برای $11,488 هر پوند آمریکایی ها در نهایت می تواند خوردن خاویار فیل ماهی دوباره

به نظر می رسد مانند امریکا غذاهای نماز در نهایت پاسخ داده شده است. فوق العاده نادر خاویار فیل ماهی است که یک بار دیگر برای خرید در دسترس در امریکا شروع سرد 420 دلار برای یک و نیم اونس است.

آرزو ماهی های کوچک است که منابع از ماهی خاویار ماهیان خاویاری در دریای خزر و قبل از سال 2005 در ایالات متحده وارد شده 80 درصد از جهان را عرضه. شاید ما خوردن بیش از حد. زمانی که اتحاد جماهیر شوروی فرو ریخت تا u. s. s. r. تنگ مقررات از خاویار فیل ماهی منجر به صید بی رویه و بازار سیاه تجارت است. در نهایت به گونه ای شد تا در معرض خطر است که ایالات متحده ممنوع واردات از ظرافت. اما قبل از ممنوعیت رفت و به اثر خوانده شده را علامت Zaslavsky بنیانگذار و صاحب Marky خاویار به ارمغان آورد برخی از ماهی خاویار ماهیان خاویاری از دریای خزر به کشورهای پایدار تولید کنند. در حال حاضر خوشمزه مروارید سیاه در نهایت آماده برای بازار است.

البته هیچ شاهکار آسان است. این ماهی خاویار ماهیان خاویاری است که بزرگترین ماهی های آب شیرین در جهان در هر نقطه از 10 به 15 سال به تولید تخم مرغ و نیاز به یک محیط خاص به رشد است. گذشته 17 سال Zaslavsky شده است رسیدگی به بالا نگهداری ماهی در ماهی خاویار Aquafarm در Bascom, FL, و, خوشبختانه, آن را پرداخت می شود. نه تنها او تولید برخی وطنی خاویار بلوگا, اما او همچنین با استفاده از سهام خود را برای کمک به کاهش گونه است. تا کنون مزرعه اهدا کرده است بیش از 160000 بارور شده تخم مرغ به ماهی خاویار repopulation تلاش.

“ما هیجان زده در نهایت به معرفی خاویار فیل ماهی به بازار ایالات متحده به طور انحصاری به مشتریان وفادار ما است که باید به دنبال همراه در این سفر با ما برای بیش از 17 سال” Zaslavsky گفت: در آزادی مطبوعات. “ما همچنان به ارائه با کیفیت بالا خوراک برای بیش از 30 سال و ما نگاه به جلو به ارائه منحصر به فرد از خاویار فیل ماهی محصولات به مصرف کنندگان در حالی که کمک به repopulating گونه های در معرض خطر در سراسر جهان است.”

Marky's Beluga Caviar

Marky خاویار

خاویار پرورشی بهبود یافته به صورت تصاعدی در طول سال های اخیر و roe در حال حاضر منابع از تمام گوشه و کنار جهان از ماداگاسکار به چین است. هر چند در حال حاضر ماهیان خاویاری Aquafarms است که این کشور اولین و تنها خاویار فیل ماهی در مزرعه. این خاویار فروخته خواهد شد به طور انحصاری آنلاین و در Marky فروشگاه در نیویورک و میامی برای حدود $840 در هر اونس یا 7000 دلار در هر پوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>