ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در کالیفرنیا به عنوان Coronavirus موارد افزایش


masks-california-newsom
دیوید لیوینگستون/گتی ایماژ

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom مسائل ایالت ماسک مورد نیاز

به عنوان ایالات متحده آمریکا آغاز می شود به سهولت در stay-در-خانه سفارشات و مردم بازگشت به کار ناهار خوری و دیگر قبل از همه گیر فعالیت های کروناویروس موارد هستند — جای تعجب نیست — افزایش در بسیاری از کسانی که بازگشایی متحده است. بر خلاف آریزونا است که در مواجهه با یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد و در عین حال فرماندار حاضر به تصویب یک ایالت ماسک قاعده فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom فقط اعلام کرد که ماسک الزامی در سراسر کشور, و او امیدوار است ماموریت جدید کمک خواهد کرد که جلوگیری از ادامه گسترش ویروس مرگبار است.

لس آنجلس تایمز گزارش می دهد که پس از یک ثبات coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش دوباره در سراسر کشور تا روز پنج شنبه 18 ژوئن 2020, فرماندار Newsom اعلام کرد که “کالیفرنیا در حال حاضر نیاز به پوشیدن پوشش صورت در فضاهای عمومی.”

“تعداد ما در حال رفتن به بالا و نه پایین می رویم. بستری اعداد فقط شروع به خزش به بالا, و من بسیار نگران آنچه که ما در حال دیدن” Newsom گفت ABC7 در روز پنج شنبه. “ما فکر می کنم بیشتر تاثیرگذار چیزی که ما می توانید انجام دهید, کوتاه از رفتن به اقامت در خانه سفارش پوشیدن پوشش صورت زمانی که ما نمی توانیم تمرین فیزیکی فاصله.”

با توجه به Newsom سفارش “کالیفرنیا می پوشند باید پوشش صورت مشترک و عمومی فضاهای داخلی و خارج از منزل در هنگام فاصله گرفتن ممکن نیست.” به طور خاص باید از ماسک در “معرض خطر” شرایطی که از آن به عنوان هر محیط داخلی و فضای عمومی (از جمله انتظار در خط در خارج برای ورود گفت: فضای سرپوشیده), دفتر پزشکان و بیمارستان های عمومی حمل و نقل و محل های کار است که رابط با اعضای عمومی و هر گونه فضای اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

البته برخی افراد مانند کسانی که با شرایط پزشکی که جلوگیری از آنها را از پوشیدن یک ماسک معاف هستند و در کودکان با سن کمتر از دو. دیگری (آشکار) نکته این است که شما لازم نیست که به پوشیدن ماسک در حالی که غذا خوردن یا نوشیدن در داخل یک رستوران هر چند به نظر می رسد شما باید برای نگه داشتن ماسک خود را در هر زمان شما نیست در جدول خود را و یا در هر زمان شما نمی توانید نگه دارید حداقل شش فوت فاصله از سایر رستوران مشتریان و کارکنان.

طبیعی بود در حال حاضر ملاقات با مقاومت به خصوص از آنلاین دیوهایی که تکیه بر شعارهای که “ماسک کار نمی کند” است که به طور کامل سوء تفاهم هدف از ماسک. تابع اولیه از ماسک است نه لزوما برای محافظت از خودتان را از دستیابی به این ویروس اما برای محافظت از مردم در اطراف شما را از به طور بالقوه آلوده شدن با خود را — احتمالا تشخیص داده نشده و بدون علامت — COVID-19 عفونت است.

“[ماسک] نقش اصلی است که به منظور کاهش انتشار ذرات عفونی به هوا وقتی کسی صحبت می کند سرفه یا عطسه از جمله کسی که COVID-19 اما احساس خوب,” the California Department Of Public Health توضیح داد. “پارچه پوشش صورت یک جایگزین برای, فیزیکی, فاصله, شستن دست و ماندن در منزل و زمانی که بیمار اما آنها ممکن است مفید هنگامی که در ترکیب با این مداخلات اولیه.” علاوه بر این سی دی را تأیید میکند این ادعا و توصیه می کند که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک به کمک “کند کردن گسترش ویروس و کمک به افرادی که ممکن است virus و نمی دانم که آن را از انتقال آن به دیگران است.”

با توجه به ملی انجمن فرمانداران ایالت کالیفرنیا در حال حاضر می پیوندد نیویورک, ایلینوی, میشیگان, ویرجینیا, ماساچوست, مین, مریلند, دلاور, رود آیلند و جدید مکزیک در اجرای اجباری ایالت ماسک مورد نیاز است. اما Newsom هنوز خطاب چگونه او قصد دارد برای به اجرا درآوردن این نظم جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>