letter
Nurphoto/گتی ایماژ, فرماندار اندرو کومو/Facebook

کانزاس کشاورز می خواستم برای انجام بخشی خود را برای کمک به پزشکان در نیویورک

به عنوان کمک به هرچه به نیویورک از سراسر کشور از تجهیزات حفاظت شخصی پنکه آزمایش و حتی پزشکان و پرستاران خود یک هدیه ایستاده بود به فرماندار اندرو کومو: یک N95 ماسک فرستاده شده به او توسط یک کانزاس کشاورز.

کومو مشترک نامه ای از او دریافت شده از کشاورز در رسانه های اجتماعی و همچنین در طول روزانه خود را coronavirus نشست خبری گفت: در بخش “من از دریافت این نامه از یک کشاورز در شمال شرق کانزاس است. همسرش بیمار است و او پیری است. او مرا فرستاده است یکی از پنج N95 ماسک او را از کشاورزی به تصویب در به یک دکتر یا پرستار در نیویورک است. این است که بشریت در بهترین حالت آن است. سهم من از نامه خود به عنوان الهام بخش است.”

کانزاس کشاورز و همسرش فرستاده ماسک به کومو گفت: آنها امید آن می تواند توسط یک دکتر یا پرستار.

“من یک کشاورز بازنشسته ماندم, به در n. e. کانزاس با من است اما یک ریه و گاه به گاه مشکلات با او باقی مانده ریه” خواندن دست نوشته نامه ای از دنیس Ruhnke و همسرش شارون. “ما در 70s در حال حاضر و رک و پوست کنده من می ترسم برای او.”

دنیس رفت روی می گویند زن و شوهر تا به حال پنج ماسک و تنها نیاز به چهار تا او فرستاده اضافی ماسک به فرماندار را به یک دکتر یا پرستار در خط مقدم از این بیماری همه گیر. “محصور پیدا انفرادی N95 ماسک چپ بیش از کشاورزی روز. آن شده است هرگز استفاده می شود,” او نوشت. “اگر شما می تواند به شما لطفا به این ماسک به یک پرستار یا پزشک در شهرستان خود را؟”

کومو کردم اشک چشم بعد از خواندن نامه.

“شما می خواهید به صحبت در مورد یک عکس فوری از بشریت” کومو گفت: در طول جلسه. “شما باید پنج ماسک, چه چیزی شما را انجام دهید ؟ آیا شما در حفظ و تمام پنج ؟ آیا پنهان کردن این پنج ماسک, آیا شما آنها را نگه دارید برای خودتان و یا دیگران ؟ هیچ شما ارسال یک ماسک. ارسال یک ماسک به نیویورک برای یک دکتر یا پرستار. چه زیبا است ؟ چگونه گذشته است ؟ چگونه دادن است ؟ آن را که عشق است که شجاعت که سخاوت روح و روان است که باعث می شود این کشور بسیار زیبا. و آن را که سخاوت برای من باعث می شود تا برای همه زشتی است که شما می بینید. یک ماسک; من حفظ چهار.”

“من احساس وحشتناک اگر من آن را انداخت دور اما از آن ساخته شده من احساس بسیار خوبی به ارسال آن را به کسی که ممکن است قادر به استفاده از آن” دنیس گفته آسوشیتد پرس پس از شنیدن ژست ویروسی رفت. “آنها صدا تقریبا از جان گذشته برای ماسک. بنابراین من فکر کردم آن را تنها با یک حرکت کوچک. اما شاید اگر شما به اندازه کافی از این حرکات کمی آن را همه می آیند بهتر است در پایان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im