FL گزارش 3,400 کودکان و نوجوانان با کروناویروس از جمله 10 با التهاب بیماری


Florida-Reports-3,400-Kids-With-Coronavirus
CHANDAN KHANNA/گتی

فلوریدا گزارش تعداد زیادی از بچه ها تست مثبت برای coronavirus

هفته بعد از اقامت در خانه سفارش برداشته شد و برخی از کشورهای در حال دیدن تعداد رکورد از بستری شدن در بیمارستان از Covid-19. در فلوریدا است و نگرانی بیش از تعداد کودکان ابتلا به ویروس در یک نرخ بسیار بالاتر از بزرگسالان است.

همانطور که از شنبه, coronavirus موارد هنوز در افزایش 18 متحده — که بسیاری از آنها ثبت و ضبط و یا نزدیک به بالاترین رکورد. بیش از 117,000 اند از Covid-19 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در فلوریدا به طور خاص از 37,211 کودکان شده اند که swabbed, 9.2 درصد از آنها (3,407) آزمایش مثبت با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

به تاریخ وجود داشته است 73,552 تایید موارد COVID-19 فلوریدا به عنوان یک کل. از کسانی که 103 کودکان بستری شده اند و ده اند با بیماری نادر به نام “Multisystem التهابی سندرم در کودکان است.” با توجه به CDC این بیماری باعث می شود قسمت های مختلف بدن را ملتهب از جمله قلب و ریه و کلیه و مغز و پوست و چشم و یا اندام های دستگاه گوارش. تا کنون هیچ کس زیر 25 سالگی از COVID-19 در فلوریدا.

همچنین در مورد مثبت شدن نرخ — درصد کودکانی که آزمایش مثبت از همه بچه ها که تست شده — است که در یک نرخ از 9 درصد بالاتر از مثبت شدن نرخ برای بزرگسالان است. با, هوای آزاد, فعالیت های جوانان و اردوهای تابستانی آغاز بسیاری نگران هستند این به این معنی بیشتر کودکان و نوجوانان را دریافت COVID-19 و می توانید آن را به همراه کسانی که در معرض خطر بیشتری برای مرگ از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

“من گمان می کنم بسیاری از بچه ها که ممکن است از ریختن مقدار کمی از ویروس بدون یک کل بسیاری از علائم” گفت: دکتر کنت الکساندر رئیس اطفال بیماری های عفونی در بیمارستان کودکان Nemours در اورلاندو است. “اگر شما نگاهی به آمار مرگ و حتی بستری اطلاعات کودکان کار واقعا خوب است. اکثر بچه ها با COVID-19 احتمالا حتی نمی آمد به توجه پزشکی گفت:” الکساندر. “من خیلی بیشتر نگران 62 ساله دیابتی بانوی ناهار از من در مورد بچه گرفتن درهم و برهم جو. به طوری که ما فکر می کنم در مورد باز شدن مدارس ما من فکر می کنم نام این بازی است که هنوز هم حفاظت از بزرگسالان در محیط مدرسه است.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis همچنین اذعان کرد که بچه ها هر چند می توان آنها را بهتر پیش آگهی طولانی مدت می تواند به طور جدی بیمار از ویروس. “به هر دلیل بچه ها به نظر نمی رسد برای دریافت آلوده با همان نرخ” به عنوان بزرگسال DeSantis گفت. اما “بچه ها در امان نیستند از این است.”

نیز وجود دارد نگرانی در مورد اثرات این افزایش را باید بعد از آن در سال. “اگر هر چیزی ما باید overprepared برای آنچه که ما ممکن است بعد از این سال” دکتر جی باتلر با سی ان ان گفت. “گرفتن واکسن آنفولانزا خواهد بود مهم تر از همیشه به آنفولانزا و Covid-19 می تواند گردش با هم که ما را به حرکت ماه های پاییز و زمستان.”
اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de