اولین درایو: جدید کادیلاک CT4-V ورزشی سدان دستگیره مانند یک سوپراسپرت

“امن در ارتگا. راه سرگرم کننده است اما gnar-gnar,” من پورشه-داشتن دوست متون من. من درک می کنم نگرانی خود را. ارتگا بزرگراه 34-کشش مایل ایالتی کالیفرنیا در مسیر 74 که متصل به ساحل اقیانوس آرام با داخلی لیک ال سینور یکی از SoCal را خطرناک تر امتداد با منحنی ها و تغییرات ارتفاع را که به Nürburgring اطلاع می دهد.

نشسته بر کوه مشرف به دریاچه از 1800 فوت زیر فشار 2020 کادیلاک CT4-V شروع را فشار دهید و سر را به سمت ساحل پایین کشش از ارتگا که من فقط صعود. من هیچ نگرانی در مورد به چالش کشیدن آسفالته جلوتر از من برای من رانندگی یکی از مهمترین کاشته-احساس ماشین من تا کنون آزمایش شده است. کادیلاک جدید ورزشی کوچک سدان ساخته شده برای جاده ها مثل این.

The 2020 Cadillac CT4-V.

2020 کادیلاک CT4-V. عکس مانوئل Carrillo III.

این CT4 است کادیلاک جایگزینی برای ATS که همچنین دارای فوق العاده دست زدن. هر دو اتومبیل به اشتراک گذاری همان GM آلفا شاسی—یکی از من تمام زمان های مورد علاقه سیستم عامل است. چند سال پیش من رو به لرزش کردن یک ATS-V در Willow Springs International Raceway و من دور منفجر شد توسط چه که ماشین بیشتر احساس در خانه در یک مسیر مسابقه از چند supercars من تست کردم.

در پشت چرخ از CT4-V, من احساس می کنم یک سطح مشابه از اعتماد به نفس. جدید کدی سواری در MacPherson struts جلو و پنج-راه اندازی لینک در عقب. من all-wheel-drive تستر با استفاده از ZF MVS (مدولار سیستم دریچه) منفعل دامپر است که انجام یک کار بزرگ در به حداقل رساندن حرکت بدن در حالی که هنوز ارائه یک سواری راحت. استاندارد, rear-wheel-drive CT4-V با استفاده از پیشرفته تر حتی magnetorheological شوک که من می توانید تصور کنید حتی بهتر است برای دست زدن و سوار شدن.

The 2020 Cadillac CT4-V.

2020 CT4-V شروع می شود در $45,490. عکس مانوئل Carrillo III.

این CT4-V را قابل تعلیق است تکمیل قابل توجه ترین لاستیک تابستان من تجربه کرده ام در هر خودرو. مدل شد با قاره جدید SportContact 6 SSR run-flat لاستیک. این لاستیک های تقویت خودرو فوق العاده شاسی تنظیم و بسیار سرگرم کننده و الهام بخش اعتماد به نفس در—و حتی فقط گذشته—حدود چسبندگی. این الگوی آج است و نه نرم و صاف اما بسیار grippy. نگاهی به نوبه خود بیش از حد سریع و CT4-V به تدریج شروع به قدم خود را با قوس دادن به شما مقدار زیادی از زمان واکنش برای تنظیم دریچه گاز به ماشین پشت خط است. شگرف گرفتن نیز ترجمه برای باور نکردنی قدرت توقف دادن من ترخیص کالا از گمرک به شیرجه رفتن سخت تر به تبدیل می شود.

The 2020 Cadillac CT4-V.

در زیر هود جنرال موتورز است L3B 2.7 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر موتور. عکس مانوئل Carrillo III.

سریع-نسبت فرمان باعث می شود کار آسان از ارتگا تنگ و وجود دارد یک مقدار قابل قبول از انتقادات و پیشنهادات از طریق چرخ ، لاستیک احساس مانند آنها نشان دهنده نسل بعدی عملکرد ارائه کشش رقابت streetable پیگیری لاستیک در حالی که در همان زمان ارائه یک سطح آرام یافت در grand-تور در همه فصل های لاستیکی. نرم آج به احتمال زیاد خواهد شد به سرعت فرسوده ،

