Virgin Galactic نشان داد که داخل آن سفینه فضایی دو خودرو VSS وحدتدر اوایل امروز در یک ویدیو یوتیوب. وحدت‘s داخلی تقریبا به اندازه متوسط کسب و کار جت, incorporated یک طراحی مینیمالیستی با شش high-tech کرسی برای “فضانوردان”—یا فضای گردشگران پرداخت برای تجربه—و 12 گنبد ویندوز است که اجازه می دهد تا به طور همزمان نمایش از فضا و سیاره زمین یا از صندلی خود و یا در حالی که شناور در اطراف در یک وزن خارجه.

این شرکت امروز نیز منتشر شد یک برنامه رایگان در فروشگاه اپل.

“ما ساخته شده است این سفینه فضایی از داخل” سر ریچارد برانسون گفت: در طول کوچکتر پیگیری کنفرانس مطبوعاتی میزبانی در زوم. “ما با آنچه که ما بر این باور خواهد بود مطلوب تجربه مشتری و پس از آن ساخته شده سفینه فضایی در اطراف آن است. این کابین اجازه خواهد داد که هزاران نفر از مردم به تحقق بخشیدن به رویاهای خود را از سفر در فضا است.”

Virgin Galactic

داخل وحدت به نظر می رسد مانند یک کسب و کار اینده جت با اندازه مشابه و نسبت احاطه شده توسط ویندوز.

داخلی نشان می دهد ترکیبی از فن آوری بالا و ارگونومی و طراحی داخلی معاصر. این صندلی به عنوان مثال خواهد بود سفارشی برای هر فضانورد و رها کردن به حالت خمیده زمانی که وحدت بازدید فضایی که در آن نقطه شرکت کنندگان آزاد شناور در اطراف کابین.

“آنها بر خلاف هر صندلی که تا کنون طراحی شده از قبل گفت:” جرمی براون, Virgin Galactic طراح ارشد. “آنها طراحی شده اند به طوری که فضانوردان راحت خواهد بود در هر دو گرانش صفر و در 1G بر روی زمین است. بدن خواهد بود موضوع را به بسیار بالاتر G نیروهای وحدت سفر به فضا طوری که صندلی های طراحی شده برای در آغوش گرفتن در همه مکان های مناسب برای مناسب بطور دنج قرار گرفتن.”

طراحی توسط Virgin Galactic با Seymourpowell لندن نیز ویژه رنگ برای صندلی و دیوار. “طلایی metallics شبیه نورانی شنهای صحرا, بلوز, التماس کردن فضاهای آسمانی و teals با الهام از اقیانوس و زمین مسافران بازگشت به زمین” گفت: یک بیانیه است. براون گفت: یک قطعه spacesuits توسط Under Armour نیز رنگ هماهنگ با فضای داخلی. Under Armour نیز طراحی شده با تکنولوژی بالا مواد در دریا تاپ.

Virgin Galactic

پنجره ها اماکن در سراسر کابین بنابراین مسافران می توانید ببینید فضا یا سیاره زمین از کرسی های خود را و یا در یک وزن خارجه.

بث موسی Virgin Galactic ارشد فضانورد مربی انجام یک سفر به فضا روی وحدت در فوریه 2019. او را آموزش فضانوردان برای سه روز قبل از پرواز واقعی را در محل. این ویدئو نشان می دهد به وضوح هیجان زده با ساختاری سبک و بی وزن تجربه و قادر به نگاه در ما روشن سیاره آبی. او همچنین سیمی به طوری که دانشمندان می تواند اندازه گیری بدن سیگنال های روی زمین است. Virgin Galactic ساخته شده است یک آموزش ویژه مرکز در سومین طبقه از آن به مرکز فضایی در نیومکزیکو.

Virgin Galactic نمی خواهد فاش کردن قیمت برای این جهان تجربه اما Virgin Galactic سایت می گوید: از آن خواهد شد بیش از 250.000 دلار است. شش صد نفر باید پرداخت $1,000 استرداد سپرده ها را شامل می شود در این فضانورد لیست, اما تنها چند به احتمال زیاد قادر به پرداخت هزینه بلیط.

رئیس فضای افسر جورج Whitesides گفت که یکی و احتمالا دو پرواز بیشتر خواهد بود و لازم است قبل از آنها باز کردن فضا تجربه به مشتریان پرداخت. او را به یک قاب زمان. Whitesides همچنین گفت: سفینه فضایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به میزبان دانشمندان مشغول به کار در فضای مربوط به آزمایش است.

Virgin Atlantic

صندلی را می توان سفارشی برای هر فضانورد شکل و وزن بدن است. صندلی بیرونی پارچه توسط Under Armour نیز طراحی شده به مش با spacesuits که تولید کننده لباس نیز ساخته شده است.

در طول کنفرانس مطبوعاتی ویرجین کهکشانی تیم به وضوح خوشحال با تکنولوژی بالا اما شیک داخلی که به ویژه روشنایی LED است که تغییر رنگ بسته به مرحله پرواز (رنگ خاموش هنگامی که آن را می رسد اوج—دورترین نقطه از زمین).

ویندوز هم رنگ LED در اطراف نرم رینگ که در آن شناور فضانوردان می توانید نگه دارید, سازمان دیده بان رنگ را تغییر دهید و لذت بردن از نمایش.

یک “آنالوگ” آینه در پشت فضاپیما اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در سازمان دیده بان خود را شناور در فضا است.

Virgin Galactic

آینه در داخل کشور گنجانده شد بنابراین شرکت کنندگان می تواند در سازمان دیده بان خود را شناور در فضا است.

“سفینه فضایی کابین داخلی است که در بسیاری از طراحی محور فضانورد سفر گفت:” ویرجین کهکشانی جدید مدیر عامل Michael Colglazier. “چه شده است را هم تسهیل و بالا بردن منحصر به فرد عمیق و تحول سفر برای هزاران نفر که پرواز خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im