سابق 'لیسانس' تولید کننده تماس از حق رای دادن برای عدم تنوع

Jazzy Collins/Instagram سابق لیسانس , ریخته گری, تولید کننده خواستار حق رای دادن برای آن مشکل عدم تنوع ICYM

توسط ETELARESANKHABAR در 27 خرداد 1399
Bachelor’-Producer-Calls-For-Diverse-Cast
Jazzy Collins/Instagram

سابق لیسانس , ریخته گری, تولید کننده خواستار حق رای دادن برای آن مشکل عدم تنوع

ICYMI, کارشناسی خود را اعلام کرد اولین سرب سیاه در روز جمعه پایان دادن به یک disgracefully طولانی رگه بدون BIPOC در راس (25 فصل به صورت دقیق). و در حالی که اعلام شد دیر سابق, ریخته گری, تولید آمده است به جلو به تاکید است که آوردن جیمز در هیئت مدیره است که یک گام در مسیر درست — اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

"من یک مصاحبه تهیه کننده که قبلا در لیسانس و لیسانس سری برای 5 فصل" Jazzy کالینز شروع یک نامه سرگشاده به ABC. "در طول مدتی که من با لیسانس/لیسانسمن تنها شخص سیاه و سفید در مصاحبه از زمانی که من استخدام برای مصاحبه اول فصل یک لیسانس از طریق چهار فصل من مشغول به کار در پس از آن."

کالینز در ادامه توضیح می دهد که راشل لیندسی فصل نشان می دهد او بود و او هیجان زده برای دیدن که آنها "نامیده می شود بسیار متنوع بازیگران." متاسفانه او به زودی متوجه شد که پیشرفت های ساخته شده با این انتگرال فصل نبود در حال اجرا رو به جلو است. "امید من این بود که با داشتن نژادی متنوع بازیگران آقایان خواهد بود یک نقطه عطف مهم است که ادامه خواهد داد به آینده است. بود که این مورد نیست," او نوشت.

پس از لیندسی فصل همه چیز به نظر می رسید برای بازگشت به "عمدتا سفید" وضعیت موجود — در مقابل و پشت دوربین است. و در بسیار نگران اتهام Collins ادعا کرد که هر یک از زنان که نگاه "بیش از حد سیاه" بودند نه انتخاب شده برای شرکت در حق رای دادن به نفع بیشتر "قومی مبهم" زنان است. گفت کالینز "زنان با afros نوارهای locs ، حتی فرصت داده شود چرا که از استانداردهای زیبایی است."

به عنوان inexcusably اغلب مورد با BIPOC که سعی کنید به صحبت کردن در مورد نژادپرستی نظاممند کالینز خودش را که مارک دشوار است. "هنگامی که من یک صدای خودم را در اتاق به صحبت کردن در مورد مسائل برخورد کردم با microaggressions از جمله که به نام 'تهاجمی است.' من احساس تنهایی," او گفت:, و اضافه کرد که او تنها تا به حال دیدم در مجموع سه سیاه مردم در تولید و دفاتر پست و که تنها سیاه و سفید تولید لیسانس (در آن زمان) در سمت چپ و در مدت کوتاهی پس از او.

بنابراین در حال حاضر کالینز است که با استفاده از صدای خود را به تقاضا متنوع بازیگران و تیم تولید در حال حرکت رو به جلو است.

"نه تنها این مهم است که متنوع بازیگران منعکس کننده آنچه بقیه از امریکا به نظر می رسد مانند آن مهم است برای تولید و ریخته گری تیم قادر به اشتراک گذاشتن تجربه های مشابه به عنوان اعضای بازیگران," او نوشت. "شما انتظار یک تیم قادر به تنگاتنگی تولید رنگ در سطح احساسی که آنها واقعا قادر به مربوط به."

کالینز به پایان رسید او در نامه ای به حق اشاره به این که BIPOC نباید انتظار "خیره در یک جمعیت از چهره سفید در حالی که آنها بریزید و قلب خود را در تلویزیون ملی نیز بدون داشتن متنوع درک تیم به راهنمای آنها را از طریق فرایند."

خوب ABC... شما. این زمان بسیار دیر شده برای انجام بهتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن