ارنست همینگوی ساخته شده است این 38-پا قایق ماهیگیری معروف است. در حال حاضر آن را در حال بازسازی است.

در سال 2012 هیلاری همینگوی خودش را خزنده در اطراف محفظه موتور یک قایق لنگر انداخت خارج از هاوانا. “من می خواهم شده است در بسیاری از همینگوی خانه” او می گوید: مراجعه به معروف عمو ارنست “اما من می خواهم هرگز در پیلار. آن شگفت انگیز بود دسترسی داشته باشید.”

اتخاذ مستعار از همسر سوم خود پائولین پیلار بود پاپا همینگوی سفارشی 38-پا در چرخ همبازی که نویسنده و برنده جایزه نوبل رفت بین Key West, بیمینی و کوبا به عنوان او کمک کرد پایونیر بزرگ-بازی ماهیگیری. همینگوی به حال بسیاری از ماجراهای در پیلار: شکار آلمانی U-قایق انجام تحقیقات محیط زیست برای موزه آمریکایی تاریخ طبیعی و تیراندازی خود را در پا در حالی که تلاش برای زمین یک کوسه.

Wheeler Yacht Company Pilar

ویلر قایق بادبانی شرکت

با هیلاری همینگوی که روز وس ویلر که جد بزرگ تاسیس ویلر کشتی سازی شرکت در سال 1910. ویلر و همینگوی ملاقات کرده بود چند سال قبل پس از او و بازیگر اندی گارسیا cowrote یک اسکریپت در مورد عمو و Gregorio فوئنتس خود دیرین کاپیتان. ویلر کمک به بازگرداندن 34-پا همبازی که در نظر گرفته شده بود به بازی پیلار بر روی صفحه نمایش و تجربه مشتعل تمایل خود را برای احیای ویلر شرکت کشتی سازی که تولید بیش از 3,500 قایق قبل از بسته شدن در سال 1966.

این شهريور جدید, پیلار, برروی آن مهندسی مجدد از اندازه گیری چرخ و همینگوی در زمان آن روز در کوبا را علامت ظهور ویلر قایق بادبانی شرکت. ساخته شده در کره شمالی, قایق حیاط در کره شمالی, Me., تولید مثل به مانند یک قایق بادبانی موتور از سال 1930 اما با امکانات مدرن از جمله آی پد کنترل صفحه نمایش لمسی منو و سیستم A/C و یک تثبیت کننده.

Wheeler Yacht Company Pilar

ویلر قایق بادبانی شرکت

جدید سرد-تولیدات چوب ماهون خارجی را مطابقت اسم خود را در به نظر می رسد در بالای خط آب, اما پس از آن دو 370 اسب بخار Yanmars را فشار آن به 25 knots—اصلی ساخته شده و حدود نیمی از آن—در حال اجرا سطح تملق گفتن با واضح تر chines. “شکل چارپایان و midsections بسیار متفاوت می گوید:” معمار دریایی لایحه شاهزاده. “هر گونه تغییرات دیگر در حال ظریف است.” قیمت بسته به گزینه اجرا خواهد شد در مورد $1.5 میلیون.

ویلر امید برای منافع قوی در ویلر 38. پس از همه, به عنوان هیلاری همینگوی آن را قرار می دهد “این احتمالا معروف ترین قایق ماهیگیری در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>