برای اولین بار سوار: چگونه Moto Guzzi را V85 TT سفر می شکند و به دور از ماجراجویی-دوچرخه بسته

به عنوان من تاج خاک افزایش دو BMW R 1250 GS سواران به نظر می آیند. برای من این یک اتفاق معمول است. BMW موتور سیکلت—به خصوص BMW GS مدل—به نظر می رسد همه جا می شود. در عین حال برای آنها قضاوت خود را بلند و کشیده بیرون خیره من شرط می بندم من اول سوار بر یک Moto Guzzi ماجراجویی دوچرخه آنها را دیده ام در سنین احتمالا تا کنون.

شما نمی بینید بسیاری از Guzzi سواران گرفتن جاده که دقیقا به همین دلیل کسانی که از راه ایتالیا را در مندللو دلم لریو متولد زیبایی آن را خیلی دوست دارم. Guzzi را نشان دهنده فردیت و استقلال است. آنها متفاوت است. فلیتوود مک رفتن راه خود را باید این شرکت را سرود.

Moto Guzzi’s V85 TT Travel adventure bike.

Moto Guzzi را V85 TT سفر ماجراجویی دوچرخه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Moto Guzzi.

Moto Guzzi V85 TT سفر دقیقا دوچرخه را در این گستره وسیعی من در خارج از جولیان کالیفرنیا. تا تنظیمات نسخه V85 TT که منتشر شد در سال 2019 سفر نوع است که هنوز هم طراحی منحصر به فرد 90-درجه 853 cc عرضی V-دوقلو نصب شده به یک شاسی فولادی با تعمیر و نگهداری رایگان شفت درایو. و آن را نمی خرید بیش از حد به الکترونیکی مسابقه تسلیحاتی شمعی مدرن maxi-ADV دوچرخه.

Moto Guzzi’s V85 TT Travel adventure bike.

مدل 90-درجه 853 cc عرضی V-twin engine. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Moto Guzzi.

شما دریافت می کنید سه, سواری, حالت از خیابان باران و صوفس (جاده) است که به شما اجازه تغییر تحویل موتور 80 اسب بخار. نیز وجود دارد ABS و کنترل کشش گرم مدتها و ظریف اعدام کروز کنترل سوئیچ در سمت چپ فرمان. که تا حد زیادی آن را به عنوان دور به عنوان الکترونیک است که به دلیل آن اجازه می دهد تا سوار فقط بر روی بروید بدون نیاز به نگرانی در مورد آن محیط برای تنظیم.

وزن 487 پوند با یک مخزن گاز دوچرخه—پوشیدن Sabbia نامیب طرح رنگ منحصر به فرد به مدل می آید استاندارد با طرف مواردی است که باید در مجموع 17 گالن ظرفیت ذخیره سازی.

Moto Guzzi’s V85 TT Travel adventure bike.

سمت چپ فرمان است آسان به استفاده از کروز کنترل سوئیچ. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Moto Guzzi.

در سرعت V85 TT سفر باعث می شود شما می خواهید به نگه داشتن رفتن. آن سرریزهای با شخصیت به عنوان جاسوس کردن سیلندر, پالس را بین پاهای خود و آرام سر و صدا از اگزوز را فراهم می کند منحصر به فرد و موسیقی متن فیلم. مطمئن شوید که آن را به دور از سریعترین شتاب ADV وجود دارد اما قدرت کافی برای تقریبا در هر جاده و بیشتر در جاده و شرایط و همسان است به ابریشمی صاف دنده عاری از quickshifter الکترونیک.

در آسفالته شاسی فراهم می کند بسیار راحت سوار. سیستم تعلیق عقب با سمت راست آن نصب شده شوک کمک می کند تا به ذخیره کردن پایه و اساس برای صاف دو تا سوار که خواهد شد که مسافر بازگشت برای اطلاعات بیشتر. شوک اما بسیار نرم و خواهد شد و از طریق این زمانه اگر شما استفاده از دوچرخه در هر صورت از خشم. صافی است که نام بازی.

Moto Guzzi’s V85 TT Travel adventure bike.

دوچرخه را به سمت موارد 17-گالن ظرفیت ذخیره سازی در کل. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Moto Guzzi.

این سفر را به طور کلی وزن برگزار می شود بسیار بالا در کیس و در نتیجه باعث می شود آن را کمتر چالاک کردن پیاده رو در مقایسه با KTM, ماجرا, دوچرخه, به عنوان مثال. تعلیق این است که مناسب برای جاده های خاکی و شما شگفت زده خواهید شد تا چه حد به تپه های این دو چرخ می توانید سرمایه گذاری. شما به احتمال زیاد اجرا از عصب قبل از دوچرخه سواری اجرا می شود از قابلیت.

Moto Guzzi V85 TT سفر است نه برای همه. در عین حال سوار شدن به یک تجربه منحصر به فرد و شما قطعا بخشی از یک انتخاب جمعیت دفعه بعد که شما بکشید تا برای ناهار, احاطه شده توسط BMW سواران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im