ویدئو کنفرانس نرم افزار شده است در اطراف برای مدتی در حال حاضر, اما به لطف coronavirus مجبور است که بسیاری از مردم برای کار و تحصیل از خانه ناگهان این نرم افزار را تبدیل به محبوب تر از همیشه است. در واقع برنامه هایی مانند زوم را ناگهان موج عظیمی را در محبوبیت اما به نظر می رسد مانند شرکت های دیگر نمی خواهد اجازه زوم گراز تمام سهم بازار.

تبلیغات

در واقع Facebook به تازگی اعلام کرد به روز رسانی به رسول پلت فرم که در گذشته به طور معمول اجازه به کاربران برای برقراری تماس های ویدئویی از آن را. در حال حاضر در آخرین به روز رسانی, Facebook معرفی آنچه که آنها خواستار مسنجر اتاق. این اتاق اجازه می دهد به عنوان بسیاری از 50 نفر به عضویت در یک تماس تصویری را نیز به کاربران اجازه می دهد که آیا یک Facebook حساب به شرکت در آن.

با توجه به Facebook, “میزبان جشن جمع آوری یک باشگاه کتاب و یا فقط قطع کردن با دوستان است. شما لازم نیست به کسی تماس بگیرید و امیدواریم که آن را به یک زمان خوب و یا بررسی هر کس تقویم ، شما می توانید شروع و به اشتراک گذاری اتاق در Facebook از طریق خوراک خبری گروه ها و وقایع پس از آن را آسان برای مردم را به رها کردن.”

Facebook اشاره می کند که در نهایت آنها را برنامه اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد مسنجر از اتاق Instagram مستقیم و واتساپ و همچنین, بنابراین کسانی که ویژگی های است که می تواند ارزش به دنبال به جلو به آینده است.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Facebook, مسنجر و زوم. منبع: در مورد.fb

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de