل 1969 Ford Mustang Boss 429 و یک سال 1963 Chevrolet Corvette سفارشی اسپیلت-پنجره کوپه.

“هر سه از این وسایل نقلیه نماد برتری از عملکرد آمریکا می گوید:” جکسون. “این restomod کوروت ترکیبی از یاد شیک ’63 اسپیلت-پنجره با تکنولوژی و drivability که جمع بسیاری از ارزو; رئیس یکی از مهم ترین اتومبیل های عضلانی از آن روز ایجاد شده برای کمک به نبرد فورد کرایسلر در نسکار با homologating که بزرگ 429 موتور; و بلوک شلبی بود limited-edition ماشین که با الهام از کارول شلبی پیروزی در لومان.”

A 1963 Chevrolet Corvette Custom Split-Window Coupe.

1963 Chevrolet Corvette سفارشی اسپیلت-پنجره کوپه ارائه شده از طریق Barrett-Jackson. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Barrett-Jackson.

آینده نگر موفقیت Barrett-Jackson قریب الوقوع آنلاین حراج سخت است برای پیش بینی. جکسون برای یک هیجان زده در مورد پتانسیل از جمله توانایی خود را برای جذب هزاره خریداران. “بسیاری وجود دارد مثبت است که ممکن است در نتیجه از این فقط آنلاین حراج” او می گوید: “و ما هر قصد ساخت آن را به عنوان موفق به عنوان ما زنده مزایده. این هیجان انگیز جدید دوره در شرکت ما 50 سال سابقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de