ما می توانیم فکر می کنم بهتر از هیچ پادزهر برای زمستان و جهانی مستند از این: سریع آزاد فرار به حومه شهر در یک تبدیل خوانده شده. یک نسیم گرم suffuses کابین و بوی گل آویزان در هوا. که فوق العاده صدا ؟ که 5 لیتری V-8 engine شکستن را به یک ناهنجار آهنگ.

ما arrowing پایین باریک پشت جاده ها در پرتغال کشور شراب به عنوان زرق و برق دار از یک محل به عنوان شما ممکن است امید به پیدا کردن. هر چند در حقیقت هر مکان زیبا با اندک ترافیک انجام خواهد شد وقتی که می آید به کاهش بالا. تمام نکته این است که برای طعم و باد و شادی کردن در آزادی است که با آن می آید.

اما شما می دانید که تبدیل خوانده شده? پس از این فصل است که بر ما, شما ممکن است احساس نیاز به دریافت خود را به یک بی سقف سوار بلافاصله. زمان بندی بسیار عالی به عنوان نام تجاری جدید نسل بعدی جگوار F-Type convertible به تازگی وارد نمایشگاه فروشنده. قیمت گذاری است در اطراف $115,000 برای یک مدل که به خوبی optioned است.

2021 Jaguar F-Type R

دیوید چوپان

وقتی که می آید به دو جانشین جگوار دست آمده کمال فرم با یاد 1960 دوران E-نوع. این بود آزادی مجسم. F-Type R یک تفسیر مدرن از این خودرو عاطفی غلاف از جنس آلومینیوم طراحی شده برای برش از طریق هوا.

شما می توانید از F-Type به عنوان یک کوپه اما ما به عنوان تست خودرو در اطراف پیچ در پیچ جاده ها از دورو ولی ما باید از خودمان بپرسیم: چرا شما ؟ ما می تواند انکار خودمان العربي صدای 575 اسب بخار موتور و از آن لذت صدای قل قل و گلوله و تروق با صدای بلند به اندازه کافی به پشت سر هم جوانه زدن انگور نامحدودی از پورتو دامنه.

2021 Jaguar F-Type R

دیوید چوپان

شرایط آب و هوایی اغلب آشفته. امروز جاده ها کمی مرطوب و ملایم می تواند به نوبه خود سرد. اما آن را در خدمت به ما یادآوری می کنند که چرا تبدیل خوانده شده به تحمل تمام این سال است. بالا پایین آسمانها باز کردن سربار و شما را تبدیل به بخشی از چشم انداز به جای به سادگی یک تماشاگر. چه بهتر از راه برای ضربه دور سرکوبگر نگرانی از بدبختی زمستان ؟

2021 Jaguar F-Type R

دیوید چوپان

F-نوع بوده است مبنی بر لذات جسمانی و نونما چهره جدید و باریک LED چراغ جلو نگه داشتن چیزهای تازه. (پس آیا به تازگی در دسترس با صدای بلند “سورنتو زرد” کار رنگ. شما از دست دادن هرگز اتومبیل خود را در پارکینگ دوباره.) F-Type R می آید تنها در یک all-wheel-drive configuration اما عقب-گرایش محوری است بی تردید. در انحنا, جاده, چرخ های جلو اضافه کردن فقط در گشتاور به اندازه کافی به جلو و شما را از طریق حیله و تزویر تبدیل می شود. جلویی است پر جنب و جوش; فرمان الهام بخش اعتماد به نفس. اعتباری جدید شاسی قطعات و تنظیم و همچنین بازنگری شده نرم افزار نظارت بر دست زدن به ویژگی های مانند ترمز مبتنی بر گشتاور بردار سیستم. در حالی که هیچ دستی انتقال در دسترس ZF هشت سرعته خودکار است شاد و کارآمد مشاور.

2021 Jaguar F-Type R

دیوید چوپان

نرم بالا قطره در 12 ثانیه و چین ظرافت به عقب. البته شما قربانی صندلی های عقب و کمی از تنه فضا. چنین است که به قیمت آزادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im