family-dollar-shooting-2
WNEM TV5/Youtube

سه نفر از اعضای خانواده متهم شده اند در گارد امنیتی, قتل

میشیگان گارد امنیتی کار در خانواده فروشگاه دلار ضرب گلوله کشته شد جمعه گذشته پس از گفتن یک مشتری او نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت پس از ورود به فروشگاه. Calvin Munerlyn درگذشت یک سنگ چخماق بیمارستان این آخر هفته با توجه به Michigan State Police. سه نفر از اعضای خانواده باید پس از اتهام در قتل.

پلیس می گویند درگیری زمانی آغاز شد که Calvin Munerlyn گفت Ramonyea Travon اسقف که او نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که خرید در داخل فروشگاه ، این دختر پس از بازگشت به خانواده و مادر Sharmel تیگ بود که با پوشیدن یک ماسک باقی مانده در فروشگاه که در آن او بود فریاد در Munerlyn حتی تف بر او در یک نقطه.

دادستان ها می گویند Munerlyn سپس پرسید صندوقدار به خدمت تیگ. تحت یک فرمان اجرایی از میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer همه کارکنان خرده فروشی و مشتریان را مجبور به پوشیدن ماسک.

با توجه به نظارت پلیس فیلم تیگ کردم به ماشین و سوار کردن اما وسیله نقلیه خود را بازگشت به فروشگاه و پارکینگ حدود 20 دقیقه بعد. پلیس می گویند تیگ و پسر لری تیگ و Ramonyea اسقف از SUV و آن را لری تیگ که با نزدیک شدن Munerlyn و شروع به فریاد او را در مورد “بی احترامی به زنان در خانواده است.”

اسقف سپس گفته جیبش یک تفنگ و گلوله Munerlyn در سر. افسران پلیس در بر داشت Munerlyn خونریزی در فروشگاه راهرو.

“از همه نشانه آقای Munerlyn بود به سادگی به انجام کار خود را در حفظ فرماندار با حکم اجرایی مربوط به COVID-19 pandemic برای ایمنی از فروشگاه کارکنان و مشتریان” Genesee County دادستان دیوید Leyton در بیانیه ای گفت به WJRT.

“این بی معنی است. بیش از یک ماسک. بیش از یک ماسک?” Munerlyn پسر عموی تینا جیمز می گوید WJRT. “این است که راه را برای انجام همه چیز در حال حاضر. ما نیاز به گرد هم می آیند.”

“این فقط نمی تواند واقعی بچه ها من نیاز خود را پدر” Latryna سیمز Munerlyn همسرش گفت چخماق ایستگاه تلویزیونی WEYI. “من فقط خفه کننده است. من احساس می کنم مثل یک چاقو در قفسه سینه من است.”

پلیس در حال حاضر به دنبال لری تیگ و پسرش دادستانی گفت. Sharmel تیگ است که در بازداشت و در انتظار تفهیم اتهام. در علاوه بر این به اتهام قتل اسقف و پدر او نیز به اتهام جنایت اسلحه و حمل سلاح پنهان و یک مسئول از یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم یک اتهام حمل سلاح پنهان و یکی از نقض فرماندار منظور اجرایی با توجه به دفتر دادستان است.

جامعه گرد هم آمدند بیش از آخر هفته برگزار شد و یک شمع افروزی به افتخار Munerlyn. “او خواهد بود و متاسفانه از دست رفته است. او واقعا می خواهد متاسفانه از دست رفته پدر و مادر ما با هم بزرگ شده و بچه های ما بزرگ شدیم با هم. این فقط بی معنی بیش از یک ماسک! بیش از یک ماسک من آن را درک نمی کنند” گفت: جیمز. “این واقعا یک ویرانگر دست دادن برای جامعه ما و او یک غول مهربان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de