فلوریدا زن به عنوان ماشین ظرفشویی در خانه سالمندان به دیدن شوهر پس از 114 روز از هم جدا


Florida woman dishwasher nursing home
First Coast News

ماری و استیو صرف بیش از 100 روز از دیدن هر یک از دیگر از طریق پنجره خود را در خانه سالمندان — اما آن روز بیش از

“من قصد دارم به شما یک آغوش واقعی به زودی” مریم دانیال گفت شوهرش استیو طریق پنجره پرستاری در خانه او اقامت در.

و مریم او را نگه داشته وعده داده است.

پس از 114 روز از هم جدا 57 ساله جکسون ویل فلوریدا ساکن در بر داشت یک راه برای دیدن شوهرش از 24 سال در خانه سالمندان است که اجازه هیچ بازدید: توسط snagging یک کار به عنوان یک ماشین ظرفشویی وجود دارد.

“من درک فرصت” مری گفت: ABC8/WFAA اضافه کرد که پس از رسیدن به خانه سالمندان Rosecastle در Deerwood به پرس و جو در مورد هر داوطلب و یا فرصت های شغلی آنها ممکن است در دسترس آنها گفت: او را به “صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد.”

پس از داستان های او پخش در ساحل, اخبار دفتر شرکت در نهایت بازگشت او تماس بگیرید.

“سپس از آبی دو هفته پیش آنها نامیده می شود و گفت:” آیا شما می خواهید یک کار؟’ زمانی که من پیدا کردم آن را به عنوان یک ماشین ظرفشویی فکر کردم ‘خوب! من حدس می زنم من یک ماشین ظرفشویی در حال حاضر, “” مریم گفت: امروز.

“[استیو] شد و چشم پر از اشک او گفت:” از این مراسم. “او را لمس چهره من حتی با ماسک.”

Rosecastle ممنوع بازدید کنندگان در اواسط ماه مارس در واکنش به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من رفتم به دیدن او هر شب او را آماده برای تخت” مری به یاد می آورد. “من در رفت و در مارس 10 و در مارس 11, آنها نامیده می شود و گفت:” شما نمی توانید به عقب می آیند.'”

از آنجا Rosecastle تا به حال صفر موارد COVID-19. و با توجه به امروزمری شده COVID-19 تست و آنها همه منفی است. او همچنین تحت آموزش های سخت قبل از شروع کار در خانه سالمندان است. مریم در حال حاضر با این نسخهها کار 90 دقیقه شیفت دو روز در هفته و هنگامی که او کامل هر شیفت او صرف شب با استیو کمک به او را از لباس های خود را و آماده شدن برای خواب.

“آخرین چیزی که من می خواهم این است که به توان بی پروا و آن را در وجود دارد,” او گفت:. “من شده است به آزمایش سه بار. من قصد ندارم مکان من لازم نیست برای رفتن. اگر من باید برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی من اجتماعی فاصله.”

Rosecastle در Deerwood کوچک خانه سالمندان با تنها 50 نفر. مریم نیز در نظر گرفته شده است بخشی از Deerwood خانواده و قبل از او شروع به کار وجود دارد.

“مری بوده است بخشی از ما Deerwood خانواده از شوهرش استیو نقل مکان کرد و به جامعه ما, اما ما در حال افتخار به استقبال او بر روی تیم ما” کلی Faithfully, مدیر اجرایی, برای Rosecastle در Deerwood در بیانیه ای گفت:.

“بازدید کننده محدودیت قرار داده شده است در محل در جوامع در سراسر کشور ما به عنوان یک اندازه گیری ایمنی با هدف حفاظت از جمعیت آسیب پذیر ما در خدمت است. اما از آن شده است سخت در خانواده ها و ساکنان به طور یکسان بنابراین ما احساس خلاق راه حل های لازم به خصوص در مورد ماری و استیو” Faithfully ادامه داد. “ما خوشحال به گزارش که مریم به یک شروع عالی در نقش جدید خود و ما هیجان زده برای دیدن تغییرات مثبت در استیو رفتار نیز هست.”

در پاسخ به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ فرمان اجرایی جدید اضافه کردن یکی دیگر از 60 روز به ممنوعیت بازدید کنندگان به خانه های سالمندان مری ایجاد یک Facebook گروهی به نام “مراقبان برای سازش به دلیل انزوا می کشد بیش از حد!” هدف او این است که متقاعد کردن DeSantis که امن بازديد ممکن است و به تربیت او تاثیر جداسازی از اعضای خانواده در ساکنان خانه سالمندان.

“ما شماره 1 هدف این است که در ارتباط با فرماندار” مری گفت. “ما در حال درخواست برای یک تماس. فقط دستورالعمل های ساده. چه ما نیاز به گرفتن وجود دارد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>