فراموش نکنید جزایر خصوصی. شما می توانید کل یک مجمع الجزایر به خودتان این زمستان.

به جزیره خصوصی تجربه به سطح بعدی در این زمستان سر 20 کیلومتری اقیانوس آرام در سواحل پاناما به Islas Langford توسل گسترش بیش از یک خصوصي, 14-جزیره مجمع الجزایر نارسایی خلیج Chiriquí. در حالی که رفت و آمد مکرر در حال حاضر بسته در پایبندی با Covid-19-مربوط به محدودیت های آن را برنامه ریزی برای بازگشایی در این سبک دسامبر با ارائه این شانس را به خرید کردن کل محل برای نرخ شروع $18,000 یک شب. رفت و آمد مکرر نیز خواهد شد نورد از هواپیمای جت خصوصی جدید نقل و انتقالات از پاناما سیتی در فرودگاه بین المللی است که, هنگامی که اضافه شده به میزبان شامل خدمات و امکانات کمک خواهد کرد که اطمینان از زمستان دور شو که هر دو به یاد ماندنی و نهایی در اجتماعی فاصله.

Islas Secas Panama private island

هفتاد و پنج درصد از الجزایر شده است دست نخورده باقی مانده و آن را یک پناهگاه طبیعی حسن نیت ارائه میدهد Islas Langford

پس از باز کردن نرم در اوایل 2019, Islas Langford دوباره ظهور به عنوان یک سرویس کامل رفت و آمد مکرر در ماه دسامبر گذشته, کامل, با, جدید, حفاظت, فکر طراحی شده توسط برنده جایزه آفریقای جنوبی-شرکت بر اساس زندگی داخلی و معماری چهار جادار casitas (هر کدام با شیرجه رفتن در استخر عرشه کاهگلی سقف کابین و منظره اقیانوس) امکانات مانند یک نوار سالن و اقیانوس به چنگال رستوران و یک Tented آبگرم برجسته محصولات ارگانیک و طبیعی. (در لمس منحصر به فرد هر casita حمام نیز می آید با یک mixology صورت با اسانس بنابراین مهمانان می توانید سفارشی خود را داخل محصولات است.) زمانی که این بیماری همه گیر آمار چند ماه بعد این رفت و آمد مکرر دوباره بسته—اما استفاده می شود که خرابی به ایجاد سه جنگل-مشاهده tented casitas با canopied سقف چهار پوستر تخت عمیق-خیساندن ظروف و سالن در فضای باز.

Islas Secas Panama private island

آرامش خود را casita را کاهگلی سقف-عرشه صدر حسن نیت ارائه میدهد Islas Langford

با سه چهارم از مجمع الجزایر سمت چپ دست نخورده رفت و آمد مکرر کامل پایه برای اتصال با طبیعت است. شنا و یا دست و پا زدن شبانه روزی در اطراف جزایر سر بیشتر برای یک روز از ماهیگیری نقطه نهنگ کوهان دار در طول فصل مهاجرت و یا سرمایه گذاری به زیستی متنوع Coiba پارک ملی, میراث جهانی یونسکو, برای برخی از غواصی و یا غواصی. در ملک تجارب مانند طبیعت افزایش یوگا, ساحل, دستمالی کردن کباب “شناور” استخر brunches و هوای فیلم شب دور از سرگرم کننده است.

Islas Secas Panama private island

طراحی جدید است که با الهام از طبیعت و پاناما صنعتگر سنت حسن نیت ارائه میدهد Islas Langford

وقتی که رفت و آمد مکرر دوباره باز می شود در دسامبر 16, مهمان قادر خواهد بود به کتاب کل این بهشت را برای خود خرید-outs با شروع در $18,000 هر شب تا 24 مهمانان از جمله وعده های غذایی بسیاری از الکلی و غیر الکلی فعالیت های متعدد (از جمله انتخاب سفرهای قایق), لباسشویی, خصوصی islet پیک نیک و یک درمان آبگرم در هر روز به ازای هر مهمان. (مهمانان اضافی را می توان جایگزین برای یک هزینه اضافه شده است.) همچنین جدید برای 2020-2021 فصل هواپیما خصوصی انتقال بین پاناما و الجزایر که از بین بردن نیاز به یک پرواز تجاری به منطقه فرودگاه و یک قایق انتقال به رفت و آمد مکرر. (نرخ برای پروازهای خصوصی هنوز به تعیین خواهد شد.) VIP ملاقات و خوش آمد می گوید خدمات در پاناما سیتی در تکومن فرودگاه بین المللی همچنین می توانید مرتب شود.

Islas Secas Panama private island

لذت بردن از خصوصی فیلم شب در ساحل و دیگر فعالیت های قرار دادی. حسن نیت ارائه میدهد Islas Langford

فردی نرخ اتاق در شروع $2,000 در شب, خرید استراحتی در $18,000 هر شب; تماس با ما رفت و آمد مکرر به طور مستقیم برای اطلاعات بیشتر به کتاب است. Islas Langford دوباره باز خواهد در دسامبر 16 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im