جایی بین عمل جراحی و یک روز در آبگرم نهفته است “tweakment,” نسل جدیدی از غیر تهاجمی ولی موثر در زیبایی صورت و بدن. دقیقا اداره لیزر سوزن یا پالس الکترومغناطیسی می تواند ایجاد کوچک اما تغییرات قابل توجهی مانند نتایج حاصل از یک تعطیلات طولانی و یا یک استراحت خوب است. (تصور کنید قرنطینه صرف سلامتی, فرصت مطالعاتی به جای خیره شدن به یک زوم شبکه در لباس خواب.) بهترین از همه این نتایج است که می تواند تقریبا فوری خواهد عمر بهترین درمان های آبگرم و تقاضا کم و یا حتی هیچ بهبودی.

قابل توجه اثر این رفع سریع می توان به برخی پزشکی فن آوری است که مهاجرت از O. R. به متخصص پوست ، بسیاری از صورت tweakments تکیه بر ایده “کنترل زخمی” است که به مراتب بیشتر خوش خیم تر از آن برای تلفن های موبایل: با استفاده از آسیب جزئی به پوست بدن را ترمیم و پا زدن برای ایجاد سلول های جدید است. یک مثال کسری لیزر متداول شدن پوست وعده برای کاهش چین و چروک آهن چروک و از بین بردن هیپرپیگمانتاسیون همه از آنچه که معمولا کمتر از یک ساعت از نحو. درمان شروع حدود 1000 $و با توجه به قدرت لیزر, نتایج می تواند سطح به عنوان به سرعت به عنوان یک هفته گذشته در هر نقطه از سه تا پنج سال.

اگر پوست در jawline است شروع به نازک شدن و سقوط طعمه به جاذبه—یکی از مهم ترین نشانه های پیری برای درمان—سپس Morpheus8 جدید کسری فرکانس رادیویی دستگاه می تواند بازگرداندن لبه خود را. دستگاه برس پوست با میکرو پین در حالی که رانندگی فرکانس رادیویی انرژی به درم تحریک تولید کلاژن و بازسازی سلولی داربست که در برابر کشش از زمان. پس از یک جلسه در هزینه به طور متوسط از $1,000, برخی از مردان متوجه نتایج در عرض چند روز و مانند همه خوب tweakments اثرات ساختمان نگه دارید (در این مورد تا سه ماه بعد از درمان).

Aesthetic Procedures

URECHI OGUGUO

بطور قابل توجهی کمتر تهاجمی بازآموزی است Profhilo یک تزریق از بالا و پایین – وزن مولکولی اسید هیالورونیک است که هیدرات پوست و پرش شروع می شود بدن کلاژن و الاستین تولید به طور موثر تر از هر موضعی محصول. “بهتر است به فکر می کنم از Profhilo پوست به عنوان یک تقویت کننده و یا ‘زیستی تحریک’ درمان چیزی است که باعث تحریک بدن به تجدید می گوید:” دیوید جک, M. D., یکی از لندن مهمترین پزشکان زیبایی. جک توصیه می کند دو درمان جمعا حدود 1,150. “این بسیار امن و نتایج به طور کلی چشمگیر,” او می گوید. در تجربه این نویسنده Profhilo ظریف airbrushing اثر شبیه به دنیای واقعی Instagram فیلتر.

اگر انزوا است به خطر بیافتد خود را معمول روال تمرین و سپس روش cryolipolysis یا “چربی انجماد” می تواند کمک به ضربه کوچک خیره جیب بیش از حد بالشتک. خنک کننده اعمال قرار داده شده بر روی سطح پوست که در آن آنها انتخابی کشتن یک تعداد سلول های چربی که به طور طبیعی در سرخ کردن بدن در ماه های آینده. در حالی که نتایج نهایی از ماشین آلات مانند CoolSculpting (تنها با نام تجاری در حال حاضر مورد تایید برای استفاده در آمریکا) نمی شوند و قابل مشاهده به طور متوسط سه ماه چاق انجماد می تواند انجام شود در یک ساعت است و هیچ زمان بهبودی به صحبت می کنند بر خلاف روشهای تهاجمی تر مانند لیپوساکشن. یک جلسه شروع می شود در حدود 800 $و جک اشاره می کند که “یک یا دو جلسه می تواند در نتیجه حدود 30 درصد کاهش در تعداد سلول های چربی در یک منطقه داده می شود.”

با توله سگ چربی از بین رفته عضلات شکم باید بیشتر آشکار است. اما اگر آنها نیاز به یک کمی اضافی تعریف EmSculpt یک روش غیر تهاجمی به کارگیری شدت بالا متمرکز تکنولوژی الکترومغناطیسی را برای زمان دور از ورزشگاه. یک یا دو defibrillator-مانند پانل های قرار داده شده در معده ران و یا عقب پایان که در آن آنها فعال نورونهای حرکتی و باعث supramaximal انقباضات: به عبارت دیگر دستگاه تحریک ماهیچه های مورد استفاده در بحران یا چمباتمه در یک رای است که غیر ممکن است برای رسیدن به خود را. من احساس ناشی از سوختگی و آن را شدید اما هیچ چیز شما نمی تواند ایستاده به مدت 30 دقیقه. یک بسته از چهار جلسه به طور متوسط در حدود $3,500 مجموع و با فاصله چند روز از هم جدا توصیه می شود; نتایج را می توان در هر نقطه از دو هفته پس از آخرین درمان است. آن را نمی خواهد به طور معجزه آسایی جای washtub با washboard اما آن می تواند به شما فشار در طول خط از تکیه به خرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im