زمانی که استاد ساعت ساز فرانسوا-پل Journe خود را ایجاد Chronomètre à Résonance گاه شمار 20 سال پیش که اولین ساعت مچی برای همیشه رسیدن به پدیده های طبیعی chronometric رزونانس از طریق دو جنبش است که همگام سازی خود را برای دقت بیشتر است. مفهوم مکانیک تشديد گرايش یک نوسان شی برای جذب بیشتر انرژی در فرکانس های خاص. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آن در ما نگر قطعه در Résonance مدل. ابراهیم-لوئیس کیف برای اولین بار بود که متقابلا طنین حرکات در یک ساعت جیبی بود اما شاهکار باور نکردنی از مدرن ساعت سازی که Journe شد اولین ساعت ساز برای باردار شدن این ایده در یک ساعت مچی.

“من برای اولین بار آغاز شده که علاقه مند به رزونانس در سال 1982” Journe گفت: Robb Report. “من مسئول رفع دو تنظیم کننده توسط [ابراهیم-Louis] کیف و این توجه مرا جلب کرد چرا که هیچ کس واقعا می دانستم که هر چیزی در مورد آن و این که چگونه من آمد تا با ایده قرار دادن آن در یک ساعت مچی است.”

در اولین تلاش خود در ساخت watch (دوم سازمان دیده بان او تا کنون ساخته شده) او متوجه شد که آن کار نمی کند به خوبی به اندازه کافی به طوری که او قرار داده و آن را برای 15 سال تا زمانی که او به دست آورده بیشتر تجربه. تا سال 1994 او شده است ساخت سفارشی ساعت, اما زمانی که او شروع به برنامه ریزی یک مجموعه کامل او تصمیم گرفت از آن زمان به دوباره خود را در اوایل پروژه.

“من تصمیم به تماشای دوباره و این شکست یک موفقیت و این که چگونه اولین Résonance ایجاد شد می گوید:” Journe. در آغاز ایجاد آن او نگه داشته و آن را حرکت در یک جعبه پلاستیکی که او نگه داشته در جیب خود برای تست دقت خود را. “هر زمان که من راه رفتن را از من گرفتن آن از جیب من قرار داده و آن را به گوش من برای دیدن اگر آن را طنین انداز. آن را به خوبی کار می کرد برای چند ماه اما پس از آن تا به حال برخی از مشکلات اما دوست خوب من سعی کردم برای تقویت روحیه من. او به من گفت ” مهم نیست که اگر آن کار می کند یا نه; آن را هنوز هم یک جنبش است.'” او نگه داشته و بهبود بر این ایده و در سال 1999 او به رونمایی از نمونه اولیه در Baselworld (سوئیس بزرگترین سازمان دیده بان عادلانه) و منتشر شد اولین Résonance در سال 2000.

در حال حاضر در جشن از دو دهه خود را تشخیص ترین گاه شمار, Journe به روز شده حرکت خود را Résonance به اضافه دو ثابت-نیروی مکانیسم های که بهبود بیشتر بر دقت آن.

“در نهایت همه چیز در مورد دقت می گوید:” Journe. “مفهوم Résonance داشتن دو چرخ تعادل طنین انداز شد به انصراف از اثرات حرکت مچ دست. بنابراین این ایده به ادغام یک نیروی ثابت در مکانیزم را به دقت بیشتر به دلیل نوسانات isometery/هر بشکه بهار است که در واقع رفتن به لغو و با ثابت-نیروی ساز و قادر بودن به دقت بیشتر در سازمان دیده بان در طول زمان است.”

Journe می گوید: بهبود ارائه شده توسط جدید نیروی ثابت مکانیسم اجازه می دهد تا برای صفر تنوع در دقت و صحت. قبلی تشدید ساعتهای تا به حال یک تنوع از 5 تا 6 ثانیه در طول 24 ساعت. که ممکن است صدای دقیقه برای هر کسی که نیست horophile اما در دنیای ساعت سازی آن قابل توجه است chronometric دستاورد است. “بازی نهایی در ساعت است که برای مبارزه با از دست دادن دقت می گوید:” Journe.

این مکانیک جدید بهبود چیزی است که او می تواند انجام شود زمانی که طنین برای اولین بار عرضه? اما Journe می گوید آن را نمی توانست به صورت تجاری قابل دوام. زمانی که او راه اندازی سازمان دیده بان دو دهه پیش بزرگترین اندازه برای یک گاه شمار, به طور معمول, بود 38 میلیمتر است. “اضافه کردن لایه های اضافی پس از آن من تا به حال به تماشای بسیار بزرگتر در 40 یا 42 میلی متر می گوید:” Journe. “امروز آن را OK به تماشای این اندازه اما در آن زمان آن شده اند که بیش از حد بزرگ است و من نمی خواهد به فروش می رسد،”

