فرانسوی نام تجاری لباس تعطیلات بیلیو فقط راه اندازی یک خط از شیک دکور خانه

با تشکر از Covid-19 داغترین مقصد 2020 است خانه خود. چند ماه گذشته باعث شده ما به صرف زمان بیشتری را در سرزمین تر از ما به طور معمول همیشه خواهد—زمان است که ممکن است در غیر این صورت صرف دریانوردی دریای اژه و یا آفرود در مایورکا. در حالی که در شرایطی که رسوب قرنطینه به دور از ایده آل پناه در محل فراهم کرده است ما این فرصت را به بازبینی فضاهای که در آن زندگی می کنیم. در بسیاری از موارد که منجر به این نتیجه رسیدند که ما دکور می تواند استفاده از برخی از spiffing ،

اگر شما در شکار برای برخی از شیک objets به accessorize فضای داخلی خود را تعطیلات بیلیو به کانال خود, رو به آفتاب, جت-مجموعه اخلاق به آن برای اولین بار مجموعه ای از homewares. فرانسوی نام تجاری—خودی های مورد علاقه خود را برای حیله-رایگان تفاسیر یکپارچهسازی با سیستمعامل کلاسیک از کیسه مناسب به آکسفورد پیراهن—شنود گذاشته طراح طلا و جواهر Aurélie Bidermann به طراحی و معاون کشیش بخش آرایه ای از قطعات است که اضافه کردن برخی je ne عالی تفتیش quoi به هر اتاق. درست به تعطیلات بیلیو ریشه های التقاطی ماشین سواری تلگرافها و هوایی به خوبی سفر دنیا دوستی.

The latest issue of Holiday; a rose quartz vide-poche from the new collection.

آخرین شماره از تعطیلاتشامل Kendall Jenner عکس توسط اینز & Vinoodh; یک گل رز کوارتز, vide-poche از مجموعه جدید 525 €در. تعطیلات

این نام تجاری به عنوان یک شاخه از طبقه magazine تعطیلات. راه اندازی شد و در سال 1946 از انتشار پیشگام در رویکرد خود را به سفر پوشش—ادبی عمیقا گزارش و هنرمندانه طراحی شده—در زمانی که حمل و نقل هوایی تجاری به هنگام تولد به مدرن صنعت سفر. با وجود آن قابل توجه لیست همکاران (Steinbeck, کرواک…E. B. White کلاسیک این است که نیویورک نوشته شده بود در اصل برای تعطیلات) و محبوبیت بسیار زیاد این مجله خورده در سال 1977.

سریع به جلو به سال 2014 زمانی که پاریس مدیر هنری Franck دیورند دوباره بلند خفته عنوان. در حالی که آن را ممکن است کاملا زمین شکستن تازگی از اصلی آن اجرای جدید تعطیلات زنده روح فکری کنجکاو globetrotting. و تعطیلات بیلیو فراهم می کند مربوط به کمد لباس. همراه با Bidermann که شناخته شده است برای یک فرانسوی از نژاد غیرمتعارف شیک, این یک همکاری با سودای سفر به خارج روی آن نوشته شده است.

“من کار کرده اند با Franck برای مدت زمان طولانی او یک دوست نزدیک من بود و من بسیار هیجان زده هنگامی که او تصمیم به راهاندازی تعطیلات. من تمام مسائل 17 در خانه” Bidermann به ما می گوید. “من باید اعتراف که آخرین شماره در مورد کاپری یکی از مهمترین و ویژه برای من است. من عاشق ساحل Amalfi پس از آن تبدیل به یک نقطه شروع برای این مجموعه است.”

A lapis lazuli paperweight, pewter wishbone, and vase; pillowcases.

یک سنگ لاجورد paperweight, €135 مسوار جناغ €25 و گلدان €180; برق €195. تعطیلات

Bidermann نگاه به مجله آرشیوی پوشش مدیترانه—باریک Aarons را عکس از غنی-و-افسانه در بازی یک تعطیلات ثابت—در حالی که تصور این مجموعه که شامل دست دمیده گلدان و ملحفه در سایه Riviera. او همچنین چند دوستان دیگر در عمل: Paul Arnhold (شریک Carolina Herrera طراح وس Gordon) ارائه ظروف در حالی که جیمی و مارکو کریل از نیویورک کریل & Gow کمک های زندان و vide-poches در سنگ های نیمه قیمتی. شاید جای تعجب نیست برای طلا و جواهر دومی قطعات برخی از Bidermann شخصی مورد علاقه های شما.

“این واقعا سخت است را انتخاب کنید! من بسیار علاقه بالش—رنگ چاپ pompoms—آنها شما حمل و نقل به تراس یک رستوران در کاپری,” او می گوید. “من دیگر heartstring می رود به زندان در فیروزه و مالاکیت. رنگ ها بسیار عمیق و شدید من نمی تواند مقاومت در برابر!”

در جای واقعی سفر در تابستان امسال, این سوغاتی از تصور گریز می تواند یک بیت از یورو elan به خود crib. بهترین از همه, هیچ تاخیر جت درگیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>