چهار دلیل برای جلوگیری از ناجور بودن چهل و چیزی


Forty-Something-Freaking
mixetto/گتی

عطف چهل و یک معامله بزرگ ، من مخوف آن است. پیری باعث می شود شما فکر می کنم در مورد مرگ و میر خود را و فکر کردن در مورد مرگ و میر خود را ناراحت کننده است. هر ماه اوت من قاطعانه در من میل به اجازه تولد من دور بماند. هیچ کیک, هدیه, یا گردهمایی لطفا. (الگوهای رفتاری و جوک در مورد پیری 100% تشویق می شوند.) با وجود درخواست برای اجازه تولد من رفتن آرام به آن شب خوب کسی که همیشه سازماندهی جمع آوری تاریخ تولد و کیک صدر با پوچ تعداد شمع به نظر می رسد قبل از من سریع چین و چروک صورت.

برای من بدهید من تصمیم به بالا کلید carpe diem جهنم از روز من. برخی از مردم از من و من به لاس وگاس رفت به جشن می گیرند. من مارگاریتا شیشه ای هرگز خالی است. من شناور در یک استخر خصوصی, نوشید مانند ماهی و رقصید به خوبی گذشته ساعت 2:00 صبح برای چند روز با شکوه من زندگی مثل یک زن 21 ساله دوباره.

وقتی که من به خانه خستگی رسید. هیچ نبود فقط خستگی را تسکین می دهد. آن را سرگرم کننده را به احساس می کنم بیست و یک…برای چند روز. اما من نمی خواهم به توان بیست و یک دوباره. یا سی. یا حتی سی و پنج. چرا ؟

چرا که چهل است shiznit. اجازه دهید من به شما بگویم چرا…

1. شما قبول عجیب و غریب, کثیف قطعات از پدر و مادر و می دانم که شما در حال ساخت بهترین تصمیم را برای کودکان است.

به عنوان یک مادر جدید, من فکر کردم هر مادر دیگر در این سیاره در نظر گرفته من برای من پدر و مادر را انتخاب کند. من تصور مهربان چشم به شلیک پرتوهای لیزر از اهانت به من وقتی که من اجازه دهید من بچه صعود تا اسلاید در زمین بازی. در فروشگاه مواد غذایی من سوگند من گرفتار glares عدم استفاده از سبد خرید پوشش برای کودک نو پا من. (او ممکن است یا ممکن نیست که سبد رسیدگی است.) متنفر تغذیه با شیر مادر? در نظر گرفته. آنها را تغذیه سیب با افزودن شکر به جای ساخت خانه از سیب کندن از درختان سیب ، من 100% مثبت Judgey-McJudger تا به حال چیزی برای گفتن در مورد آن.

مطمئن شوید که برخی از آنها مورد قضاوت قرار من. این روزها من شاهد آن حاضر بیش از من IRL. از آن آسان است به یک صفحه کلید جنگجو. زندگی واقعی است که هیچ چیز مانند Facebook یا Twitter. شما شاهد مبارزات مادران دیگر. حتی اگر مبارزات نگاه متفاوت از خود, شما می توانید نگاه یک همکار در چشم و می گویند, “من آن را دریافت کند.” چرا که شما باید انجام دهید.

به عنوان فرزندان من و من سالخورده هم فهمیدم که هیچ کس در واقع به AF در مورد پدر و مادر من انتخاب—نه در آغاز و نه در حال حاضر نه همیشه. برای من چالش افزایش tweens و نوجوانان کوتوله دغدغه های من, پدر و مادر اولیه سال, و من بیش از حد شلوغ و overcommitted به نگرانی در مورد آنچه هر کس دیگری در حال انجام است به هر حال.

هیچ. یک. اهمیت می دهد. آن زمان من بیش از یک دهه به درک این حقیقت ساده است. هنگامی که شما متوقف کردن نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنم از شما و پدر و مادر خود را انتخاب شما یک پرنده آزاد. شما در حال حاضر مادر شما همیشه می خواستم به.

این چهل چیزی.

2. شما مردم خود را.

تصویر شلوغ شهر نیویورک در خیابان. شما ایستاده سهام هنوز در وسط پیاده رو خیره در ازدحام چهره عجله گذشته شما. کسی برجستگی خود را شانه می زند و شما تعادل. شما تقریبا faceplant در پیاده رو اما شما گرفتن خود را. به جای ارائه یک عذرخواهی متجاوز grumbles “حرکت خود را،” آن را به شما بازدید. هیچ کس مراقبت اگر شما مجسمه چهره خود را بر روی پیاده رو. هیچ کس نمی داند شما در همه وجود دارد.

برای من که عکس از شلوغ شهر نیویورک خیابان به تصویر می کشد که آن را مانند یک مادر است. شوهر من و من تا به حال نقل مکان به یک دولت جدید چهار ماه قبل از من تحویل اولین فرزند ما. خانواده من زندگی می کردند به خارج از شهر. من تا به حال ساخته شده است هر گونه دوستان است. من حتی نمی ملاقات همسایه. انزوا ساخته شده من احساس تنهاتر از من همیشه می خواهم قبل از احساس. من در بر داشت آرامش در آنلاین مادر گروه که به من کمک کرد تا زمانی که من نیاز به یک جامعه به نوبه خود به پدر و مادر من نگرانی اما من آرزو محلی برای حمایت و رفاقت.

زمانی که من در زمان پسر من برای پیاده روی متوجه شدم duos و تریو از مادران دیگر با هم. همه جا رفتم—پارک, استخر, زمین بازی کودک نو پا و غیره.—من تو را دیدم خوشحال coteries مادران است. راستش من درونگرا و پیدا کردن آن دشوار است برای گفتگو با غریبه ها. هنوز هم آن بالا بود مدرسه همه را دوباره و دوباره و من نشسته در یک جدول در حومه اقدام بی دست و پا و به تنهایی.

حدس بزنید چه ؟ خود را ایجاد نمی کند گله را به شما. آن را ساخته شده در یک روز است. شما توسعه آن بیش از چندین سال. دوستی واقعی نیاز به سرمایه گذاری. شما باید معتبر ارتباط با افراد دیگر. و اجازه می دهد تا واقعی برای یک ثانیه—سرمایه گذاری تن از زمان در دوستی جدید است که کشش در آن سال از تولد تغذیه با شیر مادر, چرت و آموزش. مگر اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در نزدیکی دوستان شما سال ها پیش ساخته شده و یا شما یک برونگرا به درجه n ام آن خواهید بود برخی از زمان قبل از شما می توانید به طور فعال کار می کنند برای ارتباط با افراد جدید است.

به عنوان بچه ها وارد مدرسه ابتدایی و توسعه خود را به سرگرمی ها و علایق شما را ملاقات افراد جدید هر روز. وجود دارد والیبال ، راهپیمایی گروه مادران. انجمن اولیا و مربیان و مادران. بنیادی ، وجود دارد میلیون ها نفر از بچه ها وجود دارد و برخی از آنها مانند شما برای شما (حتی اگر شما بی دست و پا مثل من).

در زمانی که شما در حال چهل چیزی شما جمع آوری شده مردم خود را. شما دوستان ساخته شده برای نگه می دارد. شما باید یک زن و شوهر سوار و یا می میرد و شما آنها را برای زندگی عزیز. بله, آن را هنوز هم ممکن است به بهترین دوست شما تا کنون به حال در 40s خود را. دوستان چیزی شما را متوقف به انجام هنگامی که شما آمار سن معینی است.

این چهل چیزی.

3. شما آموخته ام به گفتن “نه.”

چند سال پیش برخی از دوستان است و من نشسته در اطراف و مورد بحث ما تفسیر متفاوت از کلمه اطمینان حاصل کنید. بسیاری از آنها را با استفاده از آن به معنای واقعی کلمه به معنی “قطعا.” یکی گفت: او نمی مراقبت برای کلمه چرا که او نمی تواند کشف کاربر تن به ویژه از طریق متن. برای مثال شما بخواهید کسی را به همسفری به تمرین فوتبال. آنها می گویند: “حتما.” آیا معنی که آنها خوشحال به همسفری? یا شما حمایت آنها را به گوشه ای که در آن آنها احساس موظف به می گویند بله به سادگی به خاطر شما خواسته ؟

تا زمانی که کسی به صورت هدفمند در این باره در گفتگو فکر نمی زیادی در مورد چگونه من با استفاده از کلمه. حقیقت سخت بود من فقط با استفاده از آن زمانی که من موافقت به انجام چیزی است که من نمی خواهم به انجام است. و این که منفعل-پرخاشگر و ناخالص.

شما می توانید به لیلی سوار و از دیدار شما در حال برگزاری در خانه خود را ؟
واقعی پاسخ: اطمینان حاصل کنید.
آنچه که من واقعا معنی: شوخی می کنی ؟ من میزبانی نشست های متعدد کودکان در خانه من و سپس من در ماشین من به رانندگی کودک خود را در خانه پس از من انجام می شود گفت: مدیریت جلسه ؟

می خواهید به همسفری به گروه عمل ؟
واقعی پاسخ: اطمینان حاصل کنید.
آنچه که من واقعا معنی: این دوباره ؟ ما سعی کردیم این کار در سال گذشته و من به پایان رسید تا انجام 80 درصد از رانندگی.