اما در حالی که او همچنان به بهبود در رزونانس مکانیک, او می گوید: او همیشه آغاز می شود با طراحی ، در اینجا هم وجود دارد تغییرات. آن را هنوز هم می آید با دو صفحة اما ظاهر آن است و نزدیک به سبک Journe را نجومی Souverain راه اندازی شده در سال گذشته به دلیل وجود تنها یک بهار هر بشکه برای توزیع انرژی است. جدید Chronomètre à Résonance ویژگی های یک طراحی دوباره در مورد پلاتین یا 18 عیار 6N طلا با تاج در حال حاضر قرار داده شده در ساعت 2 صبح به جای 12 ساعت است. تاج تبدیل شده است در جهت عقربه های ساعت به سمت چپ شماره گیری و ضد جهت عقربه های ساعت به سمت راست شماره گیری نمایید. ثانیه ها را می توان تنظیم مجدد به طور همزمان با کشش ولیعهد دوم در 4 ساعت است. شماره گیری دوباره طراحی شده است در طلا با دو یکسان نقره guilloche ساعت و دقیقه subdials—یکی نشان می دهد 12 ساعت در 3 ساعت و دیگری برای 24 ساعت در 9 ساعت است.

F.P. Journe Chronomètre à Résonance

F. P. Journe Chronomètre à Résonance حسن نیت ارائه میدهد از F. P. Journe

42-در ساعت قدرت شاخص بانک قرار است در 12 ساعت با دست به صورت عمودی قرار می گیرد به جای آن از خارج از مرکز قرار دادن در 11 ساعت در مدل های قبلی است. در Résonance, ساعت, دقیقه و ثانیه در حال ادغام با یک openwork دیافراگم می دهد که یک نمایی از دیفرانسیل پل که همراه با بشکه بهار کمک می کند تا توزیع انرژی به دو دنده قطار. صفحة آمده در سرخ و یا طلای سفید با 2 ساعت subdials در یک سفید نقره ای با یک فیلم سریالی پاریس guilloché الگوی. این در دسترس است با بند چرم و یا طلا و یا پلاتین دستبند.

نیازی به گفتن نیست, این یک تحول مهم در تاریخ Chronomètre à تشدید خواهد شد و باید به صورت جدی علاقه مندان از ساعت کار است. آن محدود است اما مانند بسیاری از ساعت ساز, قطعات, آن را سخت خواهد بود برای به دست آوردن; سوئیس تولید می کند فقط از 1 ، 000 قطعه در سال است. نسخه های جدید می تواند بسیار سخت به جمع گاهی اوقات خرید به صورت فله به منظور دسترسی به یک آرزو سازمان دیده بان. در اخیر VIP جمع رویداد در نام تجاری میامی بوتیک در فوریه مخزن کوسه‘s Kevin o’leary گفت که به منظور رسیدن به یک بوتیک-تنها نسخه Journe او می خواست او تا به حال به اعتصاب یک معامله و خرید چندین ساعت در یک بار.

“من یک مقدار زیادی از ساعت اما من هرگز قبل از خریداری چهار [از یک نام تجاری] در یک بار” اولری گفت. “هر بار که من می پوشند یکی از F. P. Journe ساعت توقف مردم من و بگو چه چیزی است؟’ آنها فقط باور نکردنی ساعتهای.” یکی دیگر از Miami-بر اساس جمع آوری گفت: او صاحب 14 Patek Philippe نرم افزار ساعتهای (کرم-de-la-کرم محترم ساعت سازی خانه) اما او هنوز هم تا به حال به التماس هر بار که او می خواست برای به دست آوردن یک F. P. Journe در مچ دست خود را.

پس چگونه Journe باقی می ماند یک تو رفتگی در دیوار نام تجاری در حالی که رضایت بخش رو به رشد خود را و سطح بالا باشگاه از جمع ؟ “این یک مشکل می گوید:” Journe با یک لبخند. “یکی که بسیاری از برندها می خواهم.”

اما او می گوید که در حال حاضر سخت در کار بر روی خود را بزرگ بعدی feat پس از جمع باید بزرگ تر Résonance تحولات به نگاه به جلو به در سال آینده است.

“هدف من این است که به کار بر روی یک ساعت مچی است که هیچ اصطکاک چرا که اگر شما هیچ اصطکاک شما نیازی به استفاده از نفت و تماشای این آثار با نفت که در طول زمان می شود استفاده شده توسط گریز و بر دقت سازمان دیده بان برای من چالش بعدی خواهد بود به آمده تا با راه حل های مختلف می گوید:” Journe. “من در حال حاضر در گریز است که نمی خواهد نیاز به استفاده از نفت بود اما خیلی زود به استفاده از آن برای این سازمان دیده بان می گوید:” Journe. “بیش از حد خطرناک است به استفاده از آن در حال حاضر بر روی یک ساعت مچی با دو escapements. در حال حاضر من در تلاش آن در حرکت Chronomètre Souverain. هنگامی که من راضی هستم که آن را می توانید کار من خواهد بود و اجرای آن در رزونانس.”

که بسیار بزرگ نشان از Journe و این امر به طور موثر از بین بردن نیاز برای نگهداری و تعویض روغن در مکانیزم. یکی دیگر از مشهور ساعت ساز, Roger W. Smith بوده سخت در کار تحقیق استفاده از یک گریز که حذف استفاده از نفت اما اگر Journe دستیابی به نوآوری در تولید گاه شمار آن خواهد بود خبر بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im