برای اولین بار سوار: چرا Ducati Superleggera V4 جهان است بهترین کلوب

خروج شش نوبت و تا رحال مستقیم در WeatherTech Raceway Laguna Seca اوج کاربری را superbike دانش و فناوری خروش دور زیر من مثل ببر است که رشد بال و رنگ خود را به رنگ قرمز و سیاه و سفید. با نصب این مسابقه کیت اگزوز برای من 10 دور به $100,000 Ducati Superleggera V4 نمایش قدرت می رود که از یک در حال حاضر باور نکردنی 224 اسب بخار به 234 اسب بخار و به سرعت آن را ثابت می کند و یک مورد در حال اجرا از مسیر مسابقه قبل از من اجرا از موتور.

The Ducati Superleggera V4 superbike.

این Ducati Superleggera V4. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor holding S. p.یک.

این Superleggera V4 است که خدا سریع نوع سریع شما مطلقا لازم نیست که در یک جاده در حال موتور سیکلت, اما شما خیلی خوشحالم که شما را در اختیار خود دارند. برای دور مسابقه مشهور, بطری بازکن من رها کردن دو چرخ دنده در روی درز کاربری سریع گه مجهز به گیربکس و بقیه دوچرخه چشمگیر امکانات و پا زدن در.

ترمزها به چیزی کمتر از عالی به عنوان Brembo است graced Superleggera با بهترین تولید مجریان در چهار پیستون Stylema R کالیپر همسان به یک مسابقه-مشخصات MCS 19.21 شعاعی استاد سیلندر. یک انگشت است و تمام نیاز شما را برای هیولا قدرت توقف به عنوان ترمز راه اندازی تولید این نوع پاسخ در اهرم است که باعث می شود شما احساس می کنید که شما دست خود را بر روی دیسک های ترمز خود را.

Riding the Ducati Superleggera V4 superbike at WetherTech Raceway Laguna Seca.

تست Ducati Superleggera V4 superbike در WetherTech Raceway Laguna Seca در شمال کالیفرنیا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor holding S. p.یک.

Ducati ادعا می کند که زمانی که دوچرخه مجهز به مسابقه کیت آن قطره 15 پوند از وزن خشک (Ducati فاش نمی کند وزن مرطوب) می آید و در 335.5 پوند است. سوار که تنظیمات من احساس Superleggera (به ایتالیایی برای “نور فوق العاده”) چپ بکشید و به رها کردن حق از بطری بازکن پس دهیم, آن می تواند اسمز. کربن-فیبر جلو قاب swingarm رام و چرخ (پیچیده در مهم Pirelli تالار کلوب سطحی برای ما پیگیری جلسات) تیم درخشان با 43 mm Öhlins NPX25/30 تحت فشار چنگال و TTX36 شوک به ارائه سفت کنترل و فوق العاده سریع جهت تغییر به عنوان سراشیبی چپ Rainey گوشه ای می آید به سرعت به مشاهده.

The Ducati Superleggera V4 superbike.

این Superlegerra V4 عینک Pirelli تالار کلوب سطحی برای ما پیگیری جلسات. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor holding S. p.یک.

خم به نام بعد از مونتری خود سه بار MotoGP قهرمان جهان از بین می رود در یک فلش به عنوان نشانی بعد از سمت راست و از سمت چپ پیشرو بر روی گودال مستقیم. سپس از آن زمان به ایستادن Superleggera بالا کشیدن ساسات کاملا باز و رها کردن, زیبا, جهنم یک بار دیگر.

The Ducati Superleggera V4 superbike.

با نصب این مسابقه کیت اگزوز دوچرخه می رود از 224 اسب بخار به 234 اسب بخار. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor holding S. p.یک.

این نوع از تجربه شما اگر شما یکی از خوش شانس 500 نفر در سراسر جهان که قرار 100.000 دلار برای یک کاربری Superleggera V4. این بهترین کلوب کاربری قادر به تولید تا به امروز است. آن را سبک تر از کارخانه WorldSBK مسابقه تقریبا به عنوان قدرتمند و همراه با تجدید نظر در تنظیمات برای هر یک از آن بسیاری از پارامترهای الکترونیکی—از کشش-, wheelie – و اسلاید-سیستم های کنترل—و ارائه یک خط تیره بر اساس Ducati مسابقه Andrea Dovizioso را MotoGP واحد.

The Ducati Superleggera V4 superbike.

تنها 500 نمونه از این مدل ساخته خواهد شد هر قیمت در $100,000. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor holding S. p.یک.

این Superleggera را فیبر کربن هواپیمای دوباله winglets تولید بیشتر downforce از Dovizioso فعلی MotoGP مسابقه. مدل در مسابقه دوچرخه از سال 2016 زمانی که MotoGP آیرودینامیک قوانین کمتر و کنترل شده تر از امروز Superleggera تولید 110 پوند از بار عمودی در 167 mph شکل است که باعث بهبود به 134 پوند هنگامی که شما در رسیدن به 180 مایل در ساعت. این مانند در اختیار داشتن یک سگ لابرادور نشسته در مقابل از دوچرخه است. نتیجه به مراتب کمتر تمایل به wheelie از حتی بالدار Ducati Panigale V4 R. این به این معنی الکترونیک کاهش, کمتر, که اجازه می دهد تا شما را به ماندن در قدرت دیگر.

The Ducati Superleggera V4 superbike.

کربن-فیبر هواپیمای دوباله winglets کمک به تولید 134 پوند از بار عمودی که در 180 مایل در ساعت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor holding S. p.یک.

من متوجه این اجرا تا بطری بازکن بیش از هر نقطه دیگری در لاگونا سکا. به عنوان رحال مستقیم مسطح کردن V4 R می خواهد برای راه اندازی skywards در حالی که Superleggera باقی می ماند زیبایی تشکیل شده با درایو تقریبا به طور کامل بی وقفه.

The Ducati Superleggera V4 superbike.

داش این مدل از مسابقه Andrea Dovizioso را MotoGP ، عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor holding S. p.یک.

اما بیش از هر جزء در این ویژگی های تور دو نیروی آنچه واقعا مرا شگفت زده می کند این است که راه هر جنبه از Superleggera ترکیب با دیگر به ارائه یک تجربه است که دیگر تولید موتور سیکلت با پلاک می تواند مطابقت. وجود دارد ساخته شده هدف مسابقه دوچرخه که باید سریع تر در اطراف لاگونا سکا اما برای تولید سیکلت Ducati Superleggera V4 دارای مجموعه های یک استاندارد جدید برای آشکار عملکرد نوآوری های فنی و کاملا لذت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de