فورد فقط دو برابر تولید 2021 توسن برای دیدار با تقاضای شدید

ظاهرا نبود واقعا قلب رشد fonder. علاقه جدید توسن بالاتر از هر کسی از جمله فورد خود انتظار بود. بنابراین در تلاش برای دیدار با گرسنه تقاضا برای آن تولد SUV خودروساز است که دو برابر شدن تولید از اجرای این خودرو منحصر به فرد چاپ اول نوع.

دیترویت خودروساز است به اطلاع کسانی که در لیست انتظار برای محدود نسخه 2021 توسن است که آن را به افزایش سفارشات از 3,500 به 7000 بود. $100 رزرو برای هر دو و چهار درب نسخه از SUV به فروش می رسد تنها چند ساعت پس از آن رونمایی شد در جولای 13, با توجه به Jalopnik.

خبر از تولید دست انداز برای اولین بار شکسته توسط یک عضو از علاقه مندان به هیئت مدیره پیام توسن 6G. یک کاربر انجمن نوشته شده screengrab یک ایمیل به آنها فرستاده شده توسط Ford Bronco تیم که مشخص تنظیم است.

“با توجه به تقاضا برای نسخه اول ما ساخته شده یک بار افزایش به مقدار موجود از 7000 مجموع” ایمیل به عنوان خوانده شده. “اولین نسخه توسن رزرو در حال حاضر کامل است. اگر این تغییرات مورد علاقه خود را در نسخه اول ما درک و به یاد تمام کسانی که این سایت متعلق است که شما قادر به ویرایش سری خود را در زمان سفارش.”

جدید چهار درب توسن با بخشی از بالای آن جدا شده است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

فورد بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از Robb Report, اما تایید افزایش به نشریات دیگر.

اگر چه آن را یک راز برای نزدیک به یک سال در حال حاضر فورد سرانجام تایید کرد در اوایل این ماه بود که بازگرداندن آن یاد SUV پس از 25 سال وقفه. موجود در دو یا چهار درب طرح و در یکی از چهار رنگ های منحصر به فرد این اولین نسخه است که به طور کامل لود شده توسن با ویژه خارجی, گرافیک, فرش و کفپوش چرم-کمرنگ صندلی صفری نوار و 35 اینچ گودیر زمین لاستیک فقط به نام یک تعداد انگشت شماری از آن بالا از خط ویژگی های. البته همه این می آید در هزینه. در حالی که استاندارد توسن شروع می شود در $30,000 اولین نسخه دارای برچسب قیمت $59,305 ($63,500 برای چهار درب نسخه).

در حالی که رزرو برای اولین بار نسخه کامل آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر فورد را حفظ خواهد کرد لیست انتظار باز هم بودن. بعد از همه وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از مردم کاهش خواهد یافت. هر کسی که خود را لغو رزرو خود را 100 دلار سپرده پرداخت به صورت خودکار. چیزی به ما می گوید که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مردم آماده را به جای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im