فردریک داگلاس مجسمه پاره از پایگاه خود را در روچستر, نیویورک, پارک


Frederick-Douglass-statue-torn-down
UniversalImagesGroup/گتی

برخی از آمریکایی ها جشن 4 جولای با از بین بردن مجسمه طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس

در این سال 4 جولای متفاوت بود از هر اکثر آمریکایی ها می توانید به یاد داشته باشید. این کشور هنوز هم در میان حساب با آپارتاید به سیستم است که به کمک آن آمده است وجود داشته باشد — که هنوز هم سرکوب BIPOC آمریکایی ها به این روز است. ما نیز در وسط یک بیماری همه گیر است که جان هزاران نفر ادعا. آن را احساس نمی مانند امریکا خیلی به مناسبت این ماه اما هنوز هم برخی از افراد انجام شده با خود میهنی صفحه نمایش — از جمله هر کس به صرف تعطیلات در روچستر خرابکاری یک مجسمه از فردریک داگلاس یکی از ملت معروف ترین اطناب.

این مجسمه که ایستاده بود در روچستر پارک از سال 2018 شد پاره از آن پایه و کشیده در سراسر پارک و به پرتاب بیش از نرده ها به نزدیکی یک رودخانه تنگه. چه حتی بیشتر مأیوس کننده است که تکان دهنده عمل خرابکاری اتفاق افتاده در 168th سالگرد سخنرانی معروف داگلاس تحویل در روچستر: “آنچه به چهارم جولای.”

مشاهده این پست در Instagram

آنچه که به آمریکا برده است خود را 4th جولای ؟ من پاسخ: یک روز که نشان می دهد به او بیش از همه روزهای دیگر در سال ناخالص بی عدالتی و ظلم به او است که ثابت قربانی. به او خود را جشن شم خود افتخار آزادی های نامقدس مجوز; ملی خود عظمت و تورم و غرور; خود را برای تلفن های موبایل از شادی خالی و بی عاطفه; خود را فسخ از ظالم برنج روبرو گستاخی خود را فریاد آزادی و برابری و توخالی مسخره; نماز و سرودهای خود را موعظه و شکرگزاری با تمام خود را مذهبی رژه و هیبت آنها به او صرف مبالغه تقلب فریب بی تقوایی و نفاق—نازک حجاب برای پوشش جنایات که ننگ یک ملت وحشی. وجود ندارد یک ملت بر روی زمین گناه از شیوه های تکان دهنده تر و خونین تر از مردم از این ایالات متحده در این ساعت بسیار. اجازه می دهد به من می گویند در نتیجه با وجود تاریکی تصویر من را در این روز ارائه شده دولت از ملت من انجام ناامیدی نیست از این کشور است. نیروهای وجود دارد در عمل است که به ناچار باید کار سقوط از برده داری. “دست خداوند است نه کوتاه” و عذاب برده داری است. من رو ترک کردن جایی که من شروع با امید – فردریک داگلاس 🙏🏾✊🏾💪🏾👑

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط LeBron James (@kingjames) در

در سخنرانی داگلاس سوال جشن آزادی آمریکا که برگزار شد در 4 دهه در حالی که بسیاری در این کشور هنوز هم متعلق به بردگان است. به یک برده داگلاس گفت: در سخنرانی خود در روز استقلال بود: “یک روز که نشان می دهد به او بیش از همه روزهای دیگر در سال ناخالص بی عدالتی و ظلم به او است که ثابت قربانی است.”

این مجسمه یکی از 13 آثار قرار داده شده در اطراف شهرستان در سال 2018 به افتخار داگلاس’ میراث و آن را یک ثانیه به تخریب است. کاروین Eison یک مدیر این گروه که مشغول به کار شده است به محل و حفظ مجسمه تعجب اگر این عمل خرابکاری بود مانند گذشته یک انجام شده توسط کالج پارتی — و یا اگر وجود دارد یک معنای عمیق تر این زمان.

“چه می آید از این ؟ این است برخی از نوع اقدامی تلافی جویانه به دلیل ملی تب بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی در حال حاضر؟” Eison محلی گفت WBTW اخبار. “بسیار ناامید کننده است. آن را فراتر از ناامید کننده است.”

بنای تاریخی برداشته شده برای تعمیرات اما رهبران پروژه امید به دریافت یک جدید در جایگاه خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای نشان دادن این و آینده هر خرابکاری که نمی توان آنها را منصرف از ماموریت خود را. پلیس در حال بررسی و گفتن آنها نیست و پیدا کردن انگیزه پشت این حادثه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>