Ferreti جدید 50-پاورقی تار خط بین رزمناو و قایق بادبانی لوکس

پنجاه و پا به نظر می رسد به طور رسمی قطع نقطه بین موبایل و motoryachts. پس از آن فضای داخلی بزرگتر و موتورهای باید بیشتر اسب بخار و اتاق تبدیل به بزرگ تر. Ferretti قایق بادبانی انجام داده است برخی از جدی طراحی مجدد کار جدید خود را از 500 به نوبه خود آن را به کامل motoryacht با ویژگی های قرض گرفته شده از بزرگتر superyachts.

50-بالا و پایین صفحه بزرگتر-قایق بادبانی ویژگی های مانند دو پله از شنا پلت فرم (که submerges برای آسان تر مناقصه استقرار/بازیابی یا یک منطقه شنا) به کابین خلبان. کابین خلبان بیش از یک گوشه در این قایق بادبانی اما مشروع اجتماعی منطقه با یک مبل (که reclines) و جدول به مسکن تا 10 نفر برای آل نقاشی ابرنگی ناهار خوری. در flybridge عقب منطقه نیز برای ناهار خوری با سالن و میز با یک خورشید بزرگ پد در جلو بخش است. در تعظیم سوم اجتماعی منطقه با خورشید پد با تکیه backrests.

Stefano de Vivo ارشد تجاری افسر Ferretti گروه گفت: Robb Report که طراحی جدید است که با هدف منعکس Ferretti قایق بادبانی’ جدید داخلی سرود “درست مانند صفحه اصلی” در یک مجلل و لوکس در راه است. خانه را باید معانی دوگانه در این مورد پس از Ferretti ارائه شده است “کلاسیک” و “معاصر” فضای داخلی هر کدام با یک نوع متفاوت از شخصیت.

FY500

این Ferretti 500 قایق بادبانی کلاسیک داخلی با استفاده از تیره جنگل و پارچه برای ایجاد حس گرما در سراسر کابین. Ferretti قایق بادبانی

500 است که در واقع برای اولین بار از یک طراحی مجدد کامل از Ferretti قایق بادبانی’ مدل صف. “این پروژه طلوع یک عصر جدید برای نام تجاری” طراح فیلیپو Salvetti گفت: Robb Report. “ما می خواهیم به ترکیب ماجراجویی اقیانوس کروز با یک داخلی ابعاد. که خواهد آمد از طریق فضاهای بزرگتر از داخل کشور و بسیاری از دیگر راه حل های موجود در اندازه بزرگتر قایق بادبانی.”

Salvetti می گوید: طرح های جدید را به تمرکز بر روی مردم چگونه با استفاده از قایق بادبانی خود را به جای به سادگی طراحی آنها را به عنوان دریایی غنائم. در عین حال همه را حفظ عناصر لوکس مانند Gentili, مسکنی صفحه اصلی مجموعه ای از پارچه های که تعریف سالن و staterooms یا کوچک اما جزئیات مهم مانند Cadorin, پارکت چوبی, Pellini-لاکی پرده کرکره و Paffoni نزول شیپور خاموشی در en سوئیت برای ایجاد یک تصویر کامل از صفحه اصلی.

داخلی کلاسیک می گوید Salvetti بود با الهام از تن گرم از جمله بلوط تیره bulkheads قهوه ای و بژ, پارچه و چرم و همچنین براق نیکل جزئیات از جمله ویژگی های دیگر.

FY 500

درست مثل خانه 2: کامل-پرتو استاد با معاصر داخلی با استفاده از رنگ های بیشتر و سبک تر تن چوب و سقف سفید برای ایجاد یک محیط روشن.

معاصر کشور است که بیشتر در مورد مدیترانه با روشنایی نور بلوط bulkheads دکور و کف همراه با شیشه و فولاد جلا و پارچه از نور آبی و خاکستری و بژ. ایده این است برای ارائه به تضاد بین مواد و رنگ ها برای یک موجودی است که هر دو زیبا و آرامش بخش است. “دو حالات مختلف از دکور توسط Ideaeitalia استودیو کاملا نشان دهنده ما فقط مانند خانه فلسفه” Salvetti می گوید.

این Ferretti قایق بادبانی 500 خواهد بود powered by دوقلو 550-hp کامینز QSB 6.7 موتورهای خواهد شد که ارائه یک سرعت بالا از 30 گره و کروز با سرعت 25 گره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de