نگاه اول: جدید 367 اسب بخار موتور سیکلت الکتریکی رقابت برای تنظیم یک دنیای جدید رکورد سرعت

Voxan موتور تنظیم است برخی به طور جدی انتظارات بالا خود را برای آخرین Wattman. نه تنها فرانسه مارکی متواضعانه خواستار آن را “خارق العاده ترین موتور سیکلت الکتریکی تا کنون ساخته شده” اما آن همچنین شاخص های دوچرخه برای تنظیم یک رکورد جهانی جدید.

این دو چرخ است که عملکرد بالا در ریف اصلی در جاده Wattman که منتشر شد در سال 2013. آن را قادر به تان شدیدا کردن متناوب 367 اسب که نام تجاری بانکی خواهد بود به اندازه کافی به آن فشار گذشته 205 مایل در ساعت مارک و تنظیم یک زمین جدید رکورد سرعت برای موتور سیکلت های برقی. اطلاعات بیشتر در مورد طراحی شده اند اندک اما Voxan فقط بعضی عکسهای جدید جلوتر از دوچرخه های رسمی نشان می دهد در ژوئیه 1.

این موتور سیکلت طراحی شده در Voxan است کارگاه های آموزشی در موناکو در همکاری نزدیک با فنتر آمریکای شمالی و مرکز تحقیقات خودرو در OSU (دانشگاه ایالتی اوهایو) که مونتاژ سلول های باتری. فرانسوی خودرو طراح ساشا Lakic در زمان مراقبت از دوچرخه را در یک ظاهر طراحی شده و زوج براق, مربوط به اینده, شبح و مجسمه خطوط با توجه به قرمز و سفید و آبی colorway.

Voxan Wattman Electric Motorcycle

Voxan موتور

این Wattman رفت و برای آن آزمون برای اولین بار سوار شدن در ماه مارس ، اما آن برنامه تست شد و به حالت تعلیق در میان شیوع Covid-19. در حال حاضر که مستند برداشته شده R&D تیم در Voxan است که در آن دوباره. در ماه های آینده دوچرخه را از طریق paces خود را با کامپیوتر شبیه سازی تونل باد تست و دیگر زحمت کش محاکمه. این موتور سیکلت نرم افزار را نیز تصفیه شده به خود را تعیین خالص عملکرد و پایداری حرارتی.

همه که کار سخت است منجر به یک رویداد بزرگ. بعدی جولای Voxan Wattman تلاش خواهد کرد تا مجموعه ای جدید از موتور سیکلت الکتریکی رکورد سرعت روی Salar de Uyuni نمک در بولیوی. رکورد جاری در این مجموعه راه اندازی شد توسط Ryuji Tsuruta که طراحی یک Mobitec EV-02A به 204.48 مایل در ساعت در سال 2019.

Voxan Wattman Electric Motorcycle

Voxan موتور

خوشبختانه Wattman می آید از یک خانواده از رکورد شکن. Voxan پدر و مادر شرکت شده بود فنتر شده در حال حاضر یک تعداد از جهان رکوردهای سرعت. تازه ترین مجموعه ای بود در سال 2016 توسط “موشک بر روی چهار چرخ” به فنتر VBB-3 (فنتر Buckeye Bullet) که آمار 341 مایل در ساعت. آن را هنوز هم می ایستد به این روز است.

برای تماشای کامل Voxan Wattman فاش کردن سر به فنتر سایت در تاریخ 1 ژوئیه در 2 pm CET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im