منحصر به فرد: نگاه اول در بورلی هیلتون هتل جدید ریاست جمهوری و پنت هاوس سوئیت

باز توسط کنراد هیلتون در سال 1955 بورلی هیلتون شده است لس آنجلس نماد شناخته شده به عنوان محل که در آن دیدن-و-بود-دیده می شود مجموعه متفرقه معروف Aqua Star استخر (بزرگترین استخر در بورلی هیلز) و boldfacers جمع آوری هر سال برای جوایز گلدن گلوب و Pre-GRAMMY را جشن. اما همانطور که با بسیاری از هالیوود, افسانه, وجود دارد می آید یک زمان کمی nip-و-پهلو—که 566-اتاق هتل فقط قرار گرفتند با 35 میلیون دلار فروش. به عنوان بخشی از آن در حال حاضر-تکمیل پروژه هتل با پرده برداری از یک نگاه جدید برای سطح بالا مجموعه ریاست جمهوری و شانزده پنت هاوس سوئیت و Robb Report اول زیرچشمی نگاه کردن در تصاویر از این شیک و جدید اتاق.

“بورلی هیلتون همواره کانون که در هالیوود مطابق با, وزرق برق, بورلی هیلز و ما احساس آن زمان به افسانه ای ما خانه معاصر تحول بدون از دست دادن هر یک از این جشن جنبه است که این هتل تا یاد” سندی مورفی مدیر کل بورلی هیلتون می گوید Robb Report. با این دستور تگزاس مبتنی بر پل Duesing همکاران ایجاد متمایز داستان طراحی مدرن واحه ساختمان بیشتر منزوی برج Wilshire و رفت و آمد مکرر به سبک استخر و خصوصی اطراف cabanas. تمام اتاق ها نیز دوباره به عنوان بخشی از مرحله نهایی از این پروژه است.

Beverly Hilton Los Angeles Presidential Suite

اتاق ناهار خوری تازگی دوباره مجموعه ریاست جمهوری حسن نیت ارائه میدهد بورلی هیلتون

در میان آن اتاق است که ریاست جمهوری مجموعه, هتل بالای مسکن. قبلا swathed در جنگل تاریک و سنگین کبود طلا و پارچه و 8th-طبقه 1,870 فوت مربع یک خوابه سوئیت در حال حاضر دارای یک تازه و معاصر سبک و بی سر و صدا تر پالت رنگ همراه با تکنولوژی مدرن و امکانات یک شومینه سنگ مرمر پیاده روی در گنجه بزرگ, stand-alone سنگ مرمر وان بوز سیستم سینمای خانگی و میز بیلیارد. سبک تر و روشن تر احساس می شود در 16 سوئیت پنت هاوس مجموعه که بسیاری از آنها میزبان مشاهیر رئیس جمهور و اعضای خانواده سلطنتی است. همچنین واقع در 8th کف Wilshire برج پنت هاوس تمام ویژگی های کف به سقف پنجره ها و فریم های نمایش از بورلی هیلز افق.

Beverly Hilton Los Angeles Presidential Suite

این مجموعه ریاست جمهوری در حال حاضر مستقل خیساندن وان با views حسن نیت ارائه میدهد بورلی هیلتون

در حالی که هتل نیست نزدیک برای نوسازی و باقی مانده است باز در طول COVID-19 بحران, روش های جدید در محل برای رسیدگی به وضعیت فعلی. دسترسی به مرکز تناسب اندام است که در حال حاضر توسط قرار ملاقات فقط به عنوان مثال در حالی که جدید مرکتو بازار ارائه می دهد گرفتن و رفتن به گزینه های ناهار خوری و صندلی در فضای باز و Wilshire فضای باغ امکانات عمومی lounging گوشه که ترویج اجتماعی فاصله. در علاوه بر این به پیوستن به هیلتون جدید CleanStay با Lysol, سلامت و بهداشت, استانداردهای هتل داوطلب خدمت سربازی پیشرو پزشکی و خدمات امنیتی شرکت بین المللی SOS/شرکت مشاوران پزشکی به منظور توسعه یک سفارشی ایمنی و بیمارستان-کلاس بهداشت برنامه. پنت هاوس مجموعه, نرخ شروع 1500 $در هر شب مجموعه ریاست جمهوری نرخ شروع در $3,100 در هر شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>