هر کس با اضطراب می تواند با استفاده از یک بدون استرس فرد پشتیبانی از

کتی Muhammad/Instagram اضطراب یکی از ویژگی های تعریف. از آن شده است از آنجایی که من فقط یک بچه است. در آن ز

توسط ETELARESANKHABAR در 22 خرداد 1399
No-Stress-Support-Person
کتی Muhammad/Instagram

اضطراب یکی از ویژگی های تعریف. از آن شده است از آنجایی که من فقط یک بچه است. در آن زمان بزرگسالان خواهد با من تماس یک روح یا نگران زگیل اما در حقیقت من در برخورد با جدی اختلال اضطراب است که من نمی دانم که چگونه به بیان. من شش سالم بود که اولین بار من به یاد داشته باشید تخمگذار بیدار برای کل یک شب نگرانی در مورد چیزهایی که من نمی تواند تغییر کند. من در کلاس پنجم اولین بار من انداخت تا از استرس است.

اضطراب شده است ثابت برای من پس من می توانم به یاد داشته باشید. آن را به سر آمد و در بیست سالگی و در حال حاضر من با من, دکتر برای کنترل آن. من انجام بهترین من. من یاد گرفته ام که بسیاری از باعث و بسیاری از زمان من خوب هستم.

اما گاهی اوقات من درست نیست. اضطراب و مانند آن است. گاهی اوقات من خوبه حتی زمانی که من انجام همه چیز را در قدرت من به خاطر خودم تنظیم شده است.

در آن زمان شوهرم, دلپذیر, آرامش, صلح آمیز, حضور تقریبا همیشه دقیقا آنچه که من نیاز به من از طریق. توانایی های خود را به ایستادگی در میان من دیوانه وار ترین حملات هراس من بیش از یک بار.

من مرد دستگیره استرس از یک بحران بهتر از هر کس دیگری من تا کنون ملاقات کرد. من شده اند با او هفده سال و من را دیده اند هرگز او را وحشت. زمانی که گه بازدید فن او را نگه می دارد یک سطح سر و دستگیره وضعیت بدون گرفتن مشغول به کار است. آیا او احساس استرس ؟ کاملا! اما آن را پایمال کند او را. او شگفت انگیز است در شکستن همه چیز را به قطعات قابل کنترل. شوهر من نیست گرفتار با وزن کل کل مشکل است. او تقریبا همیشه قادر به دیدن یک راه را از طریق و اعتماد خود را به حل و یا مقابله با هر آنچه ما می آیند تا در برابر.

آن را به طور کامل خارجی به من.

او نه فقط در مواقع اضطراری–او حتی keeled بدون استرس نوع پسر هر روز از هفته است. هنگامی که زندگی به ما می اندازد curveball, من به وحشت جای او باقی می ماند کاملا آرام شروع می شود و تا بدانند ما منطقی گام اول است.

ذهن من اختراع هولناک سناریو در اولین اشاره از مشکل. شما می دانید ضرب المثل قدیمی که در پزشکی مورد شنوایی hoofbeats? شوهرم در ذهن او می گوید اسب. مال من به من می گوید هار حمله گورخر.

او یک اقیانوس بی پایان آرامش و طوفان من از اضطراب نمی تواند پایمال کردن او را. خود را صلح آمیز حضور کمک می کند تا نگه داشتن من از دخالت نکند. با حمایت خود را, من می تواند به توقف حمله وحشت در آهنگ های خود را. من احساس می کنم ضربان قلبم به حالت عادی بازگشت و بدن من شروع به استراحت.

این نیست که او را درک نمی کند چه سنگین زندگی می شود. او نیست قطع از احساسات خود را در تمام. او در واقع واقعا حساس و قادر به بحث در مورد احساسات خود را بدون بسیاری از مشکلات است. این درست است که او قادر به دیدن یک وضعیت مهم شود و پس از آن زمانی که همه چیز با ثبات دوباره او اجازه می دهد تا خود را تشریح تمام احساسات او در طول راه.

او می داند که چگونه به یک سنگ وقتی که من نیاز به یک ظرف غذا. او آن را انجام داده برای من یک میلیون بار. او همچنین می داند که به عنوان به زودی به عنوان من روانی از پشت بر روی زمین جامد من وجود دارد خواهد بود برای او برای بیان هر بیت از خود ترس و استرس و غم و اندوه و یا نا امیدی بیش از حد.

ازدواج برای کسی که عمل می کند در این سطح از آرامش نیز می تواند خسته کننده باشد. به این معنی که او را به طور کلی رفتن به واکنش نشان می دهند در راه بزرگ بدون توجه به آنچه. کسی می تواند دست کشیدن بر روی درب ما با بررسی یک میلیون دلار و او را فقط پوزخند بزرگ و می گویند: "به هیچ وجه!" هیچ بالا و پایین پریدن. هیچ فریاد. قطعا بدون در حال اجرا در اطراف. که فقط نیست که او چه کسی است.

گاهی اوقات من فکر می کنم من فقط می خواهم کمی بیشتر از او. یک بار در در حالی که من تعجب می کنم چگونه آن را احساس به ازدواج به کسی که قادر به مطابقت با شدت بزرگ من احساسات.

اما این که او چه کسی است. اگر احساسات زد در یک مقیاس از یک تا ده, من ممکن است در یک دو و هشت در همان ساعت. او تقریبا همیشه سرد بین چهار و شش. حتی اگر رفتار خود را ورشکسته من گاهی اوقات من می دانم که در قلب من است که آن چه باعث می شود او را کامل برای من است. من هرگز آن را تغییر دهید.

اگر من بالا صحافی racehorse او من آرام بز است.

من اتفاق افتاد به ازدواج با من آرام بز از محض و لال باشید. آن را با طراحی. ما نوجوان بودیم زمانی که ملاقات ما و اختلال اضطراب آمار تمام زمان بالا چندین سال به ازدواج ما. من الاغ رو به عقب به عشق با فرد مناسب.

هر کسی که در تلاش مبتلا به اختلال اضطراب و یا کسانی که مستعد ابتلا به تنش جدی می تواند به نفع از پیدا کردن یک فرد حمایت با این نوع شخصیت. آن را ندارد به شریک زندگی خود را! شما می توانید تکیه بر یک پدر دوست و مشاور و مربی و یا روحانیون عضو. آن را فقط مفید برای شناسایی کسی که در زندگی خود را که قادر به حفظ یک حس آرامش زمانی که شما به آن نیاز دارید و که حضور شما به ارمغان می آورد صلح است. بیش از یک نفر می تواند پر کردن این فضا است. بهترین دوست من و پدرم هر دو در عرشه برای من اگر من نیاز به آنها بیش از حد.

ذهن من گاهی می گوید من بدن که خطر کمین در اطراف گوشه, حتی زمانی که من به طور کامل امن است. اضطراب هیولا زیر تخت من. ممنون میشم به عشق و حمایت از یک فرد که می تواند به من کمک کند کنار آمدن. این همه تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب