Ergobaby جدید ‘هری پاتر’ مجموعه دنده عزیزم واقعا جادویی


harry-potter-infant-holder-new
Ergobaby

Ergobaby همکاری با ‘هری پاتر’ برای آخرین مجموعه دنده عزیزم

اگر شما انتظار دارند و یا به تازگی به هنگام تولد, شما در حال رفتن به می خواهید به طور جدی با توجه به این موضوعات هری پاتر همکاری. Ergobaby نام تجاری مسئول ساخت برخی از پدر و مادر تایید دنده کودک — به طور خاص حامل — نیروهای با معشوق حق رای دادن و به انتشار یکی از جادویی ترین مجموعه پیچد حامل و حتی عروسک حامل — همه با الهام از سری کتاب و هشت فیلم شده اند که دلربا کودکان و والدین برای سال.

“والدین یک سفر حماسی. این که آیا شما در حال رومینگ قلعه سالن و یا پیچهای تودرتوی از طریق جادویی کوچه ها, شگفتی های جدید دروغ در هر نوبت. Ergobaby دعوت خانواده ها به تجربه سحر و جادو با هم و افزایش نسل بعدی خلاق خیال با Ergobaby x هری پاتر مجموعه” با نام تجاری نوشت: معرفی مجموعه در رسانه های اجتماعی. ⠀

این Lumos ماکسیما مجموعه در حال حاضر در دسترس برای پیش فروش در Ergobaby وب سایت اولین نوزاد حامل همکاری های چاپ با الهام از محبوب هری پاتر در سری فیلم است. مجموعه ای از ویژگی های “غریب و جادویی چاپ با الهام از شخصیت علامت و جادوها از دنیای جادوگری” با توجه به ایمیل و آزادی مطبوعات.

“قرار دادی الگوهای در دسترس خواهد بود برای برخی از Ergobaby محبوب ترین محصولات از جمله Omni 360, هاله بسته بندی و Ergobaby عروسک حامل. این نسخه محدود مجموعه مطمئن است به لذت طرفداران از تمام سنین و الهام بخشیدن به نسل بعدی خلاق خیال” آزادی همچنان ادامه دارد.

Ergobaby Debuts Harry Potter Infant Carriers - See the Spellbinding Designs
Ergobaby

هری پاتر طرفداران را به رسمیت شناخته و یاد کاراکتر از دنیای جادوگری از جمله هری پاتر, عینکی, رعد و برق پیچ و گرز و همچنین یادگاران مرگ آرم تمام مصور در میآید و زرد و سفید و آبی کمرنگ در نیروی دریایی پس زمینه بوم.

اول با نام تجاری محبوب همه-در-یک نوزاد حامل Ergobaby OMNI 360, (180 دلار) تزئین شده است هری و رعد و برق پیچ و مهره دوزی بر سر حمایت از Omni 360 حامل. می توان آن را برای نوزادان و کودکان نوپا تا 45 پوند است.

Ego Harry Potter
Ergobaby

خود را در هاله بسته بندی حامل (50 دلار) و سبک وزن و تنفس بسته بندی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نوزادان تا 25 پوند در دسترس است در دو چاپ Lumos ماکسیما و همچنین افسون تیره نیروی دریایی.

Ego Harry Potter
Ergobaby
Ego Harry Potter
Ergobaby

در نهایت Ergobaby عروسک حامل (25 دلار) هدیه ای مناسب برای یک برادر یا خواهر است که می توانید با عضویت در کودک با پوشیدن سحر و جادو با عروسک خود را.

Ergobaby

این Ergobaby Limited Edition هری پاتر مجموعه رسما به فروش می رود Aug. 6 اما آن را در دسترس برای پیش فروش آنلاین در Ergobaby.com, BuyBuyBaby, Amazon.com و تخصص های دیگر حساب.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im