این CT4-V طراحی شده توسط جنرال موتورز است L3B 2.7 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با موتور ساخت 325 اسب بخار و 380 فوت پوند گشتاور. که به اندازه کافی برای پرتاب 3,746-پوند کدی به 60 مایل در ساعت در کمتر از 5 ثانیه. این موتور که عرضه در سال 2019 Chevrolet Silverado—زوج است با 10-سرعت انتقال خودکار یک انتخاب عجیب و غریب با توجه به L3B بسیار نرم. شش سرعت خواهد بود فقط خوب است. انتقال برنامه نویسی را نگه می دارد revs بالا زمانی که شما در کادیلاک اسپرت درایو حالت اما موتور هواپیماهای بدون سرنشین در هر نقطه شمالی از 5000 دور در دقیقه. من ترجیح می دهم سریع واکنش حالت دستی است که اجازه می دهد تا من به نگه داشتن موتور در 4000 دور در دقیقه نقطه شیرین.

The 2020 Cadillac CT4-V.

325 اسب بخار CT4-V را پوشش می دهد صفر به 60 مایل در ساعت در کمتر از پنج ثانیه است. عکس مانوئل Carrillo III.

زمانی که من نیستم, دره عمیق و باریک-کنده کاری با آن CT4 ثابت می تواند فوق العاده آرامش بخش. کابین یک محل آرام به صرف زمان اما خم bumpin’, 14-بلندگو سیستم صوتی Bose و آن را به یک مهمانی رقص ، صندلی ها راحت و حمایتی به خصوص با استاندارد قابل تنظیم سمت تقویت. من تستر را در دسترس صندلی تهویه و قدرت کمری ماساژ خوب اضافه شده را لمس کنید. وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای بلندتر رانندگان و سرنشینان جلو به کشش اما سمت مسافر footwell است در سمت باریک. و صندلی در عقب بسیار تنگ است. در 5 فوت و 10 اینچ قد بلند جمجمه من لمس سرمقاله روزنامه بنابراین هر کسی بلندتر باید فراموش نکنید که در مورد در عقب.

داخلی کیفیت ندارد برجسته است اما در حال حاضر مناسب و معقول به اندازه کافی به بخش رقابتی. بزرگترین خروج از سال گذشته CT4 سلف است که در ارزیابی های خوشه ای که در حال حاضر به نظر می رسد لوکس-اتومبیل مناسب است. 2019 ATS را ابزار به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها برداشته شد از یکی از اجاره باشگاه Malibus من رانندگی 20 سال پیش.

The 2020 Cadillac CT4-V.

وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای بلندتر رانندگان و سرنشینان جلو اما بازگشت بسیار تنگ است. عکس مانوئل Carrillo III.

کابین tech نیز یک بهبود عمده. کادیلاک رابط در حال حاضر همان است که شما بر روی دیگر خودروهای جنرال موتورز به معنی این سیستم بسیار جذاب تر و آسان تر به استفاده از. اپل CarPlay و اندروید خودرو نیز استاندارد است. جالب فعال به نوبه خود سیگنال های بیشتر از یک چالش تر از آن باید باشد. ساقه قرار داده شده است یک اینچ دورتر جلو تر از در بسیاری از اتومبیل بنابراین شما باید برای ناشیانه کشش انگشتان دست خود را برای رسیدن به کنترل. آن جالب خواهد بود تا ببینید که آیا صاحبان استفاده می شود—و یا از تایر—عجیب و غریب سیگنال-ساقه قرار دادن.

The 2020 Cadillac CT4-V.

اگر چه داخلی کیفیت ندارد برجسته آن را مناسب و معقول به اندازه کافی به بخش رقابتی. عکس مانوئل Carrillo III.

تا آنجا که بیرونی برداشت من پیدا کنید که CT4-V طراحی شده است اما عقب پایان به نظر می رسد مشغول است. 2020 CT4-V شروع می شود در $45,490 قرار می دهد که آن را در خط با رقبای مانند BMW M235i xDrive گران کوپه و همچنین به عنوان مرسدس-AMG A35 و CLA35. من لود all-wheel-drive تستر حلقه در $54,185.

با عملکرد باور نکردنی آن جامد لوکس و خشنود جلو-موتور عقب-محور عقب نسبت (تنظیم آن را جدا از آن در جلو (front-wheel-drive-بر اساس رقبای جدید CT4-V سخت است به تصویب است. به قدرت معتادان تاسف خوردن برای از دست دادن 464 hp ATS-V میشنوم که قوی تر CT4-V در راه است. که نسخه به سادگی باید سخت به تصویب.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>