شبکه غذایی فقط کاهش یافته تریلر برای ‘Amy Schumer یاد می گیرد به طبخ’


schumer-cooking-show
شبکه غذایی

Amy Schumer قطره تریلر برای مواد غذایی خود را در شبکه نشان می دهد “Amy Schumer یاد می گیرد به طبخ”

Amy Schumer اعلام کرد در ماه گذشته که او و همسرش, کریس فیشر یک آشپز حرفه ای را خود فیلم های خانه پخت و پز نشان می دهد برای قرنطینه دوران به نام “امی شومر یاد می گیرد به طبخ.” نشان می دهد برای اولین بار در شبکه غذایی در حدود یک هفته و بر اساس فقط کاهش یافته است, تریلر, آن است که بسیار ما کوچه.

هشت قسمت نمایش به ضرب گلوله کشته شد در شومر و فیشر واقعی در خانه-آشپزخانه و برتر خواهد شد در شبکه غذایی در دوشنبه, مه 11 در 10 p. m. فرض این است که فیشر آشپز در حالی که شومر مخلوط کوکتل اما بر اساس تریلر شومر به طور کلی آزار و در خدمت quips به مانند “دریافت که رازیانه را از صورت من. من نیاز به آن را به من پول ساز, به عنوان آنها می گویند در biz” که شوهرش deadpans “خوب.” آنها یک dyanmic و نشان می دهد نیمه, مانند, اگر YouTuber خانواده بودند در واقع خنده دار و در واقع سرآشپزها حرفه ای?

شومر گفت: Howard Stern که شبکه غذایی با نزدیک شدن به او را با این ایده او بلافاصله به آنها گفت: “من نمی دانم که چگونه به طبخ.” در نهایت آنها با ایده آمد به فیشر آموزش شومر چگونه به طبخ و شبکه غذایی شیرین معامله با ارائه به اهدا $50k به چند بانک های مواد غذایی به طوری که در آن نقطه شومر بود.

“این فقط ما که خودمان را, بنابراین من trashing او…و ما از دست دادن تمرکز و…آن را فقط مسخره” شومر گفت: استرن در مورد آینده سری.

شومر می گوید: او یک متصدی بار برای 10 سال پس از او کوکتل بخشی از نشان می دهد یک نسیم است اما افزود که “من هستم یادگیری چگونه به طبخ آن سرد است چرا که من نمی دانم.”

پخت و پز نشان می دهد که این شبکه می گوید پوشش مناطق محبوب مانند tacos, پاستا, شب, و, یخچال, پاکسازی, رفتن به حلال فیشر به عنوان یک طرفدار آشپز. او اجرا می شود خانواده اش Beetlebung مزرعه در تاکستان مارتا و کتاب اشپزی به Beetlebung مزرعه آشپزیبرنده 2016 جیمز ریش جایزه. و شومر فقط خنده دار af و آن را نیز بسیار سرد برای دریافت یک نگاه اجمالی در زندگی خود را در خانه

همچنین به این دلیل که نشان می دهد به ضرب گلوله کشته شد در طول مستندات آنها تا به حال به توجه با فيلم “خدمه” آنها در خانه است.

“ما پرستار بچه شات نشان می دهد و ما آن را به ضرب گلوله زمانی که ژن مصرف چرت و اگر او از خواب بیدار حدس بزنید چه او در نمایش” شومر شوخی به استرن.

گرفتن نشان می دهد در شبکه غذایی در مارس 11 سال 2020 در 10 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>