برای بیشتر قسمت ها, پخش زنده, سیستم عامل, معمولا, رایگان-به-سازمان دیده بان که در آن بینندگان گاهی اوقات با توجه به گزینه برای اهدای پول به طور مستقیم به streamers از طریق راهنمایی و دیگر اشکال پرداخت. اما در بیشتر قسمت ها این است که هنوز رایگان است. در حال حاضر به نظر می رسد مانند Facebook می خواهد برای قرار دادن پرداخت به دروازه در این جریان است.

تبلیغات

این شرکت اعلام کرده است که به زودی پخش می تواند در ایجاد حوادث برای پخش برنامه های خود را که در آن آنها قادر خواهند بود برای ورود به اتهام هزینه. در راه این خواهد بود شبیه به چگونه به طور منظم نشان می دهد که در زندگی واقعی کار می کنند که در آن اگر شما می خواهید برای شرکت در یک کنسرت و یا تماشای یک فیلم و شما نیاز به خرید یک بلیط.

به عنوان شما می توانید در تصاویر بالا رسانههای قادر خواهد بود برای ایجاد یک رویداد و هزینه ورود به اتهام و اگر پیروان خود را می خواهید به لحن به جریان آنها خواهد بود قادر به انجام این کار با پرداخت هزینه. این خواهد بود مفید برای کاربران که ممکن است قادر به انجام و یا میزبان رویدادی در زندگی واقعی با توجه به مستند.

برای مثال کمدین خواهد بود قادر به استفاده از آن برای قرار دادن در یک آنلاین نشان می دهد و یا برای نوازندگان که می توانید موسیقی خود را زندگی می کنند برای خود طرفداران و پیروان و یا مردم را به مذاکرات و یا اساسا هر کسی که فکر می کند که آنها ممکن است محتوایی که مردم ممکن است مایل به پرداخت هزینه برای.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Facebook. منبع: engadget

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im