طرفداران قطعا تشنه Zac Efron جدید Docuseries


zac-efron-Down-to-Earth-3
Netflix/Youtube

زک Efron سفر جهان اغلب shirtless بازی در نمایش جدید خود “زمین”

اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود سفر جدید نشان می دهد به نام به زمین با بازی Zac Efron, شما باید هاپ به آن را سریع واقعی است. این مجموعه با تمرکز بر جهانی مواد غذایی, فرهنگ, و پایداری آن است و بدیهی است که بسیار مهم است اما تا فرصتی برای دیدن 32 ساله heartthrob shirtless بازی در وسط جنگل های آمازون.

توییتر منفجر شد و به دریا از هورمون ها در طول تعطیلات آخر هفته پس از مراسم افتتاحیه از Efron جدید Netflix بکشد نشان می دهد. نشان می دهد به شرح زیر Efron و سلامت گورو دارین Olien در سراسر جهان که در آنها بسیاری از ماجراهای — none بیشتر gasp-شایسته تر از Efron جدید ناهموار مردانه “نیست شما فقط یک کودک در بازیگران دبیرستان موزیکال و در حال حاضر شما به دنبال یک میان وعده” پدر bod بدن.

Efron صرف زمان شیر بز در San Juan, plopping به حمام یخ در ایسلند پس از بازدید از کندو زنبور عسل در پشت بام در نیویورک و شرکت در سلامتی, عقب نشینی در آمازون و طرفداران بسیار زیادی در اینجا برای همه از آن:

از دورهما 100 درصد در اینجا برای Efron با استفاده از پلت فرم خود را برای جلب توجه به تغییر آب و هوا و پایداری اما مطمئنا ضرری ندارد که او آسان بر روی چشم و ایم که ریشه او را پس از او بسیار علنا مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد به الکل. او رفت و به ناتوانی در 2013 و اعتبار زندگی سالم و ورزش به عنوان کلید به هوشیاری.

Fans Are Definitely Noticing Zac Efron's 'Dad Bod' In New Docuseries
Netflix/Youtube

او همچنین یاد گرفته به چهره ترس خود را. در مصاحبه با مجله Elleهای همسایه استار گفت: “من در هاوایی به تازگی و من رفتم کوسه غواصی با برخی از محققان. من آمد چهره به چهره با یک کوسه. من هم می تواند به نوبه خود و سعی کنید به ضرب و شتم کوسه به قایق و یا من می تواند آن نگاه در چشم و اجازه دهید آن را می دانم که من در حال حاضر و من نمی ترسم. آن را به سمت راست رفت به گذشته و من قرار دادن دست من و من در واقع سوار کوسه برای 10 یا 15 ثانیه است.” خانواده او سوار یک لعنت کوسه زیرا او را زک Efron و ما سزاوار نیست او را.

Fans Are Definitely Noticing Zac Efron's 'Dad Bod' In New Docuseries
Netflix/Youtube

“ما در حال سفر در سراسر جهان برای پیدا کردن برخی از دیدگاه های جدید در برخی از خیلی مشکلات” Efron گفت: زمانی که ترویج نشان می دهد. “آب و غذا و انرژی همه اصلی و اساسی زندگی مدرن… ما در حال رفتن به دیدار با برخی از بالا سازگار با محیط زیست-نوآوران به ببینید که چگونه تغییر کار در داخل است.”

پایین به زمین است که هشت قسمت سری در حال حاضر در دسترس در Netflix بکشد. اگر شما به یادگیری بیشتر در مورد جهانی که در آن زندگی می کنیم و آنچه که ما می تواند انجام شود برای کمک به اطمینان حاصل شود آن را در اطراف برای ما بچه ها, بچه ها, آن را به ارزش یک ساعت مچی. اگر شما فقط می خواهید به قدح به دیدن Efron و تمل او تبدیل شده است — که خوب بیش از حد. آن را در حال حاضر یک سال طولانی بوده است و آن را به سختی بیش از نیمی از. هیچ کس قضاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>