امیلیا کلارک می نویسد: نامه ای به بهداشت و درمان کارگران که زندگی او را نجات داد


emilia-clark-thank-you-doctors
سمیر حسین/گتی

امیلیا کلارک دچار مغز آنوریسم دو بار در حالی که فیلمبرداری “بازی تاج و تخت”

بیش از یک سال پیش, بازی تاج و تخت امیلیا کلارک بازیگر نشان داد در یک مقاله تند و تلخ است که او رنج می برد از دو تهدید کننده زندگی مغز آنوریسم در اوایل فصل از فیلمبرداری محبوب HBO نشان می دهد. در حال حاضر او ضمن تشکر از کارکنان بهداشتی درمانی که به او کمک کرد تا از طریق او دشوار بهبود در حال حرکت مقاله.

کلارک نوشت: این نامه به عنوان بخشی از یک پروژه ضمن تشکر از بریتانیا خدمات بهداشت ملی. آن را به نام “عزیز NHS: 100 داستان به می گویند با تشکر از شما” و مقالات نوشته شده توسط مشاهیر مایل به بیان شخصی خود قدردانی به بیمه خدمات درمانی. مقالات گردآوری شده و ویرایش شده توسط نویسنده پرفروش آدم کی خواهد بود و برای فروش در گالینگور این پنج شنبه.

کلارک می نویسد: “خاطرات من را نگه عزیزترین هستند آنهایی که با ترس: پرستاران و پزشکان من می دانستم که با نام وقتی که در هفته بعد از اولین خونریزی مغز ما به تماشای گذر زمان و عبور از بيماران ویکتور Horsley بخش در بیمارستان ملی برای مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب در ملکه میدان لندن است.”

کلارک به حال دو جداگانه خونریزی مغزی در سال 2011 و 2013.

بازیگر اعتبار یک پرستار با دستیابی به موفقیت است که منجر به تشخیص بیماری او. “پرستار که پیشنهاد — پس از هر کس دیگری در A&E تلاش برای یافتن پاسخ زمانی که من برای اولین بار اعتراف کرد که شاید فقط شاید من باید یک اسکن مغز. او زندگی من را نجات داد.”

او با تشکر یک متخصص بیهوشی که او گفت: “به طور معجزه آسایی از من نگه داشته شده giggling همراه با تمام اعضای خانواده به عنوان او صحبت می کرد من را از طریق فرایند از آنچه مورد اتفاق می افتد به مغز من و سپس شمارش را از 10.”

او فریاد جراح “که مهارت تفکر سریع و تعیین خالص زندگی من را نجات داد در حالی که هرگز اجازه در مورد چگونه به مرگ نزدیک شده بودم.”

کلارک بیان با تشکر از پرستاران “که شسته بدن من با مراقبت و عشق وقتی که من نمی تواند راه رفتن و یا نشستن.” همه ما می دانیم پرستاران قهرمانان وجود دارد در تاریکی ساعت که تقریبا هر کس دیگری رفته خانه.

او به رسمیت می شناسد کارکنان بیمارستان “که mopped طبقه زمانی که من لگن بیمار به زمین افتاد و شرم و خجالت پر کردن اتاق همراه با مواد ضد عفونی کننده و سپس با اطمینان لبخند و دانش است که آنها می خواهم دیده می شود بدتر است.”

او حتی تشکر آشپزخانه کارکنان “ساخته شده است که من ماهی در سس سفید با نخود هر روز با وجود این که یک کودک غذا.”

اما آن را فقط جسمی و پزشکی کار می کنند که باعث می شود کلارک احساس می کنم خیلی ممنون — او همچنین سهام یک لحظه که در آن یک پرستار دلسوزی به او کمک کرد تا از طریق غم انگیز و ترسناک شب. در حالی که بستری برای کم آبی-چراغ آفازی, که بدان معنی است که او نمی تواند صحبت کردن بیمار در کنار کلارک نزدیک بود به مرگ. حتی اگر دیگر خانواده های بیماران مجبور به ترک پرستار اجازه کلارک مادر باقی می ماند با او را به دست خود را نگه دارید.

“او را دیدم که در این لحظه او به من برگزار شکننده ذهن و ظرفیت خود را به دعا می کنم که من نمی تواند آینده در دست او” کلارک می نویسد.

بالاتر از همه آن را احساس کسانی که بهداشت و درمان کارگران ارائه شده است که کلارک نبود مبارزه او ترسناک سلامت شرایط خود که او سپاسگزار است. “در تمام لحظات در طول این سه ماه من, نه, همیشه, واقعا به تنهایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>