فلوریدا صنفی معلمان شکایت فرماندار DeSantis بیش از فشار برای بازگشایی مدارس


teacher-reopening-protest
اوکتاویو جونز/گتی

بزرگترین اتحادیه معلمان در فلوریدا یک پیام روشن برای بالا مقامات دولت: آنها احساس نمی امن در کلاس درس در حالی که coronavirus موارد افزایش

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده آمریکا به ویژه در ایالت های جنوبی و سراسر خورشید کمربند مقامات دولتی هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با یک سوال: می تواند به بازگشایی مدارس در پاییز به خصوص به عنوان شروع کلاس ها فقط هفته دور در برخی از مناطق? در فلوریدا فرماندار ران DeSantis و آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران صادر اضطراری سفارش نیاز خود را به بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس های حضوری. در حال حاضر دولت خود بزرگترین اتحادیه معلمان این است که آنها را تحت پیگرد بیش از آن.

طرح دعوی در دادگاه از فلوریدا انجمن آموزش و پرورش درخواست یک قاضی برای جلوگیری از کورکوران اضطراری جهت توقف دولت مقامات بالا از نیاز مدارس را باز کنید مگر اینکه آنها را به مراحل برای محافظت از معلمان و کودکان مانند شدت کاهش اندازه کلاس و ارائه مربیان کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

“این مزخرف به فکر می کنم که ما آماده برای باز کردن آجر و ملات و شروع تدریس فقط در دو هفته” فلوریدا انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور Fedrick اینگرام گفت: امروز نشان می دهد. “2.8 میلیون کودک در بسته ما برای به دست آوردن این حق است.”

بحث در مورد مدارس شده است یکی از شدیدترین آنهایی که در طول بیماری همه گیر در بخش های بزرگ به این دلیل که علم از کودکان نقش مهمی در گسترش این بیماری همه گیر نیست و در عین حال روشن است. هنوز هم وجود دارد هیچ نتیجه گیری قطعی در مورد چگونگی گسترش بیماری بین کودکان و یا چگونه آن را از کودکان تا بزرگسالان — هر چند تعداد از بچه ها تست مثبت برای COVID-19 scarily بالا در مکان هایی مانند فلوریدا که در آن نزدیک به یک سوم از بچه ها که تست شده بازگشت نتایج مثبت است. بسیاری از بحث در اطراف مدارس بازگشایی شده حزبی با بسیاری از جمهوری خواهان از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (که تهدید به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که نمی بازگشایی) هل دادن مدارس برای باز کردن.

“ما موفق به انجام آنچه که من فکر می کنم یکی از مهم ترین مسائل حزبی در آمریکا است که بچه های ما تدریس این سقوط و تبدیل آن به یک حزبی نبرد” Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: واشنگتن پست. “در اینجا یک ایده دیوانه: بیایید فقط آنچه را خوب است برای بچه ها و پدر و مادر.”

حتی کشورهایی که انجام یک کار خیلی بهتر از آمریکا با حاوی شیوع بیماری خود را در حال مبارزه با تصمیم گیری در مورد مدارس. کره جنوبی است که یک مدل برای جهان در زنی از شیوع بیماری با انزوا و تماس با ردیابی تاخیر آن برنامه ریزی شده reopenings و تعطیل برخی از مدارس تنها چند روز پس از آنها باز زمانی که coronavirus موارد شروع به افزایش دوباره. در ایالات متحده برخی از شهرها و ایالات متحده را به مبارزه طلبیده مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات و تهدید و اعلام کرد که کلاس ها برگزار خواهد شد و عملا دوباره در پاییز. فلوریدا است که به دور از تنها جای این بحث وجود دارد اما تنها یک چیز است که باید موضوع: نگه داشتن کودکان و نوجوانان و خانواده ها و معلمان امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>