‘دوستان’ ستاره دوباره با پیام در مورد ثبت نام برای رای دادن


Friends’-Stars-Reunite-To-Remind-People-To-Vote
Lisa Kudrow/Instagram

آنها وجود دارد برای ما — به ما یادآوری اهمیت گرفتن رای

ما مورد علاقه دوستان Rachel Green, مونیکا گلر و Phoebe Buffay (با نام مستعار, جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس و Lisa Kudrow) یک پیام است که هر آمریکایی باید آن را بشنود — گوشی رای دادن. یا حداقل شروع به ساخت مطمئن شوید که شما ثبت نام برای رای دادن. در انتخابات سال این تیم که تقریبا قطعا منجر به تن از افرادی که مایل به رای دادن از طریق پست آن را فوق العاده مهم است که تمام اردک در یک ردیف به خوبی در پیش از روز انتخابات به مطمئن شوید که هیچ چیز متوقف می شود ما از, ریخته گری, که رای گیری.

Kudrow به او در زمان Instagram صفحه با پیام “دوستان اجازه ندهید که دوستان جست و خیز انتخابات است. متن دوستان به 26797 به مطمئن شوید که شما در حال ثبت شده است. و برچسب دوستان خود در زیر به آنها یادآوری برای بررسی ثبت نام کنند.” البته که پیام آمد در کنار یک عکس برای سنین — ما سه مورد علاقه 1990s شهر نیویورک خانمها با هم دوباره.

کاکس به اشتراک گذاشته یک نسخه از این عکس زیبا با یک پیام مشابه. من راستش تا به حال هیچ ایده چه بد من نیاز به دیدن مونیکا قمر و راشل فقط حلق آویز کردن با هم در روز های قبل از همه چیز افتضاح بود و وحشتناک.

قبل از آمدن با هم برای تشویق علاقه مندان به ثبت نام برای رای دادن کاکس و Aniston مشترک داستان یک دوست مشترک که بسیار بیمار شد از COVID همراه با یک عکس از خود را تمام پوشانده است.

آنیستون التماس مردمی فقط به #wearadamnmask. “فقط فکر می کنم در مورد کسانی که قبلا دچار این ویروس وحشتناک. آیا آن را برای خانواده خود را. و بیشتر از همه به خودتان؟. Covid بر تمام سنین” او خواست.

من عاشق دیدن این خانم ها با استفاده از سیستم عامل بزرگ برای پیشبرد علل مانند پوشیدن یک ماسک صورت در طول یک بیماری همه گیر و گرفتن رای دادن در آنچه که قطعا می تواند به نام مهم ترین انتخابات طول عمر ما. لطفا نگه داشتن عکس های جالب و مهم اعلانات آگاهی عامه درمورد آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر