سابق Glee استار سامانتا افزار می گوید: Lea Michele ساخته شده زندگی خود را ‘یک جهنم زندگی’


lea-Michele-Samantha-Ware-living-hell
گرگ DeGuire/Gary Gershoff/گتی

سابق Glee شرکت ستاره سامانتا افزار پاسخ به Lea Michele را صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید مرگ و با اشاره میشل بود بی رحمانه و غیر انسانی به مجموعه

شب گذشته سابق Glee ستاره Samantha Marie افزار ترجمه Lea Michele توجه داشته باشید همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش همراه با پیام خود را در مورد چگونه بازیگر درمان خود را زمانی که آنها در نشان دادن با هم. میشل که ستاره دار به عنوان Rachel Berry در نشان دادن محبوب بود پرسیدم جورج فلوید سزاوار نیست این. این نه یک حادثه جدا شده و آن را باید پایان #BlackLivesMatter.” در پاسخ وره متهم میشل از ساخت اولین کار در تلویزیون یک “زندگی در جهنم” و در معرض بازیگر’ بی رحمانه و غیر انسانی رفتار نسبت به او.

افزار که با بازی جین هیوارد در نمایش فصل ششم, نوشت, “LMAO به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اول TELEVISON فرفره جهنم زندگی?!?! علت بیمار هرگز فراموش نکنید. من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر تو تا به حال این فرصت را به شما می “گه من کلاه گیس!” در میان دیگر آسیب زا MICROAGRESSIONS ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود است.” پس Gleeانبار رفته بود در چند, دیگر تلویزیون را نشان می دهد در طول سال از جمله بری, گاو, چه/اگرو اخیرا خدا Friended من.

چندین نفر دیگر حمایت افزار در توییتر یا کف او برای صحبت کردن در مورد میشل اسفناک رفتار و یا به اشتراک گذاری تجارب خود را. “من احساس هر یک از این حروف” Yvette Nicole Brown پاسخ داد. Candice Patton نوشت: “اوه ، آه ، آه ، اوه مرد آه ، فعلی امور آوردن خیلی تروما برای ما است.”

افزار نیست و فقط از رنگ که میشل درمان ضعیف. دیگران که با او کار می کرد خود را به اشتراک گذاشته, داستان های تکان دهنده به توییتر. Jeanté Godlock مشترک “آیا کسی می گویند سوسک? چرا که آنچه که او استفاده می شود برای اشاره به پس زمینه به مجموعه ای از سرور و نشاط. اما ما رشد می کنند و ما نمی ماند برای همیشه لطفا برای پس زمینه sooooo…” Dabier در پاسخ گفت: “دختر شما انرا به من اجازه نشستن در جدول با دیگر اعضای بازیگران علت “من هیچوقت تعلق دارد” F**K YOU لی.”

میشل اصلی صدای جیر جیر در حال حاضر صدها نفر از پاسخ اشاره او نفاق است. اگر بازیگر می خواهد به عدالت بی عدالتی و عمل به عنوان یک متحد او باید برای آشتی با گذشته اقدامات است. “چگونه در مورد درمان سیاه مردم در زندگی واقعی مانند انسان و سپس پست خود را قدردانی خواهد شد” توییتر استفاده Tae اعلام کرد.

بسیاری از مردم در تماس میشل پاسخ به Ware که او نشده است. نه میشل و نه او را از تکرار ساخته اند هر نوع بیانیه ای در توییتر و یا در غیر این صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net