منحصر به فرد: فرانسیس فورد کاپولا ارائه شده است این شانس را به نوشیدن شراب خود را و بحث در مورد یکی از فیلم های کلاسیک

در دهه 1970 به آمریکا بود فرو رفته پس از جنگ و ناآرامی های مدنی و یک رسوایی است که آورده پایین جمهور, پارانوئید, هیجان انگیز شد پر رونق ژانر فیلم به خودی خود است. فیلم The Parallax View, Klute, همه مردان رئیس جمهور و سه روز از شاهرخ اسیر توجه یک کشور در لبه.

در اواسط دهه آینده از موفقیت پدرخوانده فرانسیس فورد کاپولا بود چراغ سبز به هر فیلم او می خواست. بله, او یکی دیگر از نسخه از آلاینده Corleone, حماسه, اما او نیز خود را صرف سرمایه در هالیوود برای ایجاد یک تدریس توطئه فکر فیلم که تبدیل به یک کلاسیک از پارانوئید, هیجان انگیز ژانر: گفتگو.

در حال حاضر مدیر افسانه ای است که ارائه این فرصت را به بحث در مورد این فیلم با او در حالی که با بهره گیری از مجموعه ای از بطری های مورد علاقه خود را از خود سونوما کارخانه شراب سازی. این بخشی از هنر خود+شراب سری که در آن به 800 دلار شما دریافت خواهید کرد و اولین نسخه از این گفتگو فیلمنامه امضا شده توسط کاپولا یک کد دیجیتال دانلود فیلم و اواخر تابستان امسال شما دریافت خواهید کرد یک دعوت به یک زندگی آنلاین, گفتگو با کارگردان در مورد فیلم. و به جفت با فیلم و بحث کاپولا از جمله 24 بطری شراب خود را.

 “اینها از کات کارگردان مجموعه که حق بیمه ردیف ما در ارائه” کاپولا می گوید Robb Report. این شامل شخصی خود را مورد علاقه از مجموعه او لقب “سینما” است که ترکیبی از cabernet sauvignon zinfandel, Syrah و خرده sirah از سونوما.

این فیلم نیز یک علاقه شخصی. گفتگو در داستان هری Caul (Gene Hackman) یک نظارت کارشناس محور به وسواس توسط یک زن و شوهر جوان او را eavesdropped و معتقد است که آنها در معرض خطر هستند. “من تا به حال شده است با الهام از فیلم [میکل آنژ] Antonioni به نام Blow Up,” کاپولا می گوید. “از آن ساخته شده من به آرزو به نوشتن آن نوع از هنر فیلم در مورد یک حرفه ای شهابى و است که منجر به یک توطئه پارانوئید داستان است.”

مکالمه برنده نخل طلا در جشنواره کن و نامزد بهترین فیلم و فیلمنامه اصلی در سال 1975 جایزه اسکار در کنار پدرخوانده IIکه کاپولا برنده اسکار در اقتباس فیلمنامه کارگردانی و تصویر. آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری نشاط فیلم را با یک لیوان کابین در یک شنبه شب در طی قرنطینه اما این یک فیلم است که هنوز هم طنین انداز نزدیک به 50 سال بعد در عصر رسانه های اجتماعی و ادوارد اسنودن NSA نظارت وحی. “تکنولوژی مدرن از جمله هوش مصنوعی ساخته شده است که همه ما آگاه تر از چقدر نازک حمایت از حریم خصوصی هستند” کارگردان افسانه ای می گوید.

کوپولا است و با توجه به آینده جفت شراب, فیلم, فیلم و بحث اما مکالمه بدون ذهن و بسیار خوشحال به انتخاب لگد از خود هنر+شراب سری. “این یکی از فیلم های من اغلب خواسته در مورد” کاپولا می گوید. “و رک و پوست را با طراوت به من برای همیشه بحث در مورد پدرخوانده یا آخرالزمان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>