Fleetwood Mac موسس پیتر سبز می میرد در 73


Peter Green Fleetwood Mac
ایوان Keeman/گتی ایماژ

یک شرکت حقوقی به نمایندگی از سبز خانواده گفت: او درگذشت ‘مسالمت آمیز در خواب’

Fleetwood Mac بنیانگذاران و گیتاریست بلوز پیتر سبز مرده است. The Rock & Roll Hall of Famer شد 73.

با توجه به قو Turton, یک شرکت حقوقی به نمایندگی از سبز خانواده سبز درگذشت “مسالمت آمیز در خواب خود را” این آخر هفته. به آسوشیتد پرس گزارش می دهد که بیشتر به یک بیانیه صادر خواهد شد در روزهای آینده. “آن را با غم و اندوه بزرگ است که خانواده پیتر سبز اعلام مرگ این آخر هفته مسالمت آمیز در خواب خود را” بیانیه خوانده شده در اخبار بی بی سی.

Peter Green
جورج ویلکس/هولتن بایگانی/گتی ایماژ

به عنوان یکی از بزرگترین نوازندگان گیتار در تمام دوران سبز تاسیس Fleetwood Mac در کنار میک فلیتوود جان McVie و جرمی اسپنسر در سال 1967. او مسئول بسیاری از گروه اولیه و بازدید از جمله “سحر و جادو سیاه زن” “خیلی خوب” و “Albatross.” اواخر B. B. King حتی توصیف سبز به عنوان “تنها سفید گیتاریست که فرستاده لرزد تا” ستون فقرات خود را. قبل از تشکیل Fleetwood Mac, سبز, جایگزین اریک کلاپتون در جان Mayall گروه های Bluesbreakers. در آن زمان Mayall گفت: Green: “او ممکن است بهتر [از Clapton] در حال حاضر. اما شما صبر کنید… او را به بهترین است.”

Fleetwood Mac
کیستون امکانات/گتی ایماژ

Mayall بعدها می گویند در سال 2009 فیلم مستند بی بی سی در مورد سبز مرد جهانکه “پیتر در نخست خود را در ’60s به, بود, بدون, برابر. او یک نیروی محسوب می شود.”

سبز یکی از هشت Fleetwood Mac اعضا از جمله Stevie Nicks, Lindsey Buckingham, کریستین McVie دنی Kirwan و Jeremy Spencer. همه آنها القاء به Rock & Roll Hall of Fame در سال 1998 است.

سبز که تلاش می کرد با بهداشت روانی او را به سمت چپ گروه در سال 1970. او مبتلا به اسکیزوفرنی و زمان صرف شده در بیمارستان تحت درمانی الکتريکی در اواسط 70s. اما سبز خواهد بعد از بازگشت به مرحله: در سال 1996 او تشکیل پیتر سبز متلاشی شدن گروه انجام شده و بیشتر کلاسیک بلوز.

همکار نوازندگان در زمان به توییتر به پرداخت ادای احترام به اواخر گیتاریست. “او یک نفس خواننده و گیتاریست و آهنگساز. من می دانم که من گوش دادن به امروز. RIP” نوشت Whitesnake را David Coverdale.

اخبار سبز عبور شرح زیر است Fleetwood Mac را اعلام انتشار یک مطالعه گذشته نگر boxset مستند این گروه در اوایل سال 1969 تا 1974. در ماه فوریه گروه میزبانی ادای احترام کنسرت در لندن تجلیل سبز و موسیقی خود را میراث. مهمانان ویژه شامل دیوید گیلمور کریستین McVie, Pete Townshend, بیل Wyman و استیون تایلر.

“من می خواستم مردم بدانند که من فرم این گروه — پیتر سبز بود” فلیتوود گفت: نورد سنگ در ماه ژانویه پیش از این رویداد. “و من می خواستم برای جشن گرفتن آن در اوایل سال Fleetwood Mac آغاز شده است که این توپ که رفت پایین جاده بیش از 50 سال گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>