فراموش نکنید که این درایو در. شما هم اکنون می توانید تماشای فیلم در حالی که شناور در پاریس معروف ترین رودخانه

رانندگی در تئاتر را بدست افزایش به دلیل همه گیر جهانی است, اما آنچه در مورد یک شناور در تئاتر ؟ پاریس تنظیم شده است به مفهوم امتحان کنید به عنوان شهرستان با احتیاط باز می شود تا برای تابستان زیر coronavirus مستندات.

روز شنبه, جولای 18, پایتخت فرانسه خواهد شد تا یک شناور سینما بر روی سن به عنوان بخشی از پاریس Plages یک رویداد سالانه که در آن رودخانه معروف بانک ها به طور موقت تبدیل به یک تفریحگاه ساحلی. در حالی که همه چیز خواهد بود کمی بیشتر مادی و معنوی این سال به دلیل بهداشت جهانی بحران وجود دارد امید است که این شناور دیده بان فیلم ها و رویدادهای دیگر کمک خواهد کرد که بازگرداندن یک حس عادی در چنین نامشخص زمان.

Cinéma sur l’eau که ترجمه را به سینما بر روی آب است که به عنوان رسمی شروع تابستان در پاریس با توجه به مدرن ملاقات کرد. به عنوان بخشی از رویداد 38 التقاطی قایق خواهد بود مجموعه ای از آب در Bassin de la Villette برای غربالگری از سال 2018 کمدی Le Grand Bain. هر قایق به فضا تا شش نفر با صندلی محفوظ است برای دوستان و یا اعضای خانواده به طوری که هیچ یک از سلامت است در معرض خطر قرار داده.

برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به نمره یک قایق حافظه—و یا اگر شما مستعد ابتلا به دریازدگی—150 صندلی عرشه نیز خواهد شد راه اندازی در Quai de Seine را در این فیلم که ستاره Guillaume Canet, Virginie Efira و Mathieu Amalric. Le Grand Bainکه ترجمه را به غرق شدن یا شنا کردنمی گوید داستان از یک گروه از مردان میانسال است که گروه با هم به صورت هماهنگ شنا تیم. این Covid-19-مضمون فیلم کوتاه یک تاج داستاننیز نشان داده شود.

اگر شما در پاریس و شیفته این ایده از تماشای یک فیلم در حالی که شناور در قایق شما باید تا روز چهارشنبه 15 ژوئیه وارد بلیط قرعه کشی. این رویداد توسط سینما زنجیره ای M2 و Häagen-Dazs. در علاوه بر این به مناسبت شروع فصل تابستان فیلم را لگد کردن و جشن بازگشایی سینما در سراسر شهرستان. Vive le cinéma!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>