خانواده های مداخله ‘مادر’ آثار هنری به ویندوز این روز برای یک علت بزرگ


mom-heymama-initiative
HeyMama

HeyMama اتحاد پیشگام یک روز مادر ابتکار است که به رسمیت می شناسد و مادرش را افزایش می دهد پول برای سازمان های غیر انتفاعی

در حالی که قرنطینه دیده اید جوامع راه اندازی حیوانات شکار لاشخور برای کودکان و نوجوانان با داشتن پدر و مادر مجموعه خرس عروسکی روی تاقچه. و شما به احتمال زیاد دیده می شود, محله های پخش با رنگین کمان-رنگی آثار هنری به عنوان بخشی از “رنگین کمان ابتکار” یک جنبش بین المللی برای نشان دادن خانواده و مراقبان و حامیان که “ما همه در این با هم.” اما ما شرط می بندم شما دیده می شود نیست این آخرین روز مادر ابتکار رهبری HeyMama شبکه ای از “ترین badass لیگ مامان-کارفرمایان شما می دانید”: آن را به نام #EssentialMoms و برای هر “مادر” آثار هنری به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی آنها را جمع آوری پول برای یک علت بزرگ.

HeyMama است که منجر به اتهام به افتخار مادران در زندگی ما با یک نمایش عمومی از قدردانی: آثار هنری است که بار خوانده شده “مادر” ضبط شده به داخل جلو پنجره.

“به عنوان مادران را از فرزندان خود را برای پیاده روی در روز مادر آنها را ببینید این علائم و می دانم که چقدر آنها را دوست داشت و قدردانی توسط خود خانواده ها و جوامع” به HeyMama سایت متحده است.

شرکت آسان است. به سادگی چاپ و طراحی از HeyMama وب سایت و یا طراحی خود را با علامت کلمه “مادر” در آن است.

هنگامی که طراحی و تزئین شده است چسبیدن به آن را در داخل خود جلو پنجره برای تمام مادران در جامعه خود را به دیدن. سپس پست نقاشی از خانواده خود را تکمیل طراحی — یا شخص دیگری شما را در محله خود! — اجتماعی و استفاده از هشتگ #EssentialMoms و tagging @HeyMamaCo.

HeyMama

بهترین بخشی از این طرح نشده است ؟ برای هر عکس از “مادر” آثار هنری مشترک HeyMama اهدا خواهد شد $1 (تا $25,000) به همراه افزایش غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از مادران و خانواده های نیازمند در طول این همه گیر با منابع غذایی و اقلام ضروری.

تا کنون یک تن از مادران به اشتراک گذاشته اند بچه های خود را’ پر جنب و جوش نشانه ها از جمله بنیانگذاران پدر و مادر سایت bümo, Chriselle Lim.

مشاهده این پست در Instagram

داشتن جامعه است مهم تر از همیشه و برای کسانی از شما mamas که آشنا نیست @HeyMamaCo آن را خصوصی اجتماعی و شبکه های حرفه ای برای مادرانی که رشد مشاغل و خانواده. (اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر و سعی کنید از پلت فرم کردن فقط بازدید heymama.شرکت/درخواست ویژه 2 ماه خطر-free trial با کد CHRISELLE در پرداخت). به افتخار روز مادر و روز آخر این هفته جامعه راه اندازی کرده است یک کمپین خیریه به نام #EssentialMoms است که با هدف به مامان بزرگ نمایش عمومی از محبت است که سزاوار آنها به عنوان کارگران ضروری بیش از حد. به شرکت فقط با قرار دادن یک قطعه از آثار هنری است که می گوید: “مامان” داخل جلو پنجره خانه خود و به عنوان مادران را از فرزندان خود را برای پیاده روی منتهی به تعطیلات آنها را ببینید این علائم و می دانم که چقدر از آنها قدردانی توسط خود خانواده ها و جوامع است. برای هر عکس از مادر و آثار هنری به اشتراک گذاشته @HeyMamaCo اهدا خواهد شد $1 (و تا $25,000!) به @با هم.افزایش ابتکار عمل را فراهم می کند که مادران و خانواده های نیازمند با توجه به COVID-19 با آیتم های لازم. در اینجا دقیقا چگونه شما می تواند کمک به آنها را حداکثر سهم خود را: ✨مرحله 1: روی لینک زیستی برای دانلود @HeyMamaCo نسخه از مادر و آثار هنری—و یا خود را ایجاد کنید!—قرار داده و آن را در پنجره خود را. (اگر شما بچه ها در این پروژه هنری.) ✨مرحله 2: به اشتراک گذاری یک عکس در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #EssentialMoms و tagging @HeyMamaCo خواهد شد که ترجمه عکس به عنوان بسیاری از آنها می توانند برای خود غذا. این شانس خود را برای کمک به آنها در بالا بردن آگاهی و بودجه برای یک علت بزرگ! به علاوه شما باید یک انفجار ایجاد و یا رنگ آمیزی در آثار هنری—ما مطمئن بود!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Chriselle Lim 🌟 خود را غنی مامان (@chrisellelim) در

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ نشان می دهد, مامان و همکار مادرم در خیابان خود را — کمی از این عشق روز مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im