کارشناسان در حال حاضر نگران افزایش قابل پیشگیری با واکسن بیماری


Falling-Vaccination-Rates-Pose-Threat-1
مامان ترسناک و کارل Tapales/گتی

ما خیلی نزدیک به ریشه کنی فلج اطفال. آن شده است یک دهه تلاش است. CDC به ما می گوید که در این اواخر از 1940s از 35000 نفر در ایالات متحده فلج شدند هر سال از این بیماری است. پدر من تا به حال فلج اطفال به عنوان یک کودک; یکی از پاهای خود را باقی می ماند طولانی تر از دیگری است. سفر محدود بود و قرنطينه اعمال شده در طول شیوع بیماری. اما از طریق واکسیناسیون موفق مبارزات ما حذف فلج اطفال در ایالات متحده در سال 1979.

چه کسی می گوید که از سال 2017, ما 99% از راه را به سوی ریشه کنی فلج اطفال در سراسر جهان با تشکر از تلاش های جهانی ریشه کنی فلج اطفال ابتکار. اما در حال حاضر به لطف سقوط واکسن نرخ در طول COVID-19, نیویورک تایمز گزارش می دهد که یک جهش رشته از فلج اطفال گزارش شده است در بیش از سی کشور جهان است. یکی CDC, دکتر, نگرانی که COVID-19 خواهد مجموعه دهه کار برای از بین بردن این بیماری در سراسر جهان است.

اما آن را فقط به فلج اطفال مردمی.

واکسیناسیون سرخک نرخ در حال سقوط در سراسر جهان می گوید: نیویورک تایمز — و سرخک است که اساسا بیشتر مسری از COVID-19. تب دانگ و تب زرد اریون … لیست در می رود و در. و این نه فقط در کشورهای در حال توسعه ، سقوط واکسیناسیون نرخ در ایالات متحده مطرح می تواند یک خطر بزرگ زمانی که مدارس باز است.

سقوط واکسیناسیون نرخ: سرخک در کشورهای در حال توسعه

بیایید نگاهی به سرخک است. با توجه به بار مقاله اگر یک فرد مبتلا به سرخک قدم به یک اتاق دو دقیقه بعد اگر ده unvaccinated مردم پیاده روی به همان اتاق آنها تمام خواهد شد سرخک. که به دلیل سرخک منتقل می شود توسط آئروسل: ذرات کوچک و یا قطرات معلق در هوا است.” COVID-19 سوی دیگر با توجه به CDC است گسترش “قطرات تنفسی” که نمی ماندند و در هوا به عنوان طولانی (و احتمالا بر روی سطوح سخت). بنابراین سرخک است شدید تر مسری از COVID-19. “سرخک در هر نقطه است سرخک در همه جا می گوید:” یک دکتر از این که.

کشورهای فقیر 3-6 درصد از کودکان زیر پنج سال که به سرخک خواهد مرد می گوید: بار. این عدد بزرگتر می شود زمانی که بچه ها دچار سوء تغذیه هستند و یا در غیر این صورت بیمار است. پس از سقوط واکسیناسیون نرخ وحشتناک است.

اتیوپی لغو آن برنامه واکسیناسیون سرخک به دلیل COVID-19. چه کسی می گوید که برنامه های واکسیناسیون در حداقل 68 کشور شده اند مختل COVID-19 توضیح می دهد که یکی دیگر از نیویورک تایمز مقاله. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل آن است. در بسیاری از مکان سقوط واکسیناسیون نرخ آمده از مراقبت های بهداشتی کارگران منحرف به مراقبت از COVID-19: بحران وجود دارد و نه فقط به اندازه کافی مردم را به انجام کار سخت از ایمن سازی که اغلب شامل سفر به فوق العاده مناطق روستایی است.

در موارد دیگر مانند کنگو شایعات پرواز می گوید: بار. مردم در یک روستای دور افتاده در کنگو شنیده بود که در آفریقا می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک میدان آزمایش برای تجربی COVID-19 واکسن. آنها حاضر واکسن سرخک برای فرزندان خود را از ترس واکسن نبود برای سرخک در همه, اما به جای یک داروی آزمایشی. کمک کارگران نبودند قادر به واکسیناسیون کودکان در منطقه به دلیل آن تا 2000 از آنها.

بیایید انجام محاسبات ریاضی است.

تصور کنید تمام کسانی که واکسینه نشده بچه ها سرخک. اگر 3-6 ٪ از کودکان و نوجوانان در کشورهای در حال توسعه می میرند از سرخک و یا عوارض ناشی از آن از 60 به 120 نفر از این کودکان خواهد مرد.

اما آن را نه فقط در کشورهای در حال توسعه…

A vaccination of a baby boy
کارل Tapales/گتی

ایالات متحده نیز رنج می برند از سقوط واکسیناسیون نرخ.

