اولین درایو: مراقب پورشه 911 جدید 718 کیمن GT4 می خواهد به تصویب

هر کس دوست دارد پورشه 911. فرقه های زیر برای مارکی گل سرسبد است تا حرارت که از purists هستند سخت و فشرده به باور سایر ماشین های ورزشی مربوط است. سپس همراه با پورشه کیمن در سال 2006 برخی از 42 سال پس از 911 را برای اولین بار.

هر چند موتور خود را در جای مناسب (کاشته amidships برای تعادل بهتر نیست بیش از این محور عقب مانند 911) های تازه وارد به نظر می رسید و محکوم به بازی دوم کمانچه به مدل غالب. آن زمان سال برای انواع کیمن کوپه در نهایت به گره گره حرکت کردن قابلیت های ورود به سطح نسخه از خواهر و برادر بزرگتر خود.

در حال حاضر که 911 نمادین وضعیت بیشتر سمان از همیشه کیمن شده مجاز به اجرای رایگان با افراطی ترین نسخه تاریخ: آخرین 718 پورشه کیمن GT4. بر خلاف 911 که کاررا مدل تکامل یافته اند به راحت و سریع و همه کاره ورزشی اتومبیل قادر به racking تا جدی بزرگراه مایل در راحتی کیمن GT4 نقش مخالف نقش مرزی پیگیری سلاح.

The Porsche 718 Cayman GT4.

این 718 پورشه کیمن GT4. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

با شروع کنه بیش از شش چهره این سخت تر, کاهش بالدار miscreant می اندازد پالایش از پنجره به نفع خام پاداش رانندگی دینامیک. وجود دارد پیشنهادهای نسبت به صرفه جویی در وزن مانند نایلون درب تسمه که جای معمولی دسته. اما کسانی که بیشتر تشریفاتی گره به خودرو ریشه در مسابقه از عملکرد مواد تشکیل دهنده به سرعت.

اما واقعیت این است که GT4 تنظیم شده است توسط پورشه موتورسواری بخش بدان معنی است که دنیای واقعی قابلیت گاهی اوقات طول می کشد یک صندلی عقب به سرما مطالبات از مسیر استفاده کنید. که حلقه به ویژه زمانی که رفتن سریع ویژگی های اضافه شده مانند innocuously نام کامل سطل صندلی ($5,900). مینیمالیستی perches استفاده از سبک وزن فیبر کربن تقویت شده با پلاستیک ساخت و ساز و بخش نمی توان به طور مستقل از کف.

The Porsche 718 Cayman GT4.

گرفتن در داخل و خارج از GT4 را فیبر کربن تقویت کرسی مخالف هر گونه حس ظرافت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

گرفتن در داخل و خارج با این صندلی ممکن است یکی از بی دست و پا ترین تلاش در هر ماشین مدرن: این همه اما غیر ممکن نیست با صدای تلپ رو به این سطل با همه فضل مست هابیت. یک بار واقع در, شما توجه داشته باشید از محیط اطراف هستند کاملا به پایان رسید در grippy Alcantara و برخی از plasticky, چرم سطوح. نه مسائل شامپاین آرزوها و خاویار رویاهای مگر اینکه شما در حال صحبت کردن در مورد یک دن Gurney–سبک چلپ چلوپ از شامپانی در برنده تریبون.

The Porsche 718 Cayman GT4.

فرمان و داش ارائه چند حواس او را پرت از راه پیش رو. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

من انتقال کاربر مجهز به تستر را محکم گرفتن التماس برای سریع گوشه و تیغ لبه رانندگی که من درد و رنج طولانی, همسرم, یافت, همچنین, یک بیت است. راست صندلی در اکثر متعهد ماشین های ورزشی است که اغلب یک کار بیهوده و در این نرم افزار این خصوص خسته کننده مسئولیت از GT4 سواری به جای stiffly با توجه به درک خود را سفت الحرکات.

414 اسب بخار تخت-شش نیروگاه در حال حاضر به طور طبیعی آسپيره مخالف تا حد زیادی دوستش توربو چهار سیلندر. و حتی اگر موتور یک مدل قابل پیش بینی خطی به جای گردن خوراکی محوری آن را ممکن است برای جمع آوری سرعت به سرعت به اندازه کافی برای استخراج بیش از چند yelps و yaws از خود را به طور قابل توجهی مزاحمت دیگر. به عنوان برق به عنوان آن را برای راننده آن می تواند به همان اندازه وحشتناک برای مسافران یک بی عدالتی است که تنها می تواند رفع یک چیز: یک راننده تعویض.

The Porsche 718 Cayman GT4.

این کاملا منصوب کابین خلبان. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پورشه AG.

هنگامی که بی دست و پا تعویض به دیگر عمیق-bucketed صندلی کامل است او برطرف مسابقه زرد اسب به جلو و تقریبا بلافاصله آن می شود. این کیمن GT4 است همه چیز در مورد بودن در کنترل و نه ترک آن. از پشت که ساده فرمان که اتفاق می افتد باید عاری از تنظیمات استریو و یا حواس او را پرت و بیمعنی شما در حال انجام یک چیز و یک چیز تنها: رانندگی. مطمئن اگزوز موتور توجه داشته باشید که بیشتر خاطره انگیز از استاندارد 718 چهار سیلندر. اما GT4 را سلاح مخفی است که دست زدن به آن است که تیز و مستقیم و لذت بخش در هنگام اجرا به درستی.

در زمان سودایی اما همیشه درگیر این کوچکتر و سبک تر جایگزین برای 911 ما را به یاد چه گل سرسبد یک بار قبل از آن تصفیه شده به یک اینچ از زندگی خود را. این 718 کیمن GT4 است refreshingly عجول و بی پروا غیور و چالش برانگیز در راه است که تنها یک تازه رو رقیب می شود. 911 ممکن است همچنان به استاندارد گذارنده اما GT4 وحشی است young buck خروش و آماده برای رفتن. تمام آیکون ها باید خیلی خوش شانس بود که به چنین rapscallions کنند در پاشنه خود را.


رویای ماشین آلات

برای مطلوب تر صورت cabin fever, ثبت نام برای دریافت در داخل عملکرد بالا Suv ها و تست کنید و آنها را در خارج از لاس وگاس. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید RR1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes