Fincantieri جدید 230-پا Megayacht مفهوم است در یک فضای داخلی است که به هر هتل 5 ستاره حسادت

Fincantieri قایق بادبانی است که شناخته شده برای طراحی استادانه سفارشی megayachts که وضع موجود را به چالش اما سازنده است که با داشتن یک میکروفن-رها کردن لحظه با آخرین کشتی. نسل بعدی مفهوم شناخته شده به عنوان Blanche, دهانه 230 و ویژگی های داخلی بزرگ است که ممکن است فقط به شما یادآوری می کنند مورد علاقه خود را در هتل پنج ستاره است.

اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد در مورد شخصی است که او را عاری از درهم و برهمی های غیر ضروری. ایتالیایی حیاط عمد اجتناب بصری انسداد در حمایت از فضا و سادگی. این frees چشم خود را به تمرکز بر روی کشتی برازنده خطوط.

مفهوم توسعه یافته در همکاری با گابریل Teruzzi. این جوان طراح ایتالیایی تاسیس eponymous خود استودیو در سال 2016 و در حال حاضر تعداد انگشت شماری از پروژه های معتبر را به نام خود. جفت شدن این خون تازه با چنین طبقه shipbuilder—Fincantieri بیش از دو قرن تجربه—منجر به یک طراحی که کاملا پیشگام. که بسیار روشن است هنگامی که شما در داخل.

Fincantieri Blanche Megayacht

پیانو سالن. Fincantieri قایق بادبانی

او حذفی از ویژگی های عظیم الجثه داخلی. بلانش دارای یک پیش بینی حجم 1,535 GT است و توسط یک جریان باز-طرح طرح است که باعث می شود خورشید را نور طبیعی یک عنصر طراحی در خود و برای خود. او می تواند خواب تا 14 مهمان در سراسر هفت کابین و همچنین 17 خدمه. لوکس کارشناسی ارشد مجموعه باز می شود بر روی یک خصوصی 190 فوت مربع تراس. این فضایی است که با احاطه کامل-ارتفاع پنجره های پانوراما و توان بی نظیر منظره دریا.

وقتی که می آید به امکانات بلانش دارای یک منطقه ساحلی در aft—کامل با یک آبشار استخر, البته—جکوزی در foredeck یک منظره آسمان, سالن وسیع منطقه سلامتی است که دهانه 126 متر مربع و مجلل نوار پیانو که ویژگی های درخشان پری-روشن سقف. در حالی که عملکرد مشخصات و نوع موتور در دسترس نیست به عنوان از مطبوعات زمان Fincantieri ادعا می کند که تام باید 5000 مایل دریایی محدوده شرق با سرعت 12 گره.

این megayacht بخش Fincantieri گروه شده است طراحی و ساخت سفارشی عروق بیش از 300 فوت از سال 2005 و تاسیس خود را به عنوان بازیکن اصلی در قایق بزرگ جهان است. تا کنون آن را تحویل 440-پا بی سر و صدا (2011) و 460 پا اقیانوس پیروزی (2014) که یک عهد به حیاط حماسه جاه طلبی. مطمئن بلانش خواهد بود یک ذره کوتاه تر از خواهر او اما مطلقا هیچ چیز کوچک در مورد او.

چک کردن عکس های بیشتر از megayacht زیر:

Fincantieri Blanche Megayacht

Fincantieri قایق بادبانی

Fincantieri Blanche Megayacht

آسمان, سالن غذاخوری. Fincantieri قایق بادبانی

Fincantieri Blanche Megayacht

پیانو سالن. Fincantieri قایق بادبانی

Fincantieri Blanche Megayacht

مالک مجموعه. Fincantieri قایق بادبانی

Fincantieri Blanche Megayacht

مشرف به منطقه ساحل. Fincantieri قایق بادبانی

Fincantieri Blanche Megayacht

ساحل منطقه است. Fincantieri قایق بادبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>