فراموش نکنید مشت زدن به کیسه. Liteboxer می خواهد برای تبدیل اتاق نشیمن خود را به بوکس بدنسازی

صفحه اصلی ورزش و تجهیزات چیزی جدید است. اما مانند بسیاری از مناطق دیگر, تکنولوژی, زمین منفجر شده که در طول دهه گذشته به خصوص دستگاه های هوشمند مانند آینه و Peloton را دیوانه محبوب دوچرخه ثابت. و تناسب اندام, راه اندازی, Liteboxer امید آن دیجیتال بوکس مربی خواهد شد همان رسیدن به موفقیت است.

راه اندازی در اوایل این هفته eponymously نام دستگاه به دنبال ارائه بیشتر به فکر تناسب اندام در میان ما این شانس را برای ما تبدیل به خانه شخصی خود ما سالن بوکس, به گزارش Tech Crunch. و در حالی که توانایی به تمام بدن کار در خانه است که مطمئن شوید که به درخواست تجدید نظر به بسیاری از آن را به احتمال زیاد به خصوص فریبنده در طول زمان هنگامی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها اصلا دسترسی به ورزشگاه به دلیل coronavirus محدودیت ها و مستندات.

این Liteboxer رایگان-ایستاده دستگاه متشکل از سه عنصر اصلی. بخش بالا ویژگی های شش نیروی حساس پانچ مناطق است که روشن خواهد شد تا بسته خود را انتخاب و تمرین (شبیه به ریتم بازی Dance Dance Revolution). در زیر یک کوچکتر مجموعه ای از پد به معنای برای کار بر روی بدن ، وجود دارد یک پایه برای na iOS و یا قرص اندیشه و یا گوشی های هوشمند که در آن شما می توانید جریان کلاس و هدایت تمرینات. کل واحد می ایستد در 55 اینچ قد بلند و آن را بیشتر جمع و جور و مناسب برای فروشگاه از یک کیسه مشت زدن است که معمولا نیز نیاز به یک سیستم تعلیق.

The Liteboxer

این Liteboxer Liteboxer

همانطور که با بسیاری از دیگر دستگاه متصل به اینترنت به Liteboxer عمل در یک مدل اشتراک. اما شما می توانید بارهای از محتوای هزینه ماهیانه خود را از جمله کلاس های تدریس سابق ما سنگین وزن Leyon Azubuike, kickboxer الیزا شیرازی و مربی تناسب اندام امیلی کالینز. این دستگاه همچنین اجازه خواهد داد که شما را به تقسیم کردن تمرین خود را در انفجار در طول روز و همچنین رقابت در برابر دیگر مشترکان است. Liteboxer می خواهد کاربران به استفاده از این دستگاه چند بار در هفته و راه اندازی برنامه های آن را در این آسان برای انجام.

“نه تنها شما قوی تر است, اما این نیز یک ورزش ذهنی و استرس بزرگ مسکن” رئیس شرکت تاد Dagres گفت Tech Crunch. “این کمک می کند تا خود را با حدت ذهنی و آن را بیش از فقط یک قلب دستگاه نوع از چیزی. بنابراین ما می خواهیم مردم به طور همیشگی در مورد آن.”

این Liteboxer است که در دسترس برای قبل از سفارش در حال حاضر هر چند وب سایت شرکت هزینه $1,495. هزینه اشتراک است 29 $در ماه هر چند راه اندازی در حال حاضر ارائه یک آزمایش سه ماهه. تحویل انتظار می رود برای شروع در ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>