به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس شرکت هایی که در حال برنامه ریزی برای سال 2020 برای راه اندازی محصولات جدید و یا خدمات را بدون شک تا به حال برای قرار دادن آنها در backburner. برای مثال ما دیده ایم که چگونه چندین رویدادهای مهم بودن لغو و همچنین شایعاتی که محصولات مانند آی فون می تواند به تاخیر افتاد.

تبلیغات

در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد فورد قصد دارد برای راه اندازی آن خود رانندگی تاکسی را نیز به تاخیر می افتد که در آن با توجه به یک گزارش از TechCrunch شرکت خواهد بود تاخیر در راه اندازی تا 2022. این بود که نشان داد در طول فورد درآمد سه ماهه که در آن شرکت همچنین گزارش 2 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه اول سال در مقابل 1.1 میلیارد دلار سود از مدت مشابه در سال قبل است.

با توجه به فورد “با توجه به چالش های کنونی محیط کسب و کار و همچنین نیاز به ارزیابی تاثیر دراز مدت COVID-19 مشتری رفتارهای فورد تصمیم به تغییر راه اندازی از آن خود رانندگی خدمات 2022. درک رفتار مشتری است بسیار مهم بخشی از ساختمان جدید تحرک سرویس ساخته شده در اطراف اعتماد و زندگی مردم را آسان تر است.”

آنچه جالب است این است که ما تصور کنید که خود رانندگی وسایل نقلیه در واقع در این بحران است. دلیل این است که با اجتماعی فاصله بگیرد قرار داده و به جای استفاده از خود رانندگی تاکسی به اطراف ممکن است امن تر در مقایسه با یک تاکسی به طور منظم رانده شده توسط یک انسان است.

در زمینه حمل و نقل. بیشتر بخوانید درباره فورد و خود رانندگی اتومبیل. منبع: techcrunch

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de