فلوریدا است که نیاز به همه مناطق آموزش و پرورش برای بازگشایی دانشگاه ها این سقوط


florida-reopen-schools
استیون سفید/گتی

همه K-12 مدرسه در فلوریدا خواهد بازگشایی ماه آینده در آموزش و پرورش کمیسیون اضطراری سفارش

فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر داده اورژانس را بیان کرد که تمام مدارس را بازگشایی برای فرد راهنما در ماه اوت با وجود این دولت در حال حاضر در کانون coronavirus بیماری همه گیر.

این تالاهاسی دموکرات گزارش روز دوشنبه که دولت در آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران صادر نظم و گفت: در بخش “همه تخته مدرسه و مدرسه منشور حاکم بر تخته باید با آجر و ملات مدارس در ماه اوت حداقل پنج روز در هفته برای تمام دانش آموزان است.” محلی مقامات بهداشتی باید قدرت را به نادیده گرفتن این تصمیم بر اساس تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس در شهرستانهای اما اعلام آن را روشن می سازد که مناطق باید به آماده سازی برای باز کردن.

فلوریدا خود را تعطیل, مدارس در 17 مارس هنگامی که وجود دارد به طور متوسط 69 جدید COVID-19 مورد در هر روز در دولت با توجه به هافینگتون پست. روز یکشنبه فلوریدا گزارش 10,059 موارد جدید در یک دوره 24 ساعته و در حال حاضر 214,000 موارد با توجه به جانز هاپکینز. فلوریدا ثبت بالاترین رای مثبت در روز سه شنبه — 16.27 درصد از روز دوشنبه آزمایشات آمد مثبت است. دولت شده است در و یا بالاتر از 14 درصد رای مثبت گذشته هشت روز.

اگر چه مدارس نیز ممکن است ارائه از راه دور, آموزش پدر و مادر باید این گزینه برای فرستادن فرزندان خود به یک آجر و ملات مدرسه. اگر آنها را از راه دور, یادگیری برنامه باید تایید شده توسط دولت است. نیز وجود داشته باشد دستورالعمل سختگیرانه تر در اطراف از راه دور تحصیل برای اطمینان از دانش آموزان دریافت همان تعداد ساعات آموزشی همان محتوا و همان سطح از تعامل است که دانش آموزان را دریافت خواهید کرد اگر آنها در مدرسه در فرد است.

منظور به نظر می رسد به دنبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع. او توییتی “مدارس باید باز در پاییز!!!” که کورکوران را بازتوییت کرد اواخر روز دوشنبه پس از اعلام سفارش.

بیانیه ای از کلاس درس انجمن معلمان متهم فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) از قرار دادن زندگی در معرض خطر در حالی که فشار سیاسی تبدیل شده است. “در حالی که ما می دانیم که چهره به چهره آموزش بهينه, فرهنگ و هنر را پشتیبانی نمی بازگشایی برنامه است که می تواند در معرض دانش آموزان, معلمان و یا خانواده خود را به بیماری و بستری شدن در بیمارستان یا مرگ” این سازمان اعلام کرد. “از دست تحصیلی زمان و درس می تواند یک زندگی را نمی.”

Orange County, کلاس درس, انجمن معلمان موافقت کرد که با پاسخ. “فرماندار و دبیر فشار سیاسی و اقتصادی در دستور کار بیش از ایمنی و رفاه دانش آموزان, معلمان و کارکنان مدرسه” آنها گفت.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>