حتی در ماه مارس CDC شد یادآوری مردم از اهمیت واکسیناسیون و خوبی فرزند بازدیدکننده داشته است. اما بسیاری از پدر و مادر وحشت زده به کودک خود را به مطب دکتر, با خطرناک نتایج. وجود دارد “کاهش قابل توجه” در تعدادی از واکسن دستور توسط متخصصان اطفال دفاتر. کاهش کمتر بود در مورد واکسن برای کودکان کمتر از دو سال. CDC می گوید: این به این معنی ما در معرض خطر بالاتر برای شیوع بیماری های قابل پیشگیری با واکسن بیماری ها — از جمله سرخک.

این می تواند مطرح و حتی بیشتر از یک نگرانی اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند. چه اتفاقی می افتد زمانی که بچه ها شروع به جمع دوباره در مکان هایی مانند زمین های بازی و اردوهای تابستانی و حتی مدارس ؟ به یاد داشته باشید که چگونه به راحتی سرايت سرخک چیست ؟ به یاد داشته باشید که کودکان و نوجوانان نیاز به دو دوز از واکسن MMR به طور کامل محافظت در برابر بیماری ؟ و بچه های بزرگتر هستند و آنهایی که نیستند گرفتن آن به خوبی کودک بازديد و کسانی که واکسن با توجه به CDC.

اما این بدان معنا نیست که آنهایی که کمی در حال گرفتن vaxxed یا. به گزارش نیویورک تایمزدر میشیگان کمتر از نیمی از تمام کودکان زیر پنج سال در حال به روز خود را توصیه می شود واکسیناسیون. که وحشتناک است.

چه بیماری هستند آنها به ویژه نگران?

سرخک.

دکتر Matthew L. بولتون ، استاد اپیدمیولوژی و طب پیشگیری در دانشگاه میشیگان می گوید: این یک شوک است. با اقامت در خانه سفارشات در محل بسیاری از والدین احتمالا فکر می کردند که نمی تواند به فرزند خود را به خوبی بازدیدکننده داشته است یا فرزند خود پزشکان نبودند خوبی بازديد در همه (دکتر پسر من تو را دیدم او را به صورت مرموز راش از طریق پزشکی از راه دور و سپس فرار کردن کامل فولاد دنده به گرد و خاک او را در پارکینگ و به نام ما با نتایج; نسخه خود را برای كمبود دارو که معمولا نیاز به یک سفر فرزند شده اند پر بدون آنها). دیگر پدر و مادر بولتون ، می گوید: “نمی خواهم” به دیدار پزشکان برای روال بررسی یو پی اس.

به عنوان قهر به عنوان شما ممکن است بخواهید به در مورد سقوط واکسیناسیون نرخ…

شما نمی توانید تقصیر پدر و مادر در کشورهای در حال توسعه برای امتناع از به نیویورک تایمز می گوید اجازه می دهد تا فرزندان خود را به نشستن در درمانگاه های شلوغ و یا خطوط به دریافت واکسن کزاز — هنگامی که ما می دانیم که ما نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است. شما نمی توانید تقصیر پدر و مادر که برای امتناع از واکسیناسیون معمول زمانی که آنها شنیده ام شایعه است که آن را در واقع یک واکسن آزمایشی — و هنگامی که شرکت های دارویی کشیده اند قبل از این می گوید: نیویورک تایمز. شما نمی توانید سرزنش کشور برای لغو پروازها به دلیل COVID-19 که به معنی واکسن نمی تواند کشتی; شما نمی توانید آنها را سرزنش برای انحراف بهداشت و درمان کارگران به مبارزه با این بیماری همه گیر.

علاوه بر این? به عنوان قهر به عنوان آن ممکن است شما را, شما نمی توانید سرزنش پدر و مادر آمریکایی برای تمایل به جلوگیری از مطب دکتر در حال حاضر. بله CDC می گوید: شما باید بروید و بنابراین ما — به خصوص اگر COVID-19 مورد در حال سقوط در منطقه شما و شما اقدامات احتیاطی مناسب. من بستگان است که تا به حال بچه ها در دفاتر پزشکان برای اقدامات لازم پس از همه گیر آغاز شد و آنها به ظهور صدمه ندیده است. پوشیدن ماسک. هیچ چیز دست نزنید و اجازه ندهید که بچه خود را لمس هر چیزی.

نه اجازه می دهد کودک خود را به جمع با دیگر فرزندان مگر آنها تا به تاریخ خود به واکسن. دوره.

سقوط واکسن نرخ وحشتناک است. نمی فرستادن فرزند خود را به مدرسه اردوگاه و زمین های بازی و یا مکان های که در آن کودکان دیگر ممکن است — حتی اگر آنها در حال حاضر در حال حاضر — مگر اینکه آنها در حال به روز در آنها واکسن. شما شنیده ام چه تلخ سرخک است.

نمی تواند شروع بعدی بیماری همه گیر. به خصوص زمانی که ما هنوز در حال مبارزه با این یکی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>