ببینید منظورم چیست—منفعل-پرخاشگر و ناخالص. من نیاز به رشد! حتما من خوب بودن زحمت گاهی اوقات (آنچه من وجود دارد). اما اگر چیزی برای تلفن های موبایل ظالمانه و یا معنی ندارد برای برنامه من آن را سخت عبور کند. به عنوان یک پدر و مادر من داوطلب برای مقدار X از فرصت ها و رعایت تعهدات من. من و همسرم نشان می دهد تا برای هر کنسرت, بازی, نمایشگاه, و غیره. من حاضر به انجام کارهایی که اصلا حس برای من و خانواده ام فقط از یک حس کاذب از تعهد.

این چهل چیزی.

4. شما می دانید که شما می شوند.

برای عشق همه چیز را که مقدس 20s را دشوار دهه است. شک و ناامنی طاعون بهترین از ما و ما و مهارت های تصمیم گیری را ترک زیادی به دلخواه می شود. آیا شما می خواهید برای انجام با بقیه زندگی خود را ؟ که در آن شما زندگی می کنند ؟ که آیا شما واقعا ؟ مشخصات فنی خود را مغز می کند و حتی شروع “adulting” تا زمانی که خود را لوب فرونتال است که به طور کامل توسعه یافته است که اتفاق می افتد در اطراف سن بیست و پنج.

سپس 30s. مشاغل, خانواده و تعهدات لگد به دنده بالا. شاید شما در حال حل و فصل را به یک حرفه و یا شما آموزش/تعویض به یکی از جدید. شاید شما انجام می شود داشتن بچه ها. یا شاید شما در حال شروع سفر فرزند خود را. احتمالا شما یک تازه داماد تنظیم به زندگی زناشویی. هر وضعیت شما, شما هنوز هم ساختمان زندگی خود را.

من تحویل من چهارمین و آخرین فرزند این سال من تبدیل 31. من و همسرم به ارمغان آورد چهار نفر به این جهان در پنج سال کوتاه. در 30s سال محرومیت از خواب سمت چپ من احساس مه آلود-رهبری و خارج. من و همسرم وجود خالص در حالت زنده ماندن تاسیسات آب 24/7. ما تا به حال هیچ زمان به تمرکز بر روی چیزی جز پوشک پستانک بطری و خواب. قطعا آن را نبود یک دوره از کشف خود به حداقل می گویند.

چیزی جادویی اتفاق افتاده است زمانی که من وارد 40s. من خواب دوباره (تا زمانی که من به دلیل یائسگی خواب-تعمیر و نگهداری بی خوابی به من رسید مانند یک مشت به گلو). ناگهان من تا به حال زمان برای گرفتن سهام از زندگی من است.

من نمی عذر خواهی برای من درونگرایی دیگر به دلیل آن را اساسی برای من خوب بودن. بله, من می تواند مودی طعنه آمیز و انعطاف ناپذیر; اما من وفادار خود-نظم و آمرزنده است. من منحرف درد عاطفی با طنز و تحمل کم برای مزخرف و من می توانم حرف مفت زدن در تمام طول روز در مورد سفر در زمان فیلم ترسناک و آکسفورد کاما بحث است.

من نقطه ؟ به عنوان چهل و چیزی است که شما راحت در پوست خود را. بیشتر. حداقل من می دانم که من هستم.

هویت خود را می یابد در طول دوره عمر خود را, اما شما باید خیلی خوب گرفتن در آنچه باعث می شود شما زمان خود را به شما وارد پنجمین دهه است. شما به اندازه کافی تجربه مشکلات. شما مشخص کرده ایم هسته ای خود را ارزش های شخصی و چه چیزی شما را خوشحال می کند. شما را دوست داشتم و دوست داشتم. شما با تجربه غم و اندوه قدرشناسی و شادی است.

این چهل چیزی.

بنابراین توقف ناجور در مورد اینکه در 40s خود را. قبول مادر شما در حال حاضر. شما مردم خود را و شما آموخته ام برای گفتن ندارد. مهمتر از همه شما می دانید که شما در حال زگیل و تمام. این یک غنی و کامل دهه از زندگی است. آیا صرف یک دقیقه از آن تو شد بیست و یک دوباره. این است soooo بسیار بهتر است.

من ساخته شده یک وعده به خودم این سال: به جای طفره رفتن از ارائه می دهد به جشن تولد من, من پذیرش آنها. وجود خواهد داشت نه هر استخرهای خصوصی و یا بی پایان margaritas اما وجود خواهد داشت خانواده و دوستان و مقدار زیادی قدردانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر