وقتی که می آید به تعیین سرعت WiFi شما وجود دارد بسیاری از عوامل مختلف است که می توانید آن را تحت تاثیر قرار. برای مثال قدرت سیگنال است که یکی از این عوامل که در آن بیشتر از سیگنال های فقیر اتصال خواهد بود. نیز وجود دارد که تعدادی از کاربران در شبکه WiFi خود را که در آن بیشتر مردم وجود دارد کمتر پهنای باند وجود دارد برای رفتن به اطراف.

تبلیغات

پس از آن دوره نیز وجود دارد که شما بسته اینترنت که در آن اگر شما تصمیم گرفتند برای پایین پایان بسته سرعت خود را نیز می تواند آهسته تر. اما FCC امیدوار است برای از بین بردن حداقل یک تنگنا و می آید که در صورت گسترش این طیف که در آن FCC به تازگی به تصویب گسترش WiFi به 6GHz گروه است.

این بدان معنی است که آن را اضافه کنید به اندازه پنج برابر بیشتر پهنای باند و باید ارائه دهد تا 2.5 برابر سرعت سریع تر با دخالت کمتر از دستگاه در نزدیکی. حرکت نزولی این است که شبیه به 5GHz گروه 6GHz خواهد بود short-range expansion معنی است که شما نیاز به نسبتا نزدیک به روتر خود را به منظور بهره برداری کامل از آن است.

قبلا وای فای خواهد تکیه بر دیگر طیف باند 2.4 گیگاهرتز و کوتاه-محدوده فرکانس 5GHz اما در حال حاضر با FCC تایید شرکت ها در حال حاضر اجازه شروع ساخت تجهیزات است که می توانید با استفاده از 6GHz گروه که قبلا فقط در دسترس برای آب و برق و امنیت عمومی.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره FCC. منبع: cultofmac

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de