friends-reunion-date
برادران وارنر تلویزیون/گتی

دوستان در حال بازگشت به ما به طور منظم برنامه ریزی شده جریان رژیم بسیار به زودی

ما می تواند بیشتر هیجان زده ؟ دوستان شما در دسترس خواهد بود به جریان زمانی که HBO آغاز بکار حداکثر ماه آینده که بدان معنی است که آن را تنها یک ماده از چند هفته قبل از چندلر مونیکا راشل راس جوی و قمر در حال بازگشت به زندگی ما از طریق بی پایان در جریان است. نشان می دهد در دسترس خواهد بود به سازمان دیده بان HBO جدید جریان پلت فرم به عنوان از آوریل 27.

در حالی که بسیار پیش بینی reunion (ما فقط منتظر از سال 2004 برای این هیچ معامله بزرگ) است که هنوز هم در رفتن وجود دارد هیچ مجموعه برتر تاریخ برای زمانی که آن را در دسترس خواهد بود با توجه به کروناویروس مربوط به تاخیر در تیراندازی ویژه. مراسم ویژه ای تحت عنوان “یک untitled unscripted ویژه” خواهد شد از ویژگی های تمام شش اصلی اعضای بازیگران هنگامی که آن را می کند که بسیار هیجان انگیز است ، خیلی هیجان انگیز آن باعث می شود ما می خواهیم به انجام این کار:

“حدس می زنم شما می توانید تماس بگیرید و این یکی که در آن همه آنها را با هم,'” گفت: Kevin Reilly مدیر ارشد محتوا افسر HBO حداکثر در بیانیه ای در اوایل این سال است. “ما در حال reuniting با دیوید جنیفر Mixxx مت لیزا و متی برای HBO حداکثر ویژه خواهد شد که برنامه ریزی شده در کنار تمام دوستان کتابخانه.”

هر چند ما باید کمی صبر کنید برای سال 2020 نسخه های مورد علاقه ما در ’90s طنزهای این واقعیت است که دوستان در حال آمدن است به ما آسایش در طول این هرج و مرج زمان استرس به ما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به.

“هدف شماره یک ما است که با داشتن مطالب فوق العاده ای برای هر کس در خانواده و HBO Max, برنامه نویسی, ترکیب ما خیلی هیجان زده به پرده on May 27th را تحمل خواهد کرد که” رابرت ” Greenblatt رئیس وارنر رسانه سرگرمی و مستقیم به مصرف کننده در بیانیه ای گفت:. “حتی در میان این بی سابقه ای همه گیر این همه ستاره تیم پشت هر جنبه ای از HBO حداکثر خواهد شد ارائه یک پلت فرم و قوی تخته سنگ از محتوا است که متنوع با بالاترین کیفیت و به هیچ یک دوم. من زدم با وسعت و عمق ما ارائه جدید از Max اصل ما برادران وارنر کتابخانه و کسب عناوین مختلف از سراسر جهان و البته تمامیت HBO.”

فیلم و تلویزیون ویژگی های قدیمی و جدید در دسترس خواهد بود برای اواخر مارس راه اندازی:آنا کندریک تلنگر عشق زندگی, فیلم مستند, در,رکورد جدید unscripted نشان می دهد افسانه ای و Craftopia جدید Looney Tunes کارتون و نه خیلی دیر نشان می دهد با علم. ویژگی های آن, در علاوه بر این به معشوق کلاسیک مانند کازابلانکا, جادوگر شهر از, When Harry Met Sally و بیشتر باید در انتظار ما است.

هنگامی که دوستان گرفته شد Netflix, طرفداران گرم می شود. آن را می تواند به خوبی برای دیدن مورد علاقه ما چهره های آشنا (هر چند همه ما در حال تماشای آن را بر روی TBS هم که ما شوخی) یک